Свеж
Ексфолирачки нараквици луксузни додатоци за ексфолијација на бања за мажи и жени чистачи за бања

Ексфолирачки нараквици луксузни додатоци за ексфолијација на бања за мажи и жени чистачи за бања

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Хијаг Квалитет најлон Иновативен дизајн - нараквици за туширање се протегаат за да одговараат на сите големини на рацете. Идеално за сите типови кожа - нормално, мрсно, суво и комбинација. Во луксуз со свој избор на сапуни или туш. Големина : 15*12cm/5. Хијаг Квалитет најлон. Иновативен дизајн - нараквици за туширање се протегаат за да одговараат на сите големини на рацете. Идеално за сите типови кожа - нормално, мрсно, суво и комбинација. Во луксуз со свој избор на сапуни или туш. Големина : 15*12cm/5. Ексфолирачки нараквици луксузни додатоци за ексфолијација на бања за мажи и жени чистата бања за бања - за употреба во туш или бања. Ја одржува кожата да изгледа свиленкаста мазна и мека. Ексфолирајќи пред да користите само-танер како мора да се избегне размачкана.

За производот

Купувачите избираат и

Посилна и поцврста од другите четки за туширање, оваа четка за тело нуди траен квалитет Едноставно поле�

Мини Лажица Глава : алатка за мешање лажица од нерѓосувачки челик може да се користи во мастила за тетов�

⇧●Ефект На амортизација + перници За Одмор На Вратот Во Садот За Шампон и ги апсорбира ударите на глава�

Четка за масажа на главата Компактна лесна четка за тело добро одговара на вашата дланка, лесно може да �

ШВАЈЦАРСКАТА УБАВИНА МРТВОТО МОРЕ ЛИНИЈА Пилингот за тело комбинира соли од мртво море со луксузни мас�

【Удобен материјал】 Перницата на перницата во форма U е изработена од удобен материјал, кој не ја пробив

Природна козметика Јагода Шербет бања меуртопка 120гр 316103 Ако не можете да го најдете предметот што ви тр

?Комплет за вежбање засенчување севоедно! Одликувајќи се со нашата Револуционерна Алатка За Засенчувањ

Специјална Текстура За Пилинг Помага во отстранување на мртвите клетки од кожата и длабоко чистење Дај�

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

дизајн ткаенина, мазна, мека, дише и удобна Може да помогне да се спречи косата да стане заврзана и сплет�

Нараквица за ексфолијација на лоуф : Тие можат да се користат мажи и жени, нема меурчиња, нема пареа, нема

Брзо пенење : дизајн на четка со Висока густина, мека текстура без да ја повредите кожата, овозможи лесно

€Премиум Ткаенина€Капа За Спиење хауба изработена од 100% сатенски влакна Сатенските додатоци се добри

Додатоци : Дополнително со глава за масажа Тежина на производот : 316 грама Големина : 42x9cm Пакување : Бел�

? Лесен За Употреба : Наоѓањето олеснување за вашите уморни, болни мускули никогаш не било полесно! Еднос

Про Алатки : Лесен За ракување, не заборавајте да го притиснете до крај, да слушнете "клик" и потоа да ја о�

6 Силни долготрајни мириси : Ако не можете да се смирите на само еден мирис, одете со овој сет од шест паро

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Коралното руно се чувствува мазно и има добра апсорпција на вода и дишење Производот е издржлив и може д

Смирувачка и омекнувачка мешавина Од Чиста Сол Епсом, зелен чај, овес и ботанички производи Внесете ја б

Чаша со мастило за тетоважа направена од квалитетен пластичен материјал, безбедност за употреба Прилаг

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Пејте и ексфолијација : Груба текстурирана површина може да ја ексфолира и отстрани мртвата кожа, длабо�

100% полиестер Еластично затворање Една големина најмногу се вклопува : горниот дијаметар на капачето за

【Мекиот свилен сатен материјал】 Бонетите за спиење се изработени од мек сатен материјал, лесен, дише и

Силикон Четка за капење на кожата : чистач за капење Силиконската бања е полесно да се држи и ви овозможу

Keratin Express Daily Treatmen Упатства : Шампон со кератин експрес шампон, исплакнете потоа пешкир Нанесете го керат�

Пилинг Решетката Сапун Чувар Торбичка Меур Пена Нето Рачно Изработени Сапун Мрежа Торба Врвка Торба За

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Нараквица за ексфолијација на кожата : Удобно за допир, но доволно груба за да ви даде мазна, совршена ал�

6 Комплет Подароци За Бомби за Капење : ќе добиете 6 пакети шарени божиќни бомби за капење со 6 парчиња Бож

Овој 4% лидокаин, 2% тетракаин, 12% бензокаин крем локален анестетик е за употреба ПРЕД ЧУВСТВИТЕЛНА ПРОЦЕД

Полиестер Затворање на вратоврска Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се диза�

Изработени од мек силиконски материјал, без штета за вашата машина за тетовирање, пенкало за тетовирање

Овој дијаметар на игли со касети со тетоважи Dragonhawk : #12 Полиран, долг затегнување; Сигурен за целата наме�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Природно И Органско : чиста пареа од есенцијално масло и силна арома Добијте корист од туш пароброд аром

Scroll