Свеж
Клипови за летање во Рио

Клипови за летање во Рио

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Промена на муви со екстремна леснотија и брзина Спречува лидерите и Типет да станат премногу кратки. За поголеми поток и обрасци на лосос/челик. Секоја големина доаѓа во пакувања од 10. Клиповите за летање на Рио се ултра брзи, лесни клипови за поврзување кои им овозможуваат на риболовците да ги менуваат мувите со екстремна леснотија и брзина и ги спречува лидерите и деловите од типите да станат премногу кратки. Едноставно врзете го соодветниот клип со големина до крајот на вашиот водач и или пресврт или клип на вашата мува. Повеќе димензии на клип обезбедуваат дека постои големина на клипот погодна за поголемиот дел од големината на мувата. Рио ги препорачува клиповите за пресврт за поголеми проследувачи и обрасци на лосос/челик, а клипот RIO за помали суши, нимфи ​​и меки хакери. Оваа табела дава упатство за приближна големина на мувата за секоја големина на клипот. Феатурите вклучуваат : Промена на муви со екстремни леснотија и лидери на брзини и врвни лидери и типет од добивање премногу кратки постројки и мозоци со лосос/челик 3 големини на големината на големината на големината доаѓа во пакувања од 10.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Одличен избор за редовна дневна употреба и активнос

Преминум природна рачка од плута Ситно направено со најсовремени компоненти Lazer Etched Tatula Spider Graphic...

Изберете од многу големини : 10 стапки 25 стапки 50 стапки 100 стапки или 250 стапки Одлично за нараквици на Па�

100% најлон Затворање на влечење Само миење на рацете Материјали со висок квалитет на вода отпорни на вод�

Влечење : Идеално за масни водни околини каде што е дозволено чувство, а столпчињата не се опција одгова

Антитреперењето може да спречи затегнување на ладилникот и може да се лизне на ротациониот зглоб за брз

Висококвалитетни компоненти : Сите мрежи за слетување риби се изградени со висококвалитетна алуминиум�

7 инчи нараквица Паракорд Направено од висококвалитетен Паракорд Одлично за полицијата и персоналот за

90%најлон / 10%гума Влажно избришете го чисто Содржина на пакет : 5 парчиња лента за риболов шипки; Боја : Син

Димензии на дрво (W x d x H) : 5,9 x 4,3 x 2,2 инчи (кабел од 15 x 11 x : зелена дрвена кутија за фидер за хранење на инсек�

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Оваа топла плетена грав е направена од високо кв�

HAMSKEA ARROW REST RH EPSILON REST W / MATHEWS BRACKET (2020 или понови модели / 900 '' Дебелина на кревач) Одморот за стрела Epsilon беш

Вид риба : крап, Крусијан крап, крап, Тенч, Иде, Брејм, трева крап, сребрен крап и друга мирна риба Вид риба

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ? Мазност, риболов во слатка вода, к

Остриот сечило на брич 31 / 2 "420 HC сечилото од не'рѓосувачки челик испорачува одлична јачина, задржување н

Алуминиумска рамка, странична плоча на менувачот Клик за удобна количина обезбедува тампон на најтешки

Земја на потекло : Кина Тип на производ : риболов линија Димензии на пакетот на артикалот : 2 Тежина на пак

【Мала големина на мрежа】 : мрежа со големина на прсти, силна практичност, голема и мала риба, сите јада�

Докажаното Помпано Риг е одличен за плажи, влезови, столбови и џебови Главен дел од плажите на источниот

Пакетот вклучува : 4 куки за игла за риболов со риболов за да ги задоволи вашите различни потреби Направе

Најлонска ткаенина Затворање на затворање Само миење на рацете Вратете се, сонце : дизајнирано да ве заш

Полиестер памук Затворање на затворање Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќе

Материјал : секачи со висококвалитетни не'рѓосувачки челик, остри и се спротивставуваат на корозијата В

10 парчиња плови сет Направено од дрво од Паулоунија, лесен, компактен и издржлив Одлична пловност и чувс

Големината на калапот за брзо ослободување е 6,5x5x3,7 cm / 297x1,46 инчи, а големината на фидерите е 7x2,8 cm / 2.10 инчи

Оваа столица од гулаб од специјалитетите на Хантер е одлично седиште додека седите во слеп риболов или �

Bolt on Transom Mount Rod Holderfeatures : Полирана алуминиум4 дупка 3 "x 41 / 2" Brushed Pad10 "Подигање на раката на шипката : Овој пр�

Лажен земјотрес со убав мирис Тежина : 0,2g / должина : 3,5 см 100 парчиња / многу Направено од мека пластична г

18350 Опција за единечна излез : 63,000 Candela / 950 Lumens / 50 минути MCH е прецизен изработен од овластен алуминиум 6061T6

【Премиум мол материјал за торбичка】 : Оваа додатоци за торбичка со мол е изработена од 600 D Оксфордска т�

Земја на потекло : Кина Тип на производ : риболов линија Димензија на пакетот : 5,0 см x 10,3 см x 13,4 см Тежина н

100% полиестер Затворање на привремено Само миење на рацете (Прилагодлива капа на црна камионџија) : Прила

Должина на пакетот : 7,62 см Ширина на пакетот : 6,35 см Висина на пакетот : 0,254 см Тип на производ : Опрема за р�

Може да се користи како јаже за ждрепка за шатори, животно јаже, јаже за багаж и линија за облека Овој про

Дизајн на преклопување : Лесен за носење, да се обезбеди заштита при патување или активности на отворено

Риболов линија на риболов со плетенка има неверојатна отпорност на абразија и јазол на јазол по прифатл

Тип : 5 парчиња со кутија Должина : 8,5 см / 3 Тежина : 7,5g / 0 Длабочина за нуркање : целосен слој за пливање...

Пакет од 2 артикли : 5,9 "Полирано остри сечило 2307 заедно со нож CSGO Raptor Claw 16853 Танто нож со големо фиксно сеч�

Xtra limp Izorline xxx монофиламент кополимерна линија креирана за дискриминаторска сол и слатководна риболов! И

Издржлив 100 ЛУМЕН ЛЕД Лебдечки Фенер / Светло На Самото Место Со Удобен Стисок Флексибилен Оддел за Бат�

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Основно е најдобро, пронајдете ја вашата боја : По�

Направено во Кина Тип на производ : риболов линија Димензија на пакетот : 16 Тежина на пакет : 0,022 фунти Нап

Лична заштита на која можете да верувате : Сабер е брендот #1 пиперски спреј, до кој полицијата помага во �

Овој комплет за мами за риболов е мешани многу, вклучувајќи тврди пластични мами, меки силиконски мами, �

полиестер / памук Затворање на влечење Цврст еластичен опсег Еластичниот опсег на задниот дел има заси�

Scroll