Свеж
Klkcms Автоматски диспензер за вода со мачки навалена храна чинии за храна за кучиња и мачки кои се хранат со миленичиња, жолти

Klkcms Автоматски диспензер за вода со мачки навалена храна чинии за храна за кучиња и мачки кои се хранат

Достапност: Достапно.
DEN 345.60

* Направено од материјал, не и невкусен, мала тежина и издржлив сад за хранење за мачки и мали кучиња * Двојно, може да стави храна, шише со вода може да држи вода, голем капацитет од 350мл е доволен за да пиете 2 - 3 дена за вашето домашно милениче. * Дното е дизајнирано со 15 навалена платформа за храна за мачки, разумен агол на 'рбетот на цервикалниот' рбет, лесно да се проголта и да се разнесе здравјето. * Автоматски фидери за садови за мачки чисти, подигнати чинии за мачки со штанд се погодни за хранење на различни миленичиња, како што се мачки, зајаци, итн. * Севкупно е минималистичко и уникатно, одвојливо шише со вода лесно да се отстрани и чисти!. * Направено од материјал, не и невкусен, мала тежина и издржлив сад за хранење за мачки и мали кучиња. * Двојно, може да стави храна, шише со вода може да држи вода, голем капацитет од 350мл е доволен за да пиете 2 - 3 дена за вашето домашно милениче. * Дното е дизајнирано со 15 навалена платформа за храна за мачки, разумен агол на 'рбетот на цервикалниот' рбет, лесно да се проголта и да се разнесе здравјето. * Автоматски фидери за садови за мачки чисти, подигнати чинии за мачки со штанд се погодни за хранење на различни миленичиња, како што се мачки, зајаци, итн. * Севкупно е минималистичко и уникатно, одвојливо шише со вода лесно да се отстрани и чисти!. Опис : - Направено од материјал, не и невкусен, мала тежина и издржлив сад за хранење за мачки и мали кучиња. - Двојно, може да стави храна, шише со вода може да држи вода, голем капацитет од 350мл е доволен за пиење 2 - 3 дена за вашето домашно милениче. - Дното е дизајнирано со чинија за храна со мачки од 15 ° платформа, разумен агол на 'рбетот на цервикалниот' рбет, лесно да се проголта и да се разнесе здравјето. - Автоматски фидери за садови за мачки чисти, подигнати чинии за мачки со штанд се погодни за хранење на најразлични миленичиња, како што се мачки, зајаци, итн. - Севкупно е минималистичко и уникатно, одвојливо шише со вода лесно се отстранува и чисти! Спецификација : - Материјал : , Stainless Steel - Capacity : 350ml Size Chart : Size : 37x16.50inch Package Includes : 1 Piece Pet Feeder Note : Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor.

За производот

- Material:
, Stainless Steel
- Capacity:
350ml
Size Chart:
Size:
37x16.5cm/14.57x6.50inch
Package Includes:
1 Piece Pet Feeder:
Note:
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor.:
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement.:

Купувачите избираат и

МОЌЕН ИЗБОР на ВЛАКНЕНЦА #1 за отстранување на тврдоглаво заробените влакна од домашни миленици, подлаб�

Дизајнот со двојна врата им овозможува на миленичињата слободно да се движат внатре Лесно подигнете го

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Кревет За миленичиња Обложен со руно идеален и за мачки и за мали кучиња Длабоките ѕидови создаваат сре�

Квалитет : Изработено од 100% квалитетен памукБирлив и мек, пријателски за кожата, удобно за летно дневно �

①Материјал е направен Од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, материјал за храна, суровини за производи со висока цврстин�

Фустани Машна Вратоврска Јака Машка Мачка Рефлектирачки Јака Простор Мачка Јака Фенси Мачка Јака Предв

Задолжителна Гребење Мачки : Обучете го вашиот крзнен пријател подалеку од софата, тепихот и секој друг

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Порта За миленичиња од целосно дрво со издржлива конструкција од тврдо дрво што изгледа слично на Тиков

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Оксфорд, Оксфорд крпа, кадифен, велур Преклопен тунел за мачки за кадифен миленичиња, внимателно избран�

Широка Компатибилност : Компатибилен со Нерѓосувачки Челик84оз / 2,5 Л Фонтана За Миленичиња Од Нерѓосува�

100% полиестер,материјал за воздушна мрежа што дише, удобен за вашето домашно милениче Прилагодлив појас

Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни Практично складирање : производот е мал и лесен...

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од Оксфордска ткаенина, мек и удо�

●Комплет Поводник за Ремени за мачки●Дизајн За млади мачки, писе, мали кучиња за одење на отворено Паке

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Овој сопствен костум за миленичиња е изработен од по�

Материјал : пластичен материјал од храна, шише со миленичиња вода + PP база; Екопријателски, БПА бесплатн

●Водата за пиење се Охрабрува ● оваа фонтана за вода за мачки е опремена со тапа и режими на наплив на п�

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

100% ПРИРОДНО : нашата коча билка е 100% чиста, моќна и без хемикалии или полнила МАЧКИТЕ ГО САКААТ тоа : со ча

€84oz / 2,5 Литри Голем Капацитет●нашата фонтана за вода за миленичиња може да складира вода до 2,5 литри (84 �

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

БРЗ : четката За Миленичиња ги отстранува влакната од домашни миленици за помалку од една секунда Еднос�

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш Мо

●Поголема Големина, Подебел Силикон оваа големина на подлога за храна за мачки во 11 ин * 18ин, тежината

● Опис на материјалот ●Користење висококвалитетен фланелен материјал, антипилинг, хипоалергично, суп�

[Лесни и ЛЕСНИ за НОСЕЊЕ] лесни и лесни за носење, кеси за намирници за повеќекратна употреба нема да ве о

Совршен подарок : За вашето домашно милениче или вашите пријатели кои имаат миленичиња Отпорен на залак

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е изработен о

℘ [Лесно да се работи со] кога се сврте, третираат пропаѓаат низ дупката за истекување, играчката за мачк

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Совршен подарок : За вашето домашно милениче или вашите пријатели кои имаат миленичиња Отпорен на залак

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

●Уникатен Дизајн●апатален столб за гребење мачки покриен со зелен природен сисал и тепих што стои на т

И Кул : сендвичот дише воздушна мрежа одржувајќи го вашето домашно милениче ладно во топлите денови, ког

Scroll