Свеж
Мачки Сисал Јаже, 33/98/164ft Природа Мачка Гребење Јаже Извртени Канап Стринг ЗА Самостојна Мачка Гребење Мислења Градинарство Занает Декорација

Мачки Сисал Јаже, 33/98/164ft Природа Мачка Гребење Јаже Извртени Канап Стринг ЗА Самостојна Мачка Гребење

Достапност: Достапно.
DEN 334.40

ЗАШТИТЕТЕ ГО МЕБЕЛОТ : Јажето за Гребење Мачки може да ги поправи столбовите за гребење мачки, а исто така може да се завитка околу нозете на масата и столот за мебел за да се спречи гребење на мачките, завиткување околу нозете на мебелот или каде било мачките сакаат да гребат ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : јажето за гребење на мачката е изработено од ткаено природно сисално јаже, кое е меко, силно и издржливо, со добра цврстина и долг работен век. БЕЗБЕДНО и ЕКОЛОШКИ : јажето за гребење на мачката е природно и еколошки, а материјалот за јаже сисал е изработен од природна јута, која е биоразградлива. ШИРОКА ПРИМЕНА : јажето за гребење мачки може да се користи за намотување скали за мачки, рамки за качување мачки, столпчиња за гребење мачки, даски за гребење мачки, а може да се користи и ЗА производство НА рачни изработки, декорација, градина итн. Услуга по Продажбата : Ви Благодариме за купувањето. Ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте не во секое време. Ви ветуваме задоволителни решенија во рок од 24 часа. Карактеристики : 1.ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА : текстурата на влакната го прави јажето сисал силно и отпорно на кинење, не лесно изгребано од мачки. Природните влакна се протегаат правилно за дополнителна издржливост.ПРОМОВИРА ЗДРАВИ НАВИКИ : Редовната употреба на нашето сисално јаже помага да се промовираат здрави вежби и ментална стимулација за вашиот пријател мачки.ЗАШТИТЕТЕ ГО МЕБЕЛОТ : Обезбедува здрав излез за природното однесување на вашата мачка за гребење, заштедувајќи го вашиот мебел од гребнатини и оштетувања.ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : нашето јаже е лесно да се инсталира на кој било столб за гребење или дрво за мачки, што го прави удобен додаток во просторот за играње на вашата мачка. Спецификација : Материјал : Сисал Јаже Дијаметар : 4мм/0,2 Во Должина : 10м/33фт, 30м/98 Стапки, 50м/164 Стапки Пакување Листа : 1 * Мачки Сисал Јаже Забелешка : 1.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам!.

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер РАБОТИ НА МНОГУОдлични Јаки И За Мачки и За Мали Кучиња ● ПОДАРОЦИ● : Може Да Се Применат И

Легура Произведено во САД Или Увезено Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи �

2 пространи кондоминиуми нудат луксузно искуство со дремење; 3 кадифни седала со подигнат раб овозможув�

[ И Масажа] Овој чешел за миленичиња ја отстранува лабавата коса, ја чешла заплетканата коса и го негува �

Систем За Прочистување на водата : филтерот за замена НА фонтаната ЗА миленичиња ДОГИДОЛИ може да им пом

УПОТРЕБА : НАПРАВЕНО ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазен издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : овој столб за Гребење Мачки покриен со зелен природен сисал и тепих што стои на квадра�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од Оксфордска ткаенина, мек и удо�

Мода 3 парчиња Мачка Јака Постави Дизајн, со Ѕвона, мода и симпатична, чувајте ги вашите мед миленичиња п�

Предности : постојат три спецификации за избор Може да се користи за пепел на возрасни или домашни милен

Керамички Фидер За Кучиња : овој сад за храна за домашни миленици е полесен за чистење и нема да остави ч�

4 видови светли бои : Мачките сакаат светли бои, нашите пластични играчки за мачки се составени од четири

Петкит самочистење кутија за отпадоци за мачки : ПУРА Х x Secure : Термички сензор, инфрацрвен сензор, сензор

Одговараат за : Мали Средни Куче Мачка Кутре Големина на поводник : Ширина 1,01,5 см / Должина 100см Материја

Шест месеци гаранција на производителот против дефекти Делови за замена достапни од производителот...

КОНТРОЛА НА МИРИС СОБИРАЊЕ ЃУБРЕ : нашата сопственичка технологија За Фаќање Мирис 360 работи на заклучу�

✿①Топол Кревет За МачињаОбезбедете Удобен Дом : длабокиот дизајн на нашиот дебел шатор за мачки ги одр�

Природни Третирања За Мачки и Кучиња Без полнила, конзерванси или штетни состојки Знајте што јаде ваше�

Мачка кула стан миленичиња игра дебитант за удобност живеалиште мебел изгребано маче хамвир домашно ми

легура Произведено во САД Или Увезено 🎁 Нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал кој е цврст и

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е направен од

Колекција за животни Artdog Animal Еден од најдобрите чинии за вода што некогаш ќе ги видите Практичен и стилс

Денот на благодарноста мачка јаки : денот на благодарноста мачка лак вратоврска јака со симпатична тикв

легура Произведено во САД Или Увезено 🎅 нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал, кој е брз во �

Цврст и практичен случај за носење Со две странични отвори и метални решетки за оптимална вентилација В

Оваа играчка за мачки е главно направена од силен, безбеден и издржлив дрвен материјал за долг животен в

бакар DIY BELL ШАРМИ : bell luck cat декор усвојува уникатен дизајн, нежен стил, изглед, извонреден и посебен ОРНАМ

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, �

Дополнителни услуги : Ако има проблеми со квалитетот и големината, ве Молиме разговарајте со нас и ние ќ�

Ги надмина првите три продажба на отстранувачи на дамки од миленичиња и мириси, во отстранување на дамк�

"ХИПОАЛЕРГИЧНА ОВЕСНА КАША : Некои миленичиња се само чувствителни, и тоа е во ред! Нашата екстра нежна ф�

GPS : Нема функција : пасометар, повик за бирање, повик за одговор, потсетник за пораки, материјал за потсет

ИНТЕРАКТИВЕН ДИЗАЈН : површината за гребење на алпската мачка за гребење овозможува полесно гребење, ис

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш...

Scroll