Свеж
Интроверт, Но Подготвен. Аквариум Чување Црна Нараквица Со Затворач За Лизгање, Мотивациски Подароци За Чување Аквариум, Врежана Нараквица За Пријателите

Интроверт, Но Подготвен. Аквариум Чување Црна Нараквица Со Затворач За Лизгање, Мотивациски Подароци За Чување Аквариум,

Достапност: Достапно.
DEN 319.20

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица има должина од приближно 23 сантиметри и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на секој зглоб од 2019-тите. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Ние ја почитуваме едногодишната гаранција на производителот. За нас, тоа е или 100% задоволство на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари целосно. Значајна црна врежана нараквица од Нерѓосувачки челик за Чување Аквариум. Ова е посебен подарок за Чување Аквариум, кој може да го земе каде и да оди. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, синови или момчиња. Издржлив и модерен, ова го прави совршениот моден додаток.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : Се вклопува за мали средни кучиња под 20 bs Материјал : Оваа кошула е изработена од 100% памук, што

Флексибилна употреба : Носењето на оваа заштитна јака за вашето домашно милениче ќе им помогне да промо�

ДВОЈНА УПОТРЕБА : одговара цела година, едната страна е топла за зимата, другата страна е за летото ПЕЧАТ

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Цврста конструкција : Стабилна, не е лесна за деформација, едноставна инсталација ; мазна внатре, без м

ПРИВАТНОСТ и УДОБНОСТ : креветот За Мачки им дава на вашите крзнени пријатели одредена приватност!Тие с�

Мал, но комплетен во секој детал, најдобро решение за вашата мачка да ги прави сите работи што ги сака : л�

Јапонски Нерѓосувачки Челик Ултра Остар Конвексен Раб Designedономски Дизајниран Делукс Смолкнување Случ�

Решетки за канистер за играчки за мачки Направено од шарена тврда пластика Волшебно ingвонче на ingингл вн

Играчка за мачки со ролери изработена од безбеден дрвен материјал, основа од цврсто дрво, стабилна , не е

Функција 6 : Компатибилен со играчка за самоиграње CAT, Функција 7 : Електрична компатибилна со играчка за �

Додадете 2" од мерењата на вашите миленици и изберете соодветна најголема големина Обична јака од 3 / 8 ин�

Fleece Polartec Направени во САД или увезени Материјал : Материјал со забавна маичка за домашно милениче е руно

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Карактеристики На Производот Карактеристики премиум велур полиестер печатење за убава живост во боја..

Само пилешко срце! Омилен меѓу мачки и кучиња насекаде! Користете како третман или како храна за храна н

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

【Заштитете ја цервикалната 'рбет на мачката】 Подигнатиот сад за мачки обезбедува соодветна висина за �

Чист воздух : филтер за активен јаглен кутиите за отпадоци од мачки можат ефикасно да го решат проблемот

Коси транспарентно мачко уво милениче двојно сад за мачки со мачки со двојноеден сад за заштита на врат�

Забавно џвакање играчкародителите На Миленичиња ќе добијат удар од овие тешки Платно МонуМути ЧКРИПЕЊ�

Рамките на меморијалниот приврзок е 1,6*0,9 инчи Е совршена големина на приврзок која е убава и може да соб�

Заштита на мебел : вашата мачка лесно може да ги меле шепите, да спречи мачки да ви го гребат подот, софат�

1 Текстурата на Шаторите За Мачки за Мачки во Затворен простор е удобна и не се држи до косата...

1Подлогата за филц за мачки е наменета за монтирање на ѕид од мачкино дрво, додајте повеќе зафат додека к

КАДИФЕН ГАЈБА мат Ефикасно го блокира надворешниот упад и чувството на светлина додека кучето спие, так

Легура Произведено во САД Или Увезено Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи..

Екопријателски 316 L е изработен од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, издржлив, неизбледен, необезбојување, водоотпоре�

●Надградени Играчки За Патеки За Мачки● : особено додадовме силна пружинска челична рамка на овој голе

ЈА НАМАЛУВА ВОЗНЕМИРЕНОСТА, ДОСАДАТА и ДЕСТРУКТИВНОТО ОДНЕСУВАЊЕ – Ликимат им овозможува на мачките д�

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Scroll