Свеж
Fomiyes када перница мрежа за глава за када за домашен салон за дома, поддржувач на вратот Поддршка на кадата Полска полиестерска када перница

Fomiyes када перница мрежа за глава за када за домашен салон за дома, поддржувач на вратот Поддршка на

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

Полиестер 【Големина на перница за бања】 околу 28. Мала големина, заштеда на простор и лесен за носење. 【Лесен за употреба】 погоден за повеќето кади, бесплатно да изберете удобна позиција. Дизајн на мрежи што им овозможува на водата и воздухот лесно да поминат низ овие мрежи за брзо сушење и помек, дишење и удобно!. 【Трајни и сигурни】 Направено од удобен полиестерски материјал, издржлив и безбеден, може да се користи долго време за да ви помогне да уживате во бањата и времето за бања. А за вашиот дневен туш. 【Во согласност со ергономскиот дизајн - тоа е во согласност со структурата на човечкото тело и ефикасно поддржува. Еластичниот дизајн ги релаксира вратот и рамената. 【Добра услуга】 Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе одговориме на вашите информации што е можно поскоро. Со совршен дизајн на форма, нашата перница за када научно ќе ги поддржува вратот и грбот совршено. Ви помага да уживате во времето за бања и бања. А за вашиот дневен туш. Мала големина, заштеда на простор и лесен за носење. Карактеристики- Бела боја- Материјал : Полиестер- Големина : Околу 28.97inch- компатибилен со повеќето кади, слободно да изберете удобна позиција. А за вашиот дневен туш. Еластичниот дизајн ги релаксира вратот и рамената. Пакет, вклучувајќи 1 компјутерска перница за када.

За производот

Купувачите избираат и

Мешавини од есенцијално масло од : лавандавиолетова Еукалиптусзелена ПеперминтЦрвено Буа Органски Пар

Релаксирачка мешавина со мудрец клери и морски минерали Се чувствуваат добар мирис Експерти во мешање..

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Ја подмладува кожата со минерали и масло од семе од коноп Ја храни кожата со омега3 и омега6 есенцијални �

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Интензивно хидрирачко масло за капење кое го надополнува нивото на влага на кожата Ги смирува вашите се

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

Столот За Туширање Лесно се Преклопува кога Ви Треба И Се Потпира на Ѕидот Кога Не го Правите тоа Ви Зашт

Брзина, 10v1w r / min, моќен, може да се користи за засенчување и поставата Поврзан по линија структура на пар�

100% полиестер Еластично затворање Една големина најмногу се вклопува : горниот дијаметар на капачето за

【Долги опашки широки ленти】 Нашата доо раг е лесна за двојно завиткана за 360, 540, 720 бранови и има добра к

Моторот е 10w направен Во Тајван, моќноста е стабилна и излезна, а секантот е повеќе од доволно за намалув�

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

Материјал : Мек Удобен Сатенски Материјал, Мазен и лесен како свилено чувство (не свилен материјал) Чува�

Она што ќе го добиете : ќе добиете 5 парчиња влошки што апсорбираат пот во 5 бои, вклучувајќи црна, темно с�

€Чувајте Ја Косата Чиста q капа за туширање за еднократна употреба, може да ја држи косата подалеку од в�

1 Шише Автентичен Дух Тетоважа Трансфер Крем 2оз Особено дизајниран да работи со хартија За пренос На ду�

100% Полиестер Затворање на копчето Миење Раце Само Мек Материјал хируршка капа користете хуманизиран д�

12v Швајцарски моторнизок шум, силна моќност Operationономски дизајнработата не е заморна Прилагодлив дизај�

Нараквици за чистење на телото : Направете го вашето тело мазно отстранувајќи ја на површината на вашат�

Природно И Органско : чиста пареа од есенцијално масло и силна арома Добијте корист од туш пароброд аром

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Опуштете Го Телото И УмотНаполнете го умот и справете се со животот со полна моќ Земјата и Зависта се ту�

Свила Супер рачно изработен свилен сон Овозможува вашата скапа трајна или фризура да се лизга преку пер

Прекрасна бања памук, бања, миење на лицето беше добро Добра еластичност, без деформација,...

ДВОЈНИ КОМПЛЕТИ КАЛЕМИ за ТЕТОВИРАЊЕ : Една За шејдер и една за лагер, опремена со две рачки, двете машин�

Висината На Столчето За Капење Прилагодлива за Да Ги Задоволи Вашите Различни Потреби, Погодна за Разли

Усвојување на транспарентен дизајн на шишиња, можете да набљудувате колку пигмент во шишето и навремен�

●Безбеден Материјал ● Нашата мрежа За сунѓер за бања е изработена од безбеден и лесен за кожата најлон,

Овој комплет за туш бомби доаѓа во извонредно дизајниран пакет кој ја подобрува неговата елеганција и п

【Материјал】 Направен од полиестер, мек, удобен Со потта Тери крпа на челото, е повеќе дише, апсорбирана,

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

●МЕК СИЛИКОН за ХРАНА од типот на ХРАНА : овој силиконски чистач за тело е изработен од силиконски матер

Бањата за Пенење На Пареа На Др Теал со Ментол, Камфор и Нане Од Копје користи етерични масла за смирувањ

Scroll