Свеж
Дотујарг Фото Ѓердан За Домашно Милениче За Куче/Мачка Пепел Меморијална Урна Пепел Приврзок Ѓердан Жени Мажи Спомен Накит

Дотујарг Фото Ѓердан За Домашно Милениче За Куче/Мачка Пепел Меморијална Урна Пепел Приврзок Ѓердан Жени Мажи Спомен Накит

Достапност: Достапно.
DEN 410.24

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алергија Може да се прилагоди, персонализиран спомен накит, уникатен и персонализиран! Исто така, најдобриот накит за жалост. Накитот за кремирање, познат и како погребен накит, спомен накит или накит за сеќавање, се користи како извонреден начин да ја почестите саканата личност, оставајќи ја вашата сакана со вас, можете да ставите мала количина пепел од вашата сакана или милениче, тоа е совршен начин да ја почестите вашата сакана или милениче. Накитот за кремирање е урна што ви овозможува совршено да ставите пепел во приврзок за да складирате работи што ви се вредни како што се : пепел, коса, сушено цвеќе, нокти или други значајни предмети, може да се користи и за складирање на пепелта на изгубена мајка/баба/ сакана/татко/милениче/куче, може да биде мини безбедно да ги чувате вашите спомени на најисклучителен начин. Губењето на саканата личност е најтешката работа во животот, носете спомен со вас за да ве потсети на добрите времиња и да ги искажете своите спомени. Животот можеби го нема, но спомените живеат и можат да траат цел живот со вашата сакана. Едноставен и исклучителен накит од урна е совршен подарок за изгубени пријатели и роднини, прекрасна кутија за подароци за накит, за да можете да оставите добра меморија и да ја негувате саканата личност, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите за прв пат. Овој прекрасен накит е погоден за сите возрасти, никогаш нема да ги изгубите спомените со него![Погоден за сите прилики] : секојдневно носење, празници, забави, свадби, ангажмани, ветувања, раѓања, годишнини. Можете да му дадете на девојка/дечко/мама/тато/ќерка/син/сестра / брат/семејство/пријател/учител, најдобар избор за роденденски подарок/подарок за Денот на Вљубените/подарок За Денот на Благодарноста/подарок за одмор/подарок За Годишнина/ Подароци За Денот На Мајката/Подароци За Денот На Таткото/Подароци За Божиќ/подароци За Ноќта на Вештерките/подароци За Дипломирање итн.Ние обезбедуваме добра услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања или не ви се допаѓа производот, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе одговориме и ќе го решиме за вас во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите Практичн�

Подигната, ергономска форма Најдоброто за чешлање на вашето домашно милениче : Производ специјално диз�

"Нашиот тунел за црна мачка се состои од сини ленти, овој долг тунел обезбедува многу простор за возрасн�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Направено од лесен материјал, мек и удобен Кејп Дизајн е за машки кучиња Дизајн на облекување со bowknot ако

РАБОТИ ЗА НЕКОЛКУ СЕКУНДИ : Нашиот Отстранувач На Дамки И Мирис почнува да работи за неколку секунди за �

[Алтернатива На Вратата на мачката] Може да се користи за да се спречи индексирање бебиња, рани мали деца

НОВА КОЛЕКЦИЈА НА КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ Совршено ќе ве потсети за вашето прекрасно милениче Елегантен и еле�

Nfegsiya „Играчки за мачки за затворено привлекуваат мачки, мачиња, зајак, кученце и вашиот мал пријател да

Големина на носач за патувања за миленичиња : 17х10х11, 8 во / 43х26х30 см, ве Молиме измерете ја големината и те�

легура Произведено во САД Или Увезено Големинаприврзокот за домашно милениче во форма на срце има диме�

®МУ НУДИ НА ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ПОДОБАР СОН секој омилен Мачиња е меко место за гушкање Дизајниран �

Направете вашето домашно милениче да ужива во чиста вода € Сигурен Систем За Филтрирање Fountains Со филтри

БРЗ : четката За Миленичиња ги отстранува влакната од домашни миленици за помалку од една секунда Еднос�

Ѓердан од сијамски мачки кучиња Материјал : Не'рѓосувачки челик Големина на ознаката за кучиња : 2,8 x 5,2 см

Ова куче урна за пепел е прекрасен начин да го прославите животот на миленичето за кое се грижевте толку

УдобноЦелата Куќа е Супер Мека и Удобна, Не Е Лесно Да Ја Изгубите Косата, А Не Топката и да не исчезнат Н�

Смешна Играчка За Мачки Со Ролери : оваа играчка за грамофон за мачки обезбедува часови вежбање и само з

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и д�

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш...

Висококвалитетен Материјал : силиконски чизми за мачки ОЈАНТЕН, тие се многу меки,безбедни и издржливи �

Лесно за чистење : Направено од трајни материјали, лажицата за храна за мачки е машина за миење садови и �

Нашите производи се идеални за чување ковчези како што се пепел од кучиња, мачки и животни или пепел од в

ОТСТРАНЛИВ ПОДподот на оваа пренослива одгледувачница лесно се отстранува за складирање и чистење Исч�

Индивидуален дел од колото за замена или издолжување На Мачката Чувствува 2,0 Кола Зелена проѕирна покри

Постојат и други производи во нашата продавница Добредојдовте да ја посетите продавницата Имајте убав

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Рамките на меморијалниот приврзок е 1,6*0,9 инчи Е совршена големина на приврзок која е убава и може да соб�

Пакет : ќе добиете 3 пакувања висечки импровизирани лежалки за мачки, кои се во 3 различни стилови : стил н

Издржлив И Висококвалитетен Производ Кој Е Изграден Да Трае, изработен од Цврсти И Долготрајни Материј�

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и д�

ВЕТЕРИНАРОТ РАЗВИЛ МИРИС : Безбеден и најпосакуван од мачките, а не надмоќен за чувствителното чувство �

● Опис на материјалот ●Користење висококвалитетен фланелен материјал, антипилинг, хипоалергично, суп�

Меки материјал : 100% нова, супер мека и меки перница од црна мачка, изработена од мека ткаенина и меки PP па�

Патување Лесен, безбеден и удобен за употреба Повеќе симпатична и модерна Материјали За Миленичиња...

Меко чувство, удобно и дише ПП ПАМУЧНО ПОЛНЕЊЕ Меки и дише,меки и еластични ВЛАГАДОКАЗ И НЕЛИЗГА ДНОТО...

Scroll