Свеж
Cpsun Куче Кревет Мачка Прозорец Седалото Хамак Седиште 44x37x18cm Мачка Миленичиња Импровизирана Лежалка За Внатрешни Мачки Миленичиња За Одмор Безбедноста На Седиштат

Cpsun Куче Кревет Мачка Прозорец Седалото Хамак Седиште 44x37x18cm Мачка Миленичиња Импровизирана Лежалка За

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Премиум ултра-мекото полнење нуди олеснување на болката во зглобовите и мускулите Оваа импровизирана лежалка за мачки е изработена од цврсто дрво, а нејзината тежина е доволна за да издржи една голема мачка или две мали мачки, така што не мора да се грижите дали мачките лесно ќе паднат. Нашиот прозорец за мачки има прилагодлив бајонет, кој лесно се движи. Прилагодливото растојание е до 14 см, што е многу погодно за употреба. Нашата лежалка за мачки од прозорецот е погодна за закачување на столици, ормани или прозорци за да создаде удобно опкружување за мачки. Отстранливата импровизирана лежалка за мачки е лесна за чистење и повторна употреба. Памучното платно и скелетот лесно се отстрануваат. Креветот за мачки исто така може лесно да се исчисти рачно. Материјали : дрво, акрилик, облека : околу 44х37х18см/17, 32х14, 56х7, 08ин.

За производот

Купувачите избираат и

Додаток на ткаенина на вашиот град Кити : 1 кревет за мачки Цевките и зглобовите не се вклучени Лесно за с

Големина : околу 0,9 инчи (23 мм) во дијаметар, 1,6 инчи (40 мм) во должина на приврзок и 27,6 инчи (70 мм) во должина

Куќа За мачки севоедно : Опремена кула за мачки на повеќе нивоа дајте им на вашите мачки забавно и компак

НАДГРАДЕН ЗАДЕБЕЛЕН КАПАК : појавата на смирувачки кревети за мачки е слична на слатки крофни Амортизир

Име : Удобно гнездо на каналот, материјал : памучна крпа, пп памукПалета на производи : за мачки...

1 Меките и слатки обрасци лесно ќе го привлечат интересот на вашето маче; Големината е погодна за мачкит�

Подобрување на здодевноста и осаменоста на мачките кога сте далеку од дома Декорацијата во кујната, дне

Затворен простор, создавање средина со слаба осветленост, дише и тивко, давајќи и на мачката поголема пр

Здравствена крпа на Терилен Направени во САД или увезени Материјал : Нашиот качулка за домашни миленици

За ЧЕТИРИНОЖНИОТ ВЕНТИЛАТОР : дали Го Сакате вашето куче? Дали Ја Сакате Кошарката? Дали го сакате Вашио

[ГОЛЕМИНА] : С : Врат : 2536см / 9,84"14,17" Абдоминална : 2850 / 11,02 "19,7", вкупна должина на производот : 26см М : Врат : 3

Подобар Сон : кружен дизајн креветите за мачки со крофни се идеални за мачки кои сакаат да се виткаат Под

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КУЌА ЗА МАЧКИФункционалната Маса Ја Крие Кутијата За Отпадоци Или Креветот За Милен�

легура Произведено во САД Или Увезено Големинаприврзокот за домашно милениче во форма на срце има диме�

[Мека И Пријателска За Кожата Јака За Мачки] : оваа најлонска јака за идентификација на мачки со ѕвонче е

ДИЗАЈН : таблата за гребење е изработена од брановиден картон Вертикалното поставување и овозможува на

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е изработен о

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш...

Цврста конструкција : Оваа играчка за мачки е изработена од ултра силен и отпорен на солза што стои на ан

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Оваа кошула со едно парче мачка е изработена од здравствена крпа во Терилен Микролента, ткаенина за диш�

ЗДРАВ ИЗЛЕЗ за ГРЕБЕЊЕ ЗА МАЧКИ : сите мачки треба да се изгребат, а оваа гребење на ѕидот на мачката е со�

☺ Направено од здравствена крпа во Терилен ☺ избрани дише, лесни, меки и удобни ткаенини донесуваат

Вашите миленици можат одлично да се забавуваат кога престојуваат во него Вашите миленици се љубопитни �

Само пилешко срце! Омилен меѓу мачки и кучиња насекаде! Користете како третман или како храна за храна н

Висококвалитетна, Флексибилна Пластика : Нетоксични Материјали Изработени Од безбедна, силна и флекси�

1 Спречете лижење и гребење, одржувајте ја мачката смирена и ослободете го стресот И го намалува ризикот

УПОТРЕБА100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција Одлично за кучиња на

●Филтри за Фонтана за Вода за мачки, Памучен слој, смола за размена на активиран јаглерод и јони, формир�

КОНТРОЛА НА МИРИС СОБИРАЊЕ ЃУБРЕ : нашата сопственичка технологија За Фаќање Мирис 360 работи на заклучу�

√ Интерактивна играчка со мачки висококвалитетни електронски играчки за маче, направени од пластика з

Материјал : нерѓосувачки челик Употреба : погребни сувенири, погребни приврзоци Ова е посебен начин за о

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Должина : 2,5 см (1");Ширина : 1,8 см (6 / 8");Дебелина : 8мм (3 / 8"); Големина На Змиски Синџир : 55см (21 5 / 8"); Главен Мате

Материјал : печатениот ѓердан од домашно милениче е направен од легиран материјал, кој е издржлив и квал

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Бела керамичка 15оз кригла со зелена внатрешност и рачка Сликата е отпечатена од двете страни...

* СОВРШЕН ПОДАРОК : креветот во шаторот може да прими поголем дел од телото на мачката, давајќи и на вашат

? Може да открие мачка се приближува или се движи И пеперугата ќе работи автоматски ? Играчката за мачки �

Дизајн отпорен На бегствоСилните велкро прицврстувања овозможуваат лесно прилагодување на големината

Внатрешна / Надворешна Употреба Отпорен на вода и Дамки Произведено во САД 300 / 600 Водоотпорен Негира Баз�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Дванаесет (12) 3,5 мл Тргови Пурина Бела природна мала раса паштета влажна храна за кучиња, вкус на пилешко

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Scroll