Свеж
минкиси Пирсинг На Стомакот Пирсинг На Стомакот Накит За Пирсинг На Усните 100 Парчиња Комплет За Пирсинг На Телото, Пирсинг Накит Со Кутија За Складирање За Комплет

минкиси Пирсинг На Стомакот Пирсинг На Стомакот Накит За Пирсинг На Усните 100 Парчиња Комплет За Пирсинг На Телото,

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

? Висока полирана мазна површина, убава боја и удобна за носење ? Главно вклучува прстен за јазик, лента за јазик, прстен за веѓи, мрена за стомак и лабе. ? За пирсинг и украсување на јазикот, усните, стомакот, папокот и другите делови од телото. ?Едноставен, лесен и безбеден за употреба. ? Одличен додаток за да ве направи поубави за различни прилики како што се свадби и. Опис Кутија е збир од 100 парчиња разни кул и стилски додатоци за пирсинг на телото изработени од издржлив челик и акрилни материјали кои се безбедни за употреба, вклучувајќи прстени за јазик, јазични шипки, прстени за веѓи, стомачни мрени, зајаци и многу повеќе. Украсете го вашето тело. Карактеристики-Боја : Случајна Боја.- Материјал : Нерѓосувачки Челик и Акрилик.- Големина : Прибл. 2,5 х 0,8 х 0,8 см. ? Висока полирана мазна површина, убава боја и удобна за носење. ? Главно вклучува прстен за јазик, лента за јазик, прстен за веѓи, мрена за стомак и лабе. ? За пирсинг и украсување на јазикот, усните, стомакот, папокот и другите делови од телото ?Едноставен, лесен и безбеден за употреба. ? Одличен додаток за да ве направи поубави за различни прилики како што се свадби и. Пакет Вклучувајќи 100 х Пирсинг На Телото.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте перница Совршено изработени од квалификуван�

Смирувачки и навлажнувачки „Пица, ние сакаме пица!“ Особено нашите нови пријатели пица изработени од 8

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Калта Од Ц&Б има уникатни состојки Од Мртвото Море Обезбедува вашата кожа со релаксација и мекост, одлич

? МЕЛИСА БАЊА СОЛ : Сапун Фабрика Мелиса Бања Сол Се подготвува со мешавина од морска сол, англиски карбо�

[ЗАКРИВЕН МАГНУМ] 20 парчиња кутија иглите со кертриџ од 11 rm може да се користат за рамномерно пополнувањ

Експертско чистење : Со меки, тенки и флексибилни влакна на природни влакна кои вршат притисок врз телот

Безбеден силикон : Овој чистач на телото прифаќа безбеден и издржлив силиконски материјал, може да се ко

Материјал : Ова капаче за туширање е со двоен водоотпорен слој : капачето за спиење содржи внатрешниот с�

Мотор увезени од, 10000 Р / Минута 3 делови можат да бидат расклопени Заменливи моторни додатоци...

Шест вреќи за повторно затворање од 3 килограми кристали од сол епсом Релаксирачка помош за натопување �

100% памук Затворање со кука и јамка Машинско Перење Машки Туш Обвивка тери велур туш и бања заврши за маж

Премиум ткаенина двојни слоеви, надворешен слој со полиестер додека е со премија постава за ткаенини Pev

Материјал : Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, двослоен водоотпорен, кој е пријателс

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

【2020 Нова верзија Совршена комбинација】 : 2 парчиња силиконска четка за када за бања, подари 2 грбни чист�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашето Пенкало За Машина За Тетовирање Со Кертриџ е изработено од алумини�

ПРИМЕНЛИВА ТОЛПА : Проѕирна чаша со мастило погодна за специјални луѓе за вежбање или употреба Може да с

Висок Квалитет продадени како пар 16 мерач 3 / 8" должина заробени мушка прстен 316 Л хируршки челик...

За почетници и професионалци како нашата пракса тетоважа кожата е подебела од повеќето со неа замав 3мм

КОМПЛЕТ ОД 2 СОЛИ ЗА КАПЕЊЕДизни Поп Принцезата снежнобелите соли за капење помагаат во заживување и ос�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

● Свилена Хауба со Еластични Широки Ленти ● Не грижете се за главоболки или непријатни траги на вашата

Пакет со вредностпакетот содржи 1 ротирачка машина за пенкало за тетовирање и еднонасочен кабел, 1 напој

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

?①Содржина На пакетот Вклучува 4 пиштол за пирсинг на уши, 1 алатка за помош за пирсинг на уши и 2 пара сто�

Плетенка Хауба за Спиење секогаш исчезнува додека ги отворате очите? Еве доаѓа нелизгачка хауба за реша

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Луксузна удобност и релаксација донесете го вашето искуство за капење на едно ново ново ниво со оваа св

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Ткаенина што дише : навлаките за коса се изработени од врвна ткаенина пропустлива за воздух,нема да бида

Scroll