Свеж
Племенски Волк Глава Миленичиња Урна Ѓердан Персоналните Пепел Носителот Срцето Спомен Приврзок Спомен Накит Обичај Уникатен Подарок

Племенски Волк Глава Миленичиња Урна Ѓердан Персоналните Пепел Носителот Срцето Спомен Приврзок Спомен Накит Обичај

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Легура Произведено во САД Или Увезено. Ѓердан Од Домашно милениче-приврзокот за домашно милениче во форма на срце има 0,9 "х 1,6" и доаѓа на ѓердан од 27,6 инчи. Материјал-нарачаниот ѓердан за спомен е направен од силна и издржлива легура со мазен материјал за долгорочно носење. Сеќавање-уникатен ѓердан за поставување на пепелта на некој близок кој починал, како да е сеуште со вас, многу незаборавно. Прилагодено Спомен-Ѓердан Од Урна Од Кучиња и Мачки е погоден за носење и употреба на луѓе со домашни миленици. Може да се користи и како подарок за добар пријател или член на семејството. Тоа е многу внимателен и практичен подарок. Лесен За Носење-прилагодениот приврзок за урна за миленичиња има игла за инка, што го олеснува полнењето со пепелта на вашето сакано милениче. Ѓерданот доаѓа со прилагодлив дизајн и лесно може да се прилагоди на удобна должина на носење. Куче Мачка Пепел Урн Печатење Кремирање Накит Срце Приврзок Обичај Ѓердан Миленичиња Спомен Персоналните Мини Случај.

За производот

Купувачите избираат и

Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик Безбедна Машина За Миење Садови Одлично за Храна и Вода Точка паке

АРТДОГ НИСКА УРНА КОЛЕКЦИЈА Мерења дадени во описот подолу Проверете опис за да дознаете повеќе...

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

●Уникатен Дизајн●апатален столб за гребење мачки покриен со зелен природен сисал и тепих што стои на т

Користејќи ја заштитата на животната средина ПП материјал, здрав и безопасен Отпорен на капка и издржли

ВНИМАНИЕ : Големината не одговара директно на расата или тежината на вашето домашно милениче ВЕ молиме �

НАДГРАДЕН ЗАДЕБЕЛЕН КАПАК : појавата на смирувачки кревети за мачки е слична на слатки крофни Амортизир

Чинија за хранење со мачки фидер за вода што не се лизга со вода Пријателски дизајн плус фронт со лесен �

Алатка за полнење кучиња и мачки со храна Чувствувајте се удобно и без мирис, изработени од висококвали�

ТОП КОСТУР : Горната платформа со страни завиткани во мек кадифен обезбедува одличен простор за спиење �

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Кутијата за отпадоци се обиде да реши некои проблеми во процесот на одгледување мачка на елегантен начи

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е изработен о

[Функција за играчки за мачки на ротари] Мачката може да ја ротира играчката со надворешна сила кога игр�

Ѓердан со Посебно Значење : овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држит

●Издржлив Дизајн : има мала врата на страната на овој голем носач на мачки, дури и ако патентот е отворен

Материјал : Пластика Функција : Целосно Затворени Број на модел : мачки мала кутија Едноставно и брзо рас

Рачно изработена врежана нараквица за подарок за семејство и пријатели Прилагодливо, одговарајте на зг

Виножито Ралф е шарена играчка во која вашата мачка ќе сака да ги потопи забите Трајното чувство и цврст

100% Полиестер РАБОТИ НА МНОГУОдлични Јаки И За Мачки и За Мали Кучиња ● ПОДАРОЦИ● : Може Да Се Применат И

СЛАДОК ПОДАРОК : вашата мачка нема да може да ги тргне канџите од овој совршен подарок Конфекции на совр�

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Направете вашето домашно милениче да ужива во свежа храна и чиста вода Ултра тивка ниска потрошувачка �

Затворен простор, создавање средина со слаба осветленост, дише и тивко, давајќи и на мачката поголема пр

ДАВА МИЛЕНИЧИЊА ЧУВСТВО НА СИГУРНОСТ : Покриена пештера за мачки го покрива дното 8 + поени за лесен прис�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Кутија Се Преклопува До Големина Мала Како Конвенционален Паричник И Ќе Издржи Долги Патувања Направен

Бпа Слободен Помага Да Содржи Прскање додека пиете Нова Пумпа За Автоматско исклучување кога нивото на

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од Оксфордска ткаенина, мек и удо�

●Мултифункционален Дизајн●оваа лажица за ѓубре за мачки се состои од лажица за ѓубре за мачки и држач �

●АнтиЗалак И АнтиГребнатинка● : Кесата За Капење Мачки го покрива целото тело на мачката и нема празни�

СПОМЕН УРНА Овие мали урни за кремирање се дизајнирани да бидат споделени со семејството и пријателите

Име : Удобно гнездо на каналот, материјал : памучна крпа, пп памукПалета на производи : за мачки Големина :

Современ дизајн : Ова мачко дрво е комбинација на современи елементи и волнена ткаенина, тоа ќе биде одл�

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и д�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

100% полиестер Материјал за миење Материјал : Изработено е од полиестер што е удобен и дише, доволно издрж�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Полиестерска ткаенина со висок квалитет отпорен на гребење Дизајн на преклопување за лесно складирање.

Мерења22" х 30" х 25" Дрвена Рамка и 28" х 24 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели животни...

Легура Произведено во САД Или Увезено Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи..

Полиестер 【Висококвалитетна ткаенина】 Направена од мека и дише полиестерска ткаенина, која е еластич�

Scroll