Свеж
CZDYUF без дозвола за целосна метална метална двојна риболов ролна тркала, морско столб

CZDYUF без дозвола за целосна метална метална двојна риболов ролна тркала, морско столб

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Чаша од метална жица, силна и издржлива, без мелење жица Алуминиумска опрема, измазнета со голема брзина и подолг живот. Копче за сила на растоварување со голем калибар : Ротирајте за да ја прилагодите вредноста на силата на истовар според различни услови на риба. Класификација на тркалото на риболовците : предно растоварување на тркалото за вртење на силата. Насока на рачката на ролна за риболов : заменливи леви и десни раце. Чаша од метална жица, силна и издржлива, без мелење жица. Алуминиумска опрема, измазнета со голема брзина и подолг живот. Копче за сила на растоварување со голем калибар : Ротирајте за да ја прилагодите вредноста на силата на истовар според различни услови на риба. Класификација на тркалото на риболовците : предно растоварување на тркалото за вртење на силата. Насока на рачката на ролна за риболов : заменливи леви и десни раце. Метална чаша за жица, силна и издржлива, без мелење жица. тркало за вртење на сила.Фијање на рачката на ролна насока : заменлива лева и десна рака. Име : Риболов тркала : 3000 SPEED Сооднос : 5,7 : 1 ВЕЕ : 278 GWHEEL Должина : 6,3смноти : Поради разликата во осветлувањето и екранот, бојата на оваа ставка може да биде малку Различни од сликата. Само продадете го главниот риболов тркало за производи, другите украси не се продадени во плитка од плитки - исфрлете брзо и фрлете далеку.

За производот

Купувачите избираат и

Неко масен црв Сина бисер во боја w / сребрена снегулка Сина бисер во боја w / сребрена снегулка Мајките н

100% полиестер Затворање на тока Прилагодливо затворање на токи : една големина одговара на повеќето, удо�

Одлично за сушење и реконструирање на муви Ја отстранува влагата од мувата Поставете го со материјал от

NRR 28 Earmuffs може да се користи како заштита на лов на уво, градежни слушалки или за пукање Перници за меки у�

Снежни чизми за момчиња чизми за жени за жени Направени во САД и увезени Забележете : Изберете ја големи�

Alomejor, бренд посветен на донесување подобри производи на клиенти, повеќе искуство со затоплување на срце

Супериорно растојание за леење со точност на точката заради неговиот комерцијален процес на истиснува�

Земја на потекло : Кина Тип на производ : риболов линија Димензија на пакетот : 11.144 cm x 2,286 cm Тежина на паке�

Издржлив ранец во воен стил има тешка ткаенина што ја штити вашата опрема и ги издржува условите на отво

Дизајнирано и тестирано од професионални риболовци Неодолива акција Достапно во различни големини и з�

TWS (долга екипа со минимална реакција) Влечење на крајниот турнир Исечена рачка од 90мм Капацитет на лини�

За шипката за риболов што може да се склопи : Со инструкции на англиски јазик Подредена должина : 1,31м / 1,31�

Руно Затворање на клипот Материјал за миење Материјал : Направено од руно, најлон и полиестер, оваа женс�

Куките за риболов со кругови се изработени од високојаглероден челик, специјално калено, за да бидете с�

100% памук Затворање на влечење Само миење на рацете Материјал за бејзбол капа : 100% висококвалитетен паму�

Должина на пакетот : 65 Ширина на пакетот : 1,777 см Висина на пакетот : 1,777 см Тип на производ : Спортски произ

100% полиестер Затворање на привремено Само миење на рацете 【Прилагодлива големина】 : Задниот дел од кап

10+1 лежишта Континуирано антипренасочување.0 : 1 сооднос на менувачот Максимално влечење од 18 фунти 135 јар

100% полиестер Капи за бејзбол Визир за затворање на жени жени Само миење на рацете Упатства за перење за �

100% најлон Затворање на тока Само миење на рацете Блокирање на мирис : Напредната технологија за легура н

100% полиестер Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : Полиестерска ткаенина Твил, одлич

Големина 0#~ 7#, разни модели што треба да изберете Може да ја изберете вистинската големина според рибите

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Повторно реализирање : 4000, Однос на менувачот : 4,6 : 1, тежина : 16,20 унца Lineretrieve / crank : 31,1 инчи Линиски капацит

❥ Елегантна и практична функција на блокатор на сонцето ја прават шапката совршена за употреба како ка�

Земја на потекло : Кина Висината на пакетот на производот е 1,27 сантиметри Должината на пакетот на произв

Тип на производ : Алатки Димензии на пакетот : 1,27 L x 26.702 H (сантиметри) Земја на потекло : Кина...

Не сте сигурни што да користите? Обидете се со крсткрст помеѓу гуштери, ползи и црв Многу разноврсна мам�

Направено во Кина Тип на производ : риболов линија Димензија на пакетот : 16 Тежина на пакет : 0,022 фунти...

Должина 3 инчи Овој темно спиење е развиен како посветена мамка за пливање за дното Перките на задниот д�

Scroll