Свеж
Мачка, Сисал Гребење Одбор Виси Кафез Се Искачи Играчка Случајна Боја

Мачка, Сисал Гребење Одбор Виси Кафез Се Искачи Играчка Случајна Боја

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

ќе ги задоволи инстинктите за гребење на вашите миленици;Зачувајте го мебелот од гребење Мачките се природни, овие инстинкти треба да бидат исполнети за да се развијат и живеат. Изработени од сисал, еколошки,, безбедни и издржливи, Ги Задоволуваат инстинктите за гребење на вашата мачка. Совршен подарок : Никогаш повеќе не дозволувајте вашите мачки да се чувствуваат осамено. Опис : - Изработени Од сисал, еколошки,безбедни и издржливи,Ги Задоволуваат инстинктите за гребење на вашата мачка. - Играчката може да биде обесена на ѕидот или вратата. - ќе ги задоволи инстинктите за гребење на вашите миленици;Зачувајте го мебелот од гребење. - Мачките се природни, овие инстинкт треба да бидат исполнети за да се развијат и живеат. - Совршен подарок : Никогаш повеќе не дозволувајте вашите мачки да се чувствуваат осамено.Спецификација : - Материјал : Сисал-Големина(Lx Wx H) : Прибл. 45х8х1, 8см/17, 71х3, 15х0, 71 инчи - Боја : Случаен Пакет Во Боја Вклучува : 1 Парче Табла : бидејќи големината погоре се мери рачно, големината на вистинската ставка може да биде малку поинаква од големината погоре.Поради ефектите на осветлување, поставките на мониторот итн. Може да има мала разлика во бојата на сликите и вистинската ставка.

За производот

- Material:
Sisal
- Size (LxWxH):
Approx. 45x8x1.8cm/17.71x3.15x0.71inch
- Color:
Random Color
Package Includes:
1 Piece Board:
Note:
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above.:
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item.:

Купувачите избираат и

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА100% мазни и не налепница, налепница или друга површна апликација КУПЕТЕ ГО КО

Chop2bowl е иновативна табла за миленичиња, што ви овозможува да ја преклопите во сад за кучиња со лесни клип

ПАТУВАЊЕ Sturdi Bag го прави крајниот носач за миленичиња за патување Нашите меки еднострани носачи со флек�

★ Безбедно и удобно : Оваа кула за мачки е изработена од безбедни и материјали што се прилагодени Одморе

ИГРАЈТЕ СО КЕТРИшто друго прави мачката освен спиење? Се разбира, НЕЈЗИНАТА ИГРА! Дрвјата мачки катри се

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Јаглен Ортопедски Гушкач Кревет Од Секој Најважен Гушкајте топката ортопедски кревет Мека кадифена на�

ДИЗАЈН НА ПОДИГНУВАЊЕ : Внимателна брава со тока, ефективно засилување на кутијата за отпадоци, така што

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Издржлив Материјал : ременот за елек за миленичиња изработен од полиестер + мрежеста облога што дише + ре

Стил сега и за мачки : рустикална кафеава завршница на ова мачко дрво, како и контрастна бела нејасна пер

Со 2,5% Бензоил Пероксид за борба против демодектичката краста, себореја и дерматитис Обезбедува олеснув

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Што Добивате Од 18,9 x 15 x 7 ѓубре за мачки и сад за добиточна храна, може да ги задоволи дневните потреби на �

СеВоЕдно Мачкино Дрво : ова мачкино дрво има се што му треба на вашиот крзнен пријател за рекреација и ре

СЕЗОНА НА ПРАЗНИЦИ : Прославете ги празниците со вашата омилена мачка со оваа гребење мачки со тематика

Луксузни Божиќни Чорапи За домашни Миленици за Вашите Мачки и Кучиња Достапно во 4 Дизајни Сина со Бела �

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Удобен Дизајн Нелизгачко Дно За Вашето Домашно Милениче да не Се Движи Кога ќе Го Стапнете Внатрешна Го�

Задолжителна Гребење Мачки : Обучете го вашиот крзнен пријател подалеку од софата, тепихот и секој друг

Задебелена поддршка, избегнувајте какво било тресење,Висечките слатки кукли Инспирираат ловечки интер

СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : тикви За Ноќта на Вештерките симпатичниот дизајн ги прави мачките привлечни во заба

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само ● УЛОГАТАПогодна За кучиња, мачки, зај

Кутија за песок за мачки : спречете прскање, истекување и одржувајте го подот чист, така што нашите милен

1 Погоден за мачки вродени навики за качување Мачките можат да играат на мостот по своја волја и можат да

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ВАЛЈАК ЗА ВЛАКНЕНЦАРазноврсен валјак за влакненца за домашни миленици е одличен за ефи�

Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка,избегнувајте какво било тресење, Виси слатки кукли Инспири

Партиски додаток за костуми : Оваа глава што носи играчка за дизајн е дише и може да биде удобно во текот

Димензии : 24 х 1 Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер Создадете прекрасни уметн�

Најдобар широк производ за гребење Големина : 18 х 10 х 1,5 инчи Изработена од нетоксична брановидна хартиј�

ЗАШТИТНИК ЗА ТЕПИХ ЗА МАЧКИ ЗА ВРАТА кога ќе го ставите овој тепих за гребење на домашните миленици на т

Дебело Сисално Јаже : јажето сисал е отпорно на абење за време на производниот процес Намотаното сисалн�

Иновативен Фаќач За Ѓубре За Мачки : оваа надградена душек за ѓубре за мачки со дизајн на лак е полесно д�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Scroll