Свеж
QQXX Мачка Качување Рамка Мост, Дрво Коноп Јаже Качување Јаже Скала, Отворено Дрво Ѕид Качување Мост За Пловечки Мачка Алпинист Домашни Миленици Мебел

QQXX Мачка Качување Рамка Мост, Дрво Коноп Јаже Качување Јаже Скала, Отворено Дрво Ѕид Качување Мост

Достапност: Достапно.
DEN 571.20

ЗДРАВО И ЗДРАВЈЕ И БЕЗБЕДНОСТ овој мост за мачки е направен од природно борово дрво и јаже, со добро носење за да ја држите вашата мачка под 40 килограми играјќи и качувајќи се безбедно и стабилно Особено необработен природен бор. Кој има природен мирис кој е многу привлечен за мачките. ВЕЖБА полиците на ѕидот на мачката можат да бидат сигурни дека вашите мачки имаат доволно простор за движење, скокање или одење. Исто така, може да помогне во решавањето на однесувањето и територијалните прашања во домовите со повеќе мачки, давајќи им простор. ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛ Скалата е одличен излез за мачките за гребење, качување, качување, играње и вежбање. Мостовите за качување по ѕид на мачки се генерално погодни за гребење, качување и движење на мачки, заштита на мебелот од канџи на мачки. ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР Зачувајте го просторот во вашата соба за да го инсталирате на ѕидот, не грижете се повеќе да ја расипете вашата соба. Богата со карактеристики, но заштеда на простор погоден за мали станови, спални соби или агли. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Опремен со јажиња На двата краја за лесно склопување и расклопување, тој е доволно цврст за да не се грижи за безбедноста. Користете ги нашите полици за мачки, можете да се чувствувате сигурни дека вашата мачка е безбедна во игра. Оваа скала за мачки им дава на сопствениците повеќе избори. Обезбедува место за качување, гребење, играње и вежбање на мачки без гребење и оштетување на мебелот. Погоден за качување дрвја на отворено, мал стан и качување во спална соба.КАРАКТЕРИСТИКИ : Функционалнопривлечен, издржлив и преместлив. Ние создаваме мебел со различни, имагинативни дизајни кои предизвикуваат природни инстинкти на мачките.Здравизградете привлечна теретана во џунгла за вашиот пријател мачки и обезбедете дар на задоволство и долговечност.Прекрасно секое парче е убаво рачно изработено и свесно за просторот. Ние дизајнираме концепти кои предизвикуваат разговор во секој дом.Безбедниот мебел во Вселената им овозможува на мачките да имаат своја територија што е доволно висока за да се чувствуваат безбедно, далеку од дофат на каква било перцепирана опасност.Бихејвиорално Решение мебелот за мачки монтиран на Ѕид може да помогне во решавањето на однесувањето и територијалните прашања во домовите со повеќе мачки со тоа што ќе им даде простор.

За производот

Купувачите избираат и

Кружна циркулација голем простор Кадрава опашка создава свој двор за мачки Задоволете ги потребите на �

Две големи чинии за храна држат до 400 гр (14 мл) храна со пакет мраз за да ја одржува храната свежа ...

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Материјал : Пластика Карактеристика : Полузатворена Број на модел : тоалет за мачки Категорија на произв

Парамери : Продукција SZE : L18*W15*H7 CM, NW (Dog and Sof Pad) : 150 G / 03 LB Maeral : Realsc Dog : Hollow PE Model покриен со Lfelke Arfcal Fur The Pad S Fluffy

Удобен сон, отпорен на влага и отпорен на прашина 13 см над земјата за да избегнете прашина и влага Спијте

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите...

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Урната е издржлива и лесна за одржување; едноставно избришете ја урната со чиста сува крпа Во овие многу

? 【Интерактивни играчки за мачки】】 360 степени ротирачки отстранлив гума на глувчето под отстранливиот

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

1 Овие смешни играчки за мачки ја одржуваат вашата мачка ментално и физички стимулирани и го одржуваат в

●Симулација Птица Интерактивна Мачка Играчка}оваа симулација птица мачка играчка крилја може да вибри

★ Безбедно и удобно : Оваа кула за мачки е изработена од безбедни и материјали што се прилагодени Одморе

Материјал : Полиестер или руно 100% висок квалитет и ќебињата се изработени од ултрамека екстравагантна т

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

100% полиестер,материјал за воздушна мрежа што дише, удобен за вашето домашно милениче Прилагодлив појас

Големина : околу 0,9 инчи (23 мм) во дијаметар, 1,6 инчи (40 мм) во должина на приврзок и 27,6 инчи (70 мм) во должина

Бпа Слободен Помага Да Содржи Прскање додека пиете Нова Пумпа За Автоматско исклучување кога нивото на

Цврста конструкција : Оваа играчка за мачки е изработена од ултра силен и отпорен на солза што стои на ан

Секоја Јака За Мачки Доаѓа Со свое Ѕвоно, За Да Го Исплаши Потенцијалниот Плен & Намалување на Шансите Ва

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

1 Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегнувајте какво било тресење Супериорните материјали

Легура Произведено во САД Или Увезено Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи..

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите Практичн�

❤ Две топчиња за гребење на мачки со природна мачка овие играчки Catnip совршено комбинираа здрава табла �

легура Произведено во САД Или Увезено Големинаприврзокот за домашно милениче во форма на срце има диме�

Име : Коча Билка Играчка Материјал : ПП Памук + Кадифен + Коча билка Применливо За : Мачки Големина : 165,5 см..

Елек со интегрирана прицврстување Ватиран цврста и шарена шема се шемаше Затворање на патент од заднио�

ЕКСТРА ФИНИ ЗАБИзаробете болви, јајца и нечистотија додека ги четкате палтото, ушите и шепите на вашите

Ексклузивен луксуз за мачки : на вашите пријатели мачки им треба свој пријатен дом за да играат, да дремн

[Додатоци за роботи] : големина на филтерот за активен јаглен : 10х3, 6х0, 6 инчи, подобрете ја контролата на м

Scroll