Свеж
Yidax 2 парчиња ананас морнарица сина работна капа со копчиња, прилагодлива буфантска капа со држач за конска опашка

Yidax 2 парчиња ананас морнарица сина работна капа со копчиња, прилагодлива буфантска капа со држач

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина што може да се дише. Затегнатиот материјал нема да ви даде главоболка. Можете лесно да ги носите капачињата на копчињата 14 часа директно. Мека џемпери ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо и удобно дури и во лето. Копчињата се изработени од пластика, што е стабилно . Прилагодлива големина : Има само една големина, но еластичниот опсег на капачето за чистење го прави да одговара на повеќето форма на главата, фит . Шапката за чистење ја одржува вашата фризура за време на работењето и одржувајте ја главата чиста и уредна. Не ви паѓа над челото, ниту се прошетате по вашата коса. Компаична торбичка : Работно капаче со малата торбичка за конска опашка за вашата кратка или долга густа коса. Лента се врзува на грб за да поставите коса и да држат сè на место. Немате проблеми да ја тресете косата во џебот. Работната капа останува на место и одлично се вклопува и ја држи вашата коса без да ви даде главоболка . Дизајн со копче : Копчињата за заштеда на ушите се совршени. Хируршкото капаче со копчињата од страните може да го врзува јажето на маска, да го оживее товарот на увото. Тие се пријатни за 12 часа смени. Атрактивен дизајн : Кажете му збогум на здодевно старечки капа, ние нудиме обилна шема за избор, како што се лак, круна, loveубов, срце, пеперутка, роза, мачка, куче, автомобил, топка, музичка нота, маскирна, снегулка и сите видови на фестивал елементи и така натаму. Мора да има оној што ви се допаѓа . Стил : Унисекс Работен капа Материјал : Полиестер за дишење, памучна крпа, пластична големина на копчето : прилагодлива големина, тежина со една големина : 90g, што е светло. Соодветна сезона : Модел на сите сезони : Мулти, како што се лак, круна, loveубов, срце, пеперутка, роза, мачка, куче, автомобил, топка, музичка нота, маскирна, родова снегулка : Унисекс возрасни, жени и мажи употреба : да спречат влакна паѓање во различно работно опкружување, погодно за различни потреби. Лесно миење, машинско миење може да се измие и со ладна вода и благ детергент. Дизајн за добро прилагодување Одличен еластичен завој на задната страна за прилагодување. Пакет : Вклучувајќи 2 капи со копчиња за пакувања.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Сатен хаубата за коса е подготвен да се носи со свилен мазен раб за вградено чувство Додатокот за стилиз

Педалите за тетовирање се изработени од висококвалитетен легиран материјал, реализираат навистина 360 °

Количина 5мл (0,16 мл) Тип на контејнер Висококвалитетно килибарско стакло шише Метод на екстракција Бот

15 пакети Со сол За бања Епсом за еднократна употреба; природна сол за капење за натопување; масовно 120г п�

Исклучителна изработка Измијте од глава до пети, заљубете се во бањата, одбијте да бидете хаос...

100% полиестер Дишење и пријателски за кожата : Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мек�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Бањата од другата страна со кратки влакна е тврда и може да го масира вашиот скалп и темелно да ја исчист

100% полиестер Затворање на копчињата Само миење на рацете Меки материјал Хируршка капа Користете хуман�

Овие Обетки Со обрач Видал И Видал Г1937 ориентирани кон жени, позлатени во злато од 18 Кт Карики со циркони

Капакот за туширање е изработено од водоотпорен полиестер надворешен слој и внатрешен слој PEVA, одржува�

?①Содржина На пакетот Вклучува 4 пиштол за пирсинг на уши, 1 алатка за помош за пирсинг на уши и 2 пара сто�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА ТЕТОВИРАЊЕ комплетот за тетовирање почетник ги вклучува сите материјали за тетов

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

100% полиестер Прилагодливо затворање Премиум материјал : високоодделение полиестерска ткаенина и памуч

Моторот е 10w направен Во Тајван, моќноста е стабилна и излезна, а секантот е повеќе од доволно за намалув�

Qustrame Simulation Design Que pmu prictic кожата е со 3d дизајн на симулација на коските на веѓите, кои се чувствуваат како �

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

100% полиестер Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријат

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина ш�

●2 Калеми●машината за тетовирање е изработена од 2 калеми, моќен коњ, силна моќност, може да работи долг�

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе у

ВИСОК КВАЛИТЕТ100% мек силика гел, 22 AWG бакарна жица, супер меки жици Висококвалитетна бакарна жица, висок�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% памук Направено во САД Затворање на влечење Само миење на рацете Памук со мала тежина удобно со часов

Двострана дизајн : Мекиот лоуф и тврдите влакна е добар натпревар, обезбедува убаво искуство со чистач з

1 Може да ја задржи косата мазна додека спиете Има доволно простор на аспираторот до вашата коса од запл�

Влошки за пот под пазувите со мешавина од најквалитетни ткаенини од микрофибер,нашите влошки за пот се �

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

МОДЕРЕН : Модерен, стилски капа за туширање Доаѓа во убави бои и трендовски дезени Неговиот шик дизајн д�

[СОВРШЕН КОМПЛЕТ За ТЕТОВИРАЊЕ]комплетот За Тетовирање Руику е доволен за почетнициКомплетот за тетови

Дизајн : Портокаловото мекобол бејзбол на капачето за туширање во оган и вода усвојува печатење со цело�

(2) XL, 21 "црна боја со дијаметар, капаче за туширање со удобна еластична лента Користете го во тушот за да ј

Направено со Кровин Користете 100% природна подлога за мафија за туфи за туш, чувајте ја вашата кожа нежно

【Мекиот свилен сатен материјал】 Бонетите за спиење се изработени од мек сатен материјал, лесен, дише и

● Свилена Хауба со Еластични Широки Ленти ● Не грижете се за главоболки или непријатни траги на вашата

Само неколку минути време на туш ќе ја направи вашата кожа свилена мазна Изматете го телото со топла вод

Бомби за бања со ароматерапија индивидуално завиткани бомби за бања доаѓаат во 3 различни мириси (Лавен

Scroll