Свеж
Прилагодливо Работно Капаче Со Копче, Слатки Смешни Мачки Хируршки Капачиња За Потење, Вратоврска Капи Со Лак Коса

Прилагодливо Работно Капаче Со Копче, Слатки Смешни Мачки Хируршки Капачиња За Потење, Вратоврска Капи Со

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Мек Материјал - хируршка капа користете хуманизиран дизајн и изберете мек, удобен, пријателски за кожата, лесен полиестер што дише Капачето за чистење е супер растегливо што нема да ви предизвика главоболка. Можете лесно да го носите ова 14 часа директно. Оваа работна капа ги прави вашите долги работни денови многу поудобни.Косата со лак е изработена од полиестер, гумена лента. Содржи Коса - оваа буфантна капа ја покрива косата и останува на место дури и кога сте активни и носите штит за лице.Има многу малку лизгање, без влакна што ви се лизгаат во лицето.Вие не ќе треба да се прилагоди копчиња шапка на целиот ден. Одговара на секоја глава - не е премногу голема и одговара на секоја глава совршено, овие прилагодливи работни капачиња имаат одличен еластичен завој на задната страна и дизајнот на копчињата, можете едноставно да ја прилагодите затегнатоста за да се вклопите во различни форми на глава и типови коса на мажи и жени. Дизајн На копчиња И Дизајн На Лента за Пот : можете да ги закачите ремените на копчињата наместо на ушите, што може да ви обезбеди поудобен начин за носење маска.Ублажете ја болката во ушите.Лента за потење преку челото што може брзо да го апсорбира целото потење за да го одржува челото чисто суво и свежо долго време. Широко Апликации : Нашата работна капа е широко користена во секојдневниот живот,како што се спа за убавина, теретана, готвач, нега на лице, заштита на домот, готвење и друга работа. Може да работи како хируршка капа, капа за хирург, капа за чистење анестезија, ноќна капа, шамија, исто така одличен подарок за медицински сестри, стоматолог, пациенти, готвачи, колеги, пријатели, членови на семејството итн. Мек Материјал - хируршка капа користете хуманизиран дизајн и изберете мек, удобен, пријателски за кожата, лесен полиестер што дише. Капачето за чистење е супер растегливо што нема да ви предизвика главоболка. Можете лесно да го носите ова 14 часа директно. Оваа работна капа ги прави вашите долги работни денови многу поудобни.Косата со лак е изработена од полиестер, гумена лента. Содржи Коса - оваа буфантна капа ја покрива косата и останува на место дури и кога сте активни и носите штит за лице.Има многу малку лизгање, без влакна што ви се лизгаат во лицето.Вие не ќе треба да се прилагоди копчиња шапка на целиот ден. Одговара на секоја глава - не е премногу голема и одговара на секоја глава совршено, овие прилагодливи работни капачиња имаат одличен еластичен завој на задната страна и дизајнот на копчињата, можете едноставно да ја прилагодите затегнатоста за да се вклопите во различни форми на глава и типови коса на мажи и жени. Дизајн На копчиња И Дизајн На Лента за Пот : можете да ги закачите ремените на копчињата наместо на ушите, што може да ви обезбеди поудобен начин за носење маска.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Производот има едноставен метод на апликација, лесен за работа и може добро да ги задоволи вашите потре�

Мала тежина, моќна?а?лесен за употреба?а?за сите тетоважи Ниските вибрации ја прават да работи со низок г

ПАКЕТ И ГОЛЕМИНАпакетот вклучува 125 парчиња капаци на кабелот за тетоважа и лента за тетовирање од 8 пар�

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка...

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

100% полиестер Прилагодливо затворање Премиум материјал : високоодделение полиестерска ткаенина и памуч

Сува четка за телото : Сувото четкање има корист од кожата затоа што промовира лимфна дренажа, затоа пре�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Абс Пластика Високо Квалитетни И Безбедни : 75мл празни контејнери за дезодоранси се изработени од висок

Го препушта вашето тело во мед влага бања Пенењето меурчиња го ублажува вашиот стрес Подигнете го вашио

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Професионален пиштол и силна серпентина тетоважа машина, 2 професионални тетоважа машини Комплетен ко

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

USB дизајн : го прави поудобно за употреба, можете да го поврзете со компјутер, банка за напојување, адапте

Старбрит мастило за тетоважа Со Папилон Снабдување И Производство На Тетоважи е направено Во Енфилд Ко�

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

✂Дизајниран Со Заоблени Краеви За Лесни Рачки Со Монистра Нерѓосувачки ЧеликИзработен Од Одличен Мате

●PRO Машинско Пенкало Qrayl PRO машинско пенкало изработено од врежана вселенска алуминиумска легура, извон

Секое пакување вклучува 50 парчиња мешани игли за пирсинг на ушниот нос Мешаните големини се 12 G 14 G 16 G 18 G 2

Направено од материјал, мултибањата ракавица е за употреба при туширање Направете го вашето тело мазно

Нараквици за масирање на туш : Топката за бања е изработена од материјал и употреба Ексфолирајќи го тело

Лесно е да се облече и да се соблече, со Многу затегната, една големина одговара на повеќето раце, деца, ж�

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

Висококвалитетна мека свилена сатенска ткаенина супер удобна свиленкаста сатенска ткаенина, хипоалер

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

ПОСТАВЕТЕ Урбано Решение За Пирсинг И Нега на Пирсинг ! Исцелување Морски Соли И ЧАЈНО Дрво ПОСЛЕДОВАТЕ�

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобно материјал】 Сатенска ткаенина 96% пол�

Направено со хранливи, смирувачки и хидратантни состојки како сол епсом, каолинска глина и шеа путер Ја

Ефективно масирајте ја кожата и опуштете го мускулот на целото тело Висечкото јаже е дизајниран да го о�

Чувствителна кожа нанесена со лековити јаглен за да помогне во извлекувањето на нечистотиите и токсин�

Scroll