Свеж
Керамички Сад За Храна За Мачки Покачени Подигнати Чинии За Мачки За Храна И Вода Сад За Хранење Мачки За Кучиња Со Дрвен Штанд Сад За Миленичиња За Мачки и Мали Куч?

Керамички Сад За Храна За Мачки Покачени Подигнати Чинии За Мачки За Храна И Вода Сад За Хранење Мачки За Кучиња Со

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Безбеден и Сигурен : Нашиот сад за храна за мачки е изработен од Керамички материјал со Висока температура со безбедност и здравје Решетката за садови е изработена од висококвалитетно дрво, кое е цврсто и отпорно на абење. Комплетот за чинии за мачки е погоден за храна и вода за домашни миленици. Идеален сад за хранење за домашни миленици. Прилагодлива Висина : можеме да добиеме различни висини со отстранување или инсталирање на држачот за дрво, правејќи ги мачките да јадат или пијат во поудобна положба, не треба премногу да ги свиткаат главите за да се хранат и го ублажуваат напрегањето на вратот и рамената, што е многу погодно и практично. Капацитет и Големина : садот за мачки за кучиња ја мери Диа.13см/5ин, достапен во капацитет од 400мл (13,5 Течни Унци) на секој сад. Погоден за повеќето мачки, мали кучиња и кученца. Одлично за сува храна, конзервирана храна, влажна храна и вода итн. Тоа е идеална храна миленичиња сад!. Лесно За Чистење : чиниите за мачки се отстранливи, со мазна површина, лесни за чистење, можете да го ставите садот во машина за миење садови безбедно или рачно миење, а дрвениот држач може да се избрише со сува крпа. 24 Часа Онлајн : ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. ние ќе ви обезбедиме најдобро решение!. Сад За Храна за миленичиња Керамички Сад За Кучиња За Мачки Чинии За Миленичиња Со Дрвен Штанд Подигнат Сад За Мачки Покачени Чинии За Вода Спецификации Материјал : керамика, дрвена боја : беж, светло зелена, темно зелена, бела сива, жолто сива, сина сива големина : 13см/400млх висококвалитетен материјал, безбеден, издржлив и еколошки.Прилагодлив дизајн и подигнете ја основата за да ја направите мачката полесно да јаде.Погоден за повеќето мачки, мали кучиња или кученца. Совршен за храна и вода за вашите миленици.

За производот

Купувачите избираат и

Ние главно продаваме материјали за кучиња и материјали за мачки, а ние сме професионални! Ние веруваме д

Топлата и привлечна куќа за мачки прави вашата мачка да се чувствува удобно : основата што не се лизга об

Прилагодлива јака за миленичиња Печатени на едната страна со уникатен дизајн Направено од мек и издржл�

Кучешка Подлога во Форма на коска дизајнирана и произведена од мене и е неискористена Големината На Теп

Оваа кутија за отпадоци е изработена од висококвалитетни еколошки материјали, издржливи и без мирис Об�

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

МАЧКА КАТ гребење Оставете ја вашата мачка да има среќен ден за да го олесни лошото расположение и чувај

Ова е ново дизајниран мултифункционален рокер / кревет за миленичиња Вашето куче и мачка можат да играа�

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и д�

●Материјал Отпорен На гребење ● заштитникот за мебел од гребење на мачки е изработен од ВИСОКОКВАЛИТЕ�

Безбеден Ремен за Чешлање : нашиот ремен за закачување на ноктите за сечење и сечење на ноктите е соврше�

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Секогаш свежо : Автоматски снабдувајте го вашето домашно милениче со свежа вода за пиење во водарот Гол�

●ГО ПРАВИ ПАТУВАЊЕТО ПОУДОБНО овој кревет за кучиња или кревет за мачки е дизајниран за гајби, превозни

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА НА ЛИЧНА КАРТА : Две големини за избор Голема Големина : 5см (1,97")Л; 2,8 см (1,1")В; Мала Гол

Цел : Играјте за мачки Материјал : гума Место на потекло : Направено во Кина Цел : Играјте за мачки Материј

ПРИВАТНОСТ и УДОБНОСТ : креветот За Мачки им дава на вашите крзнени пријатели одредена приватност!Тие с�

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Зимски дуксер Цвет модел и солидна шема Вклучен е приврзок ЗА ПАМЕТНА ОЗНАКА PUPPIA(САМО QR Код) Големина : С�

Одговара На Пластични Или Луксузни И Домашни Дворови Врати со иста големина и стил на размавта Новиот с�

Висококвалитетен Метал Врти Средно Лице Димензија на пакетот : 1 Секој Треба Да ги носи своите клучеви н�

легура Произведено во САД Или Увезено 🎅 нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал, кој е брз во �

Стимулирајте ги ловечките инстинкти на вашата мачка и лижете интереси со големина што е совршена за брк

Рефлексивен стил на лента Стискајте стил на рака Топол пакет, удобно искуство Јажето за влечење долга 1,5

Екопријателски 316 L е изработен од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, издржлив, неизбледен, необезбојување, водоотпоре�

Погодно за вродени навики за искачување на мачки Мачките можат да играат на мостот по своја волја, и мож�

Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

* Одличен Подарок : тоа е одличен подарок за семејството, пријателите и љубовниците, кои сакаат миленичи�

Материјал : полиестер или руно 100% висок квалитет и производите се изработени од ултра мека екстравагант

Паметна Пренослива преклопна игралиште За миленичиња и торба За Носење За Внатрешни и Надворешни работ

# [ТУЃИ МАЧКИ] : Мачки мачки, дали сте вонземјанин? Дали ќе испратите сигнал за мјаукање на вселената? Сака

Оваа јака за мачки е симпатична, ве молиме погледнете ја сликата за деталната големина Нашиот Пет елиза�

Одличен подарок : Оваа играчка ќе му помогне на вашето домашно милениче да ја намали досадата и деструкт

Дрвото има полирана површина, фурнири од иверица и оригинално зрно дрво Љубителите на мачки лесно можат

Уникатен дизајн : Ова е комбинација на тунел играчки и кревет за мачки, креативни и практични Со задевањ�

Паметната рута за бегство го носи господарот до маратонска кроскантри дома Автоматски избегнувајте пр�

Јаки за мачки Отцепена Јака За Кучиња Шамија За Кучиња Кожна Јака Со Плоча Со Име Мачка Прилагодена Јака

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН : машинките за нокти за Мачки имаат ergономски меки гумени рачки со рационализиран дизај

Scroll