Свеж
Носач за миленичиња Лаванда Цвет Виолетова Виолетова Мека Еднострани Носачи За Патувања За Миленичиња За Мачки, Кучиња Удобност За Кученца Пренослива Преклоплива

Носач за миленичиња Лаванда Цвет Виолетова Виолетова Мека Еднострани Носачи За Патувања За Миленичиња За

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИК-со дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето домашно милениче да оди насекаде Носач за торби за мачки одговара за димензии под седиштата на повеќето авиокомпании. ако сте уморни од рачките за носење, прилагодливиот ремен за рамо ви помага при носење без раце. Ременот за грб може да ја прицврсти мачката или носачот на кучиња на вашиот багаж. ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВ - овој носач за мачки е изработен од издржлива, лесна и водоотпорна оксфордска ткаенина. Мрежата од четири страни не само што ќе даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, туку и лесно ќе го проверите вашето домашно милениче. ПОВЕЌЕКРАТЕН ВЛЕЗ - двата странични влезови и предниот влез, лесен за пристап до носачот. Горниот влез е совршен за вашето домашно милениче да ја извади главата и да го проверите миленичето. Влезот со мрежеста вентилација, не само што обезбедува соодветен проток на воздух, туку и лесна глетка за гледање. МАЛА ТЕЖИНА - 1,67 Фунти (0,76 кг) : оваа водоотпорна торба за носење миленичиња што дише е изработена ОД 600д оксфордски материјал, давајќи му на вашето домашно милениче доволно oxygen.At во исто време солиден оксфорд материјали ќе се обезбеди вашето време на употреба и безбедноста на вашето домашно милениче. ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ-Склоплив за да се вклопи во вашиот багаж. Лесен за носење и складирање. Долната подебела подлога може да се отстрани и да се измие во машина. Направете Вашето Домашно Милениче Да Сака Да Патува Нашиот носач за миленичиња ви нуди лесен начин да го однесете вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ќе имате глобално патување или само сакате да го чувате со вас, нашиот носач за миленичиња ќе биде совршен избор. Димензија : 17х10х11, 8 во / 43х26х30 См Материјал : носачот на мачки или кучиња усвојува висококвалитетна Ткаенина Од Оксфорд, лесна, отпорна на абење, водоотпорна, издржлива и лесна за чистење.Со удобно јагнешко кадифено дно, има рефлектирачки појас од левата и десната страна, што го прави побезбедно патувањето ноќе. Карактеристика : - Мрежести Влезови Што Дишат : влезот од три страни на страните, предниот и горниот дел не само што ќе обезбеди посвеж воздух и поширок поглед за вашето домашно милениче, туку и лесен за грижа за вашето домашно милениче.

За производот

Купувачите избираат и

Земја На Потекло : Кина Ширина На Пакетот : 10,16 Сантиметри Висина На Пакетот : 1,524 Сантиметри Должина На Па

УПОТРЕБА : НАПРАВЕНО ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазен издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и

Декорација на торта за мачиња, која е совршена за роденден, туш за бебиња и декорација за забави за милен

23 " висок столб за гребење на мачиња, дизајниран за гребење на мачиња или мали мачки Исто така постои и по

Тоа не е само одлично место за одмор за вашето домашно милениче, туку и играчка за миленичиња за мелење к

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите Практичн�

€КОМПАТИБИЛНОСТ овој филтер за фонтана за вода за мачки компатибилен со wf050 / WF100 фонтана за вода, ги ох�

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш...

①ДОДАДЕНА БЕЗБЕДНОСТ додадовме 2 лесни прилепувања на клипови покрај велкро за да се осигураме дека ва�

Легура Произведено во САД Или Увезено Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи..

●Безбеден Материјал Од Нерѓосувачки Челик 304 Од нерѓосувачки Челик Изработен од издржлив нерѓосувачк�

Памук за домашно милениче кучиња; Големина : 5; Girth на вратот : 32см / 12,6 " Градска граница : 52см / 19,7"; палење н�

[Лесно Се Вклопува Во Вашиот Дом] ова модерно дрво за мачки со столпчиња за гребење лесно се вклопува со �

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и д�

Мустаќите на мачката навистина служат како многу чувствителни тактилни сензори, таа не верува дека кон�

【Екран за заштита на миленичиња】 вратата на екранот на миленичиња никогаш повеќе не се грижите за iousуб

Прилагодлив Ѓердан Од Урна За Кремирање За Човечка / Домашна Пепел овој ѓердан од Урна може да биде вреж

1 Меките и слатки обрасци лесно ќе го привлечат интересот на вашето маче; Големината е погодна за мачкит�

Овие мали топчиња со еж се исклучително популарни кај забавни мачки со ovingубов Топките имаат малку шила

легура Произведено во САД Или Увезено 🎅 нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал, кој е брз во �

УПОТРЕБА100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција Одлично за кучиња на

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Електрична Играчка За Мачки Од Риба : вграден сензор за допир, кога вашата мачка ќе ја допре оваа играчка

Колекција за животни Artdog Animal Еден од најдобрите чинии за вода што некогаш ќе ги видите Практичен и стилс

Виножито Ралф е шарена играчка во која вашата мачка ќе сака да ги потопи забите Трајното чувство и цврст

Мек Материјал : ќебињата за внатрешно мало животно се изработени од удобно корално руно, меко и лесно, не

Задебелена вештачка база на табла, силна стабилност, канџите на мачките не се лесни за спуштање, а употр�

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Ако имате активно маче на кое му треба место за играње и опуштање, нашето дрво мачки е

Големина С : Вратот : 9,0 инчи / 23см; Назад : 8,0 инчи / 20см; Градите : 12,5 инчи / 32см; за тежина 2,74,4 фунти, за мали

Марка : TQZHENGAshesproduct Име : Погреб Урнпроизвод Тип : Возрасни / Дете / Кремирање На Домашни Миленици Урнмат�

ЦЕЛОСНА КОНТРОЛАјаката јаже кое крепи утлегар е направена и за кучиња со широк врат како булдози и за те

1 Погоден за мачки вродени навики за качување Мачките можат да играат на мостот по своја волја и можат да

Дизајн за навики за мачки : Облините овозможуваат полесно гребење и поудобно место за одмор и играње Гол

Легура Произведено во САД Или Увезено Ѓердан Од Домашно миленичеприврзокот за домашно милениче во форм

#1 Состојба е органска, пилешко со слободен опсег Направено со мешавина од супер храна спакувана со хран�

Димензии : 16 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...

Текстура Нашите желби за месојади имаат мала содржина на пепел од 1,853,5% за да ги задоволат потребите на м

ЧУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ БЕЗБЕДНО ОД СООБРАЌАЈ И ЛЕСНО ВИДЛИВО СО ОВАА ЈАКА ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИ

Scroll