Свеж
Куки за солена вода за риболов - солена вода кука - 80 парчиња јаглероден челик рибници во линија директно око октопод кука за риболов на слатководни води

Куки за солена вода за риболов - солена вода кука - 80 парчиња јаглероден челик рибници во линија директно

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Куките за риболов со кругови се изработени од високо-јаглероден челик, специјално калено, за да бидете сигурни дека куката остра, отпорност на корозија, погодна за риболов на слатководни и солена вода Закривениот дизајн на иглички на куките на кругот обезбедува риба да биде фатена во аголот на устата, совршен за фаќање и ослободување. Кругите за кругови Барб осигуруваат дека куката патува до аголот на устата или усната, намалете ја рибата со длабоко зафаќање. In-line Circle Fishhook е одличен за риболов со природни и живи мамки, совршен за фаќање бас, сом, walleye, tarpon, црвена риба, снајпер, морска пастрмка, снук и кобија итн. Широкиот јаз дизајнираше го намалува длабоко-кукањето, подобрениот опстанок на ослободена риба и намалена загуба на риболов. Закривената игла и бодликава дизајн на куките на кругот обезбедува риба да биде фатена во аголот на устата или усната, да ја намали длабоката риба, совршена за фаќање и ослободување. Круг се куки со ringвонење на окото до врзана линија, безопасна вашата риболов линија. In-line Circle Fishhooks е одличен за риболов со природни и живи мамки во слатка вода и солена вода. Пакет Вклучи : 80 парчиња кружни куки со висок јаглероден челик, големина : 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0 7/0 8/0 9/0 за вас избравте. Висока јачина : Куките во рамките на кругот се направени со високо-јаглероден челик, специјално калено, отпорност на корозија. Обрнете внимание : Овие куки со ултра-точка се исклучително остри. Ве молиме, внимавајте да се справите со тоа. Чувајте го надвор од дофатот на децата. Крајниот дизајн : Куки за кругот со ingвонење на окото до вратоврска, специјален дизајн на бод, остра точка на игла, одлична за фаќање и ослободување. Широка примена : In-line Circle Fishhooks е одличен за риболов со природни и живи мамки во слатка вода и солена вода. Пакет Вклучи : 80 парчиња кружни куки со висок јаглероден челик, големина : 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0 7/0 8/0 9/0 за вас избравте. Висока јачина : Куките во рамките на кругот се направени со високо-јаглероден челик, специјално калено, отпорност на корозија. Обрнете внимание : Овие куки со ултра-точка се исклучително остри. Ве молиме, внимавајте да се справите со тоа. Чувајте го надвор од дофатот на децата.

За производот

Купувачите избираат и

Издржлив преку дизајнот на сечилото на главата Тешко тропање звук Засилено дејство на тркалање...

❥ Елегантна и практична функција на блокатор на сонцето ја прават шапката совршена за употреба како ка�

Материјал со висок квалитет : клипот за капаче за риба е изработена од висок јаглероден челик со јачина,

8,5 инчи фиксиран нож за лов на сечилото Должина на сечилото : 4 инчи, материјал на Блејд : 420 не'рѓосувачк

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Основно е најдобро, пронајдете ја вашата боја : По�

Пропелерот ја забавува мамката и додава турбуленции за привлекување риба во близина Серија за жилет, ку

Неопходен дел од правењето свој спинер Да се ​​направи сопствен риболов мами ќе го однесе вашето искус

Безбедно слетајте, прикажете и ослободете го уловот со 1 рака Риба ја држи цврсто, но нежно Копчето за бр�

Копачот може да се монтира на заградата за гледање или кревач на лак вклучува адаптери за кревање на мо�

100% акрилик Само миење на рацете Оваа топла плетена грав е направена од високо квалитетна 100% акрилна тка�

Количина : Убава разновидност на големини и бои Боја : розова, розова+виолетова, жолта+розова+сина, зелен�

Лежишта со керамички топка : најсовремениот механизам за лежиште на керамички топка му овозможува на Бр

Тип на производ : Кука за риболов Земја на потекло : Соединетите држави Тежина на пакетот на артикалот : 0,

Материјал : месингхејви, висока посебна јачина, нетоксична, неалергенска и добра отпорност на корозија �

【Иновативен дизајн против опаѓање】 Конвексниот дел од куката цврсто ја заклучува меката мамка, што еф�

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Големина : обем : 22.0522,83 инчи / 5658 см (прилагодлива тока); Ш

Боја : розова розова коска Акума Стандардна тежина : 0,7 мл (21 g) Брзина на есен : Прибл Боја : розова розова

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изгледа одлично за сите капи, јакни, борбени униформи, балинг со боја, ловна опрема, Airsoft прилично многу �

Sufix 6603130cc 832 Плетенка 130 lb крајбрежно камо 1200 г Семејното стебло Рапала има корени што влегуваат длабоко �

Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Кина Не се потребни батерии Тип на производ : Острилка за ножеви К�

Производ вклучуваат : 10 пакети риболов лажици : 2 пакети светлечки ракчиња од ракчиња, црвени ластари од 2

Материјал : Памук Совршено за летни активности на отворено, како што се риболов, патни патувања, голф, ло�

Памучна Мешавина Предвремено затворање Миење Раце Само КВАЛИТЕТ И УДОБНОСТ : Нашиот приоритет Е да обез

Привлечете гладен бас со реален изглед на риболов мами Со треперливи скали и 3Д очи, тие помагаат да се о�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на патент...

Daiwa PTB70 XHF ProteBoat, делови = 1, линија wt = 3060, (65120 плетенка) Daiwa PTB70 XHF ProteBoat, делови = 1, линија wt = 3060, (65120 плетенка)...

Облик : Д форма ; Дијаметар : околу 0,5 мм ; Должина : 4м / пакет ; Пакување : 16 пакувања 16 бои, секоја боја 1 паке

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Бејзбол капа на низок профил : Оваа стилска и кла�

Доволно за замена : ќе добиете 30 парчиња тегови за нокти во 1 / 32 мл, изобилство во количина, доволно за да �

Ласер од класа IIIa, помалку од 5 MW Направено за да одговара на 308 ласерски погледи Погледот на ласерот е ле�

Да се ​​појави екипата и добијте бесплатен тенџере со склопување на ракчиња : Премиум квалитетен рибол

Главни компатибилни видови риби : морски бас Големина : 7,1 инчи (18 см) / тежина : 2,5 мл (7 Боја : Katsuo BTO...

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Материјал : Малакслкс кадетската армија капа за мажи и ж�

Мамка со мамка со тенџере и тенка кадрава опашка го прават ова неверојатно разноврсна имитација на мамк

Име на категорија : Управувачиторби и пристапни Земја на потекло : Виетнам Име на бренд : Maxpedition Име на ка�

Две намени по парче за да добиете 100 колчни намени за 50 пакет за броење Не абразивно за да не го гребете в�

Scroll