Свеж
PAKWAY Интерактивна Мачка Топката Играчка со Птица Звук &засилувач; Led Светлина, Автоматски Неправилни 360°Тркалање Мачка Играчка СО USB Полнење И 2pcs Пердуви, Паметни Под

PAKWAY Интерактивна Мачка Топката Играчка со Птица Звук &засилувач; Led Светлина, Автоматски Неправилни 360°Тркалање

Достапност: Достапно.
DEN 963.20

Паметна Играчка За Тркалање Мачка од 360° : паметната играчка за мачки што се движи ќе ги привлече вашите миленици да играат според неправилно движење И надворешниот пердув приврзок ја стимулира забавата на мачката што брка. Создадете многу позабавно за вашите крзнени пријатели. Птици Звучи & ПРЕДВОДЕНИ Светла : ПАКВЕЈ интерактивна мачка играчка има 2 режими. Тивкиот режим и режимот на звук се за ваш избор. Живописен звук на птици и шарени LED светла ќе го привлечат вниманието на вашата мачка и ќе го повикаат нејзиниот "ловечки инстинкт". 2 ПАРЧИЊА Заменливи Пердуви И Безбеден Материјал : лушпата на интерактивната играчка за мачки е изработена од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со висока јачина. Издржливиот материјал гарантира дека играчката за мачки е безбедна и сигурна, не грижете се дали топката ќе биде скршена. Интерактивната играчка за мачки доаѓа со 2 пердуви, можете да го промените пердувот за играчката за мачки во секое време. USB Полнење : паметните играчки за мачки имаат батерии на полнење, нема потреба да ја заменуваат батеријата. Приклучете за 1,5 часа и уживајте во забавата многу часови. Дури и ако сопственикот не е дома, роботската интерактивна играчка за домашни миленици може да ја придружува мачката. Не грижете се за забавата на вашата мачка. Пакет и Услуга : Пакетот вклучува 1 x паметна играчка за мачки, 2 x пердуви, 1 x USB кабел и 1 x упатство за употреба. Ако интерактивната играчка за мачки има какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и

●Намалете Го Товарот на Вратот ● 15°навалени Покачени Чинии За Мачки, разумната и удобна висина на хран�

Мека гумена рака направена, издржлива и безбедна за вашите миленици да се користат Повеќе забавно со зв�

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите Практичн�

Периката за мачки за кучиња лавов, е изработена од крзно и полиестер, погодна за повеќето од 26 до 30 см Обе

* Заштитете Го Вашиот Мебел : таблата за гребење мачки ја привлекува вашата мачка да игра, заштитете го м�

* Направено од материјал, не и невкусен, мала тежина и издржлив сад за хранење за мачки и мали кучиња * Дво

ЕМАИЛ : топчиња за мачки за мачки ѕид е изработен од висококвалитетни пластични материјали, без штетни м

Материјал : пвц, лесен за чистење и издржлив за долг живот Лесно за чистење само протресете или вакуумир

Закажете 5 Оброци Или Задоволства : Електронскиот фидер за миленичиња со лесен за поставување дигитален

1 Не е потребен електричен погон, играчката може да се движи самостојно додека мачката игра...

ХРАНА и ВОДА Во ДВИЖЕЊЕПогодно земете храна и вода за вашето домашно милениче заедно со Вас Со Миленичи�

УНИКАТЕН СЕТ од 4 ПРЕДМЕТИ! Внатре во пакувањето, ќе најдете : Голема Метална КОРПА ЗА ХРАНА За Мачки Со С�

Големина : големината на оваа ултра лесна лажичка за ѓубре за мачки е 26,5 см*10,3 см (10,43 инчи*4,06 инчи) Големи�

【Компатибилност】 Ве молиме, забележете само компатибилен со фонтаната на брендот Maigemeng, нема да одгова

Не одговара на ниедно средно и големо куче Оваа облека за кучиња е за мали кучиња играчки или мачка под 9

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КУЌА ЗА МАЧКИФункционалната Маса Ја Крие Кутијата За Отпадоци Или Креветот За Милен�

Водоотпорен; ОТПОРЕН НА УВ И Може Да Се Пере Во Машина Направено од увезена ткаенина од шпанско производ

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Фатете отпечаток од шепа со нежно притискање на шепата на подлогата за мастило корис

КУЧЕ ВРАТОТ ѕвонче додатоци За Мачкивисечки дупки за лесно закачување и поврзување, освен за украсувањ�

[Цврст За Употреба] 100% изработен од дрвена пластична плоча ОД 10 ММ, има предност и од дрво и од пластика, �

Нов елек стил темперамент како "Темперамент Б" Зајаче шема и солидна шема Прицврстувач за тока и Кука и ј

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот : 32,7 х 23,6 х 64,2 инчи (83 х 6...

Забавни Мали Играчки со Детални Отпечатоци Нашите победнички дизајни беа избрани од вистински љубител

【Материјал】 маче печатење домашно милениче торбичка за печатење мачка мачка со мачки, изработена од в�

Пренослив ДизајнСовршен За мобилни чувари и сопственици на салони, оваа пренослива маса за чешлање мил�

БЕЗБЕДЕН РЕМЕН ЗА КУЧИЊА : Изработен од материјали, може да биде издржлив и да ви понуди долгогодишна уп�

Дизајниран и за мачки и за мачиња, овој повеќестепен кондоминиум за мачки има пријатна горна костур, мек

Послужавник со големина од 34 х 24 см за држење новородени миленичиња на послужавник, за новородени кучен�

Изработено од висококвалитетно кристално супер меко руно, исполнето со полипропиленски памук, погодно

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, �

ЗаживувањеРаботи како сунѓер за фаќање и уништување на несаканиот мирис, влага и други штетни загадува�

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Третира кучиња одат диви за! Рецепт за говедско месо нахрането со трева, без жито, направено во САД Со ви�

Тие можат ефикасно да го зголемат обемот на вежбање со мачки и да го одржат миленичето здраво Чувајте ја

● Издржлив Материјал Т облик зајак тунел : долгата страна на цевката е 31,5", кратката страна е 19";...

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш Мо

Play Playhouse Cat куќите на отворено мачки за диви мачки се дизајнирани да му обезбедат на вашиот крзнен прија�

23 " висок столб за гребење на мачиња, дизајниран за гребење на мачиња или мали мачки Исто така постои и по

ЈАКА ЗА МАЧКИОфицијално лиценцирана од НХЛ Иако можеби веќе имате јаки за мачки за вашите мачиња, сега м

легура Произведено во САД Или Увезено Големинаприврзокот за домашно милениче во форма на срце има диме�

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ нашата подлога за гребење на мачки е изработена од природен сисал, високо отпорен на

?ТРАЈНИ вклучувајќи, дрво, метал, врати, ѕидови лајсни или мебел кабинети, кујнски острови, итн Карактери

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Scroll