Свеж
Bonnet Queen Rhinestone Diamond Glitter Bling Pink Jumbo Голем сатен -хауб свила ноќно спиење капаче за истегнување на вратоврската за жени за жени долга кадрава плетенка коса

Bonnet Queen Rhinestone Diamond Glitter Bling Pink Jumbo Голем сатен -хауб свила ноќно спиење капаче за истегнување

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

сатенска хауба за кадрава коса спие со врзана лента : Нашата сатенска хауба за кадрава коса спие прицврстена со широка мека кожа-пријателска, висока еластична лента, опсегот може да помине низ главата и вратоврската на главата, добро чувајте ја сатенската хауба за кадрава коса Спиење на глава во текот на ноќта Голема големина на сатенска хауба за кадрава коса спиење : рамна големина на оваа сатенска хауба за кадрава коса спиење до 16,50 инчи, плус дополнителна лента со широк 2,7 см, може да има многу видови на коса совршена, кадрава коса, плетенка, капчиња, ткаенини, ткаени итн, исто така, не заборавајте, држи тешка коса, но не паѓа со вратоврската на главата. Затегнете ги и заштитувајте перики и рабови : 2,7 инчи широки шипки на опсегот добро, совршено заштитете ја косата, исто така, чувајте го работниот раб добро. Анти-лизгачки сатен хауб за спиење со кадрава коса : Висина еластична мека лента, може да се прошири на 2 време со должина Максиум, можете сами да го прилагодите и да го врзувате опсегот, совршено да го решите проблемот со хаубата од главата додека спиете. Стилска и широка употреба : Можете да користите мека широка лента на сатенската хауба за кадрава коса за спиење за да направите убав лак на челото или страна, да ве направи уникатни; Корисни многу прилики, спиење, домашни работи, шминка, салата, трчање, јога, итн.

За производот

Купувачите избираат и

Четка за чистење на таваудобна четка за садови за залепување : За чистење садови, садови за тави и повеќе

€Пакет И Големина QПродадени од 40 парчиња кертриџ игли за секое пакување Овие игли за касети, вклучувај�

Пакетот вклучува : 5 стилови симпатични мити од сунѓер за бања Големина : Околу 8,66 x 5,51 инчи, мала тежина, л

Материјал : Мек Удобен Сатенски Материјал, Мазен и лесен како свилено чувство (не свилен материјал) Чува�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

полиестер / памук Затворање на влечење Цврст еластичен опсег Еластичниот опсег на задниот дел има заси�

Турбан за туширање : Совршено капаче за туширање ја одржува вашата фризура, без разлика дали имате приро

●Картонска Дезодорансна Цевка●цевките се изработени од одржлив и еднократно материјал,природно,реци�

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

ВИСОК КВАЛИТЕТ100% мек силика гел, 22 AWG бакарна жица, супер меки жици Висококвалитетна бакарна жица, висок�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Игла : бренд фокусиран на правење производи за тетовирање, со десетици години културни врнежи, придржув�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

Столот За Туширање Лесно се Преклопува кога Ви Треба И Се Потпира на Ѕидот Кога Не го Правите тоа Ви Зашт

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина ш�

?? Назад Длабоко Почисто : Нашиот чистач за грб луфа за туширање може длабоко да ја исчисти кожата и да ја

Еластично јаже Со специјално покриеното еластично јаже направено од еднократно гума, нашето еднократн

Туш за туширање Ергономска и долга рачка за дизајн, лесна за држење и лесна за употреба Четка за телоСре

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18см / 7ин Еласт�

За еднократна употреба, лесен за употреба и удобен за носење самолеплива на облеката, погодна за мажи, ж�

Материјал : Ткаенина што ја отповикува водата (полиестер) + Поставата на Пева Нема повеќе загриженост за

Туш сунѓер loofah : Доаѓа со мала големина, што е погодно за складирање и не зазема премногу простор Чистење

Таблети за туширање формулирани со есенцијални масла за да промовираат полесно дишење Не можете да пре�

Мирис на лаванда и Кокос : овој комплет за масло за капење го содржи прекрасниот мирис на кокос и смирува

Супер мек ексфолирачки сунѓер за бања】 Овој сунѓер за бања е изработен од мек PVA материјал со висока гус

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

Scroll