Свеж
СОТИЦА Двоен Дигитален Комплет За Напојување Напојување Со Педала За Стапала и Кабел За Штипки За Материјали За Шминка

СОТИЦА Двоен Дигитален Комплет За Напојување Напојување Со Педала За Стапала и Кабел За Штипки За Материјали

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

1 парчиња тетоважа напојување 1 парчиња Кабел За Напојување. 1 парчиња тетоважа нога педалата прекинувач. 1 парчиња кабел за тетоважа. Овој лцд-дисплеј за напојување со тетоважа вграден магнет за лесно монтирање на метална површина.Ова напојување со тетоважа може лесно прилагодување на напонот и промена на напонот. 0-18v корисник одберете напон. Овој Комплет За Кабел за Педали за Педали за Тетоважа вклучува : 1 еез напојување за тетовирање, 1 еез тетоважа педала за стапала и 1 еез кабел за тетоважа.Ова е професионален тетоважа материјали за тетовирање. Професионален прекинувач за нога за тетоважа со кабел за клип од 5 стапки и стандарден фоно приклучок од 1/4. Линијата за поврзување е доволно долга за да ја поврзете вашата педала за тетоважа со напојување. најдобар избор за материјали за тетоважа. Силиконски Тетоважа Клип Кабли За Тетоважа Машини Долги Работи Со Моно Приклучок. Должина : прибл. 1,8 метри (6 стапки).Одличен кабел за тетоважа за напојување и митралез за тетовирање.100% Сосема нов и висок квалитет. Цврсти пружини и долготрајни клипови за контакт со цврста машина. Дизајнот со голема напнатост спречува да падне за време на употребата, е издржлив и флексибилен и има подолг век на траење. ниска загуба, флексибилен кабел од 6 стапки и стандарден фоно-приклучок од 1/4" за да одговара на сите напојувања за тетовирање. Дизајн со нелизгачка и отпорна на абење основа за стабилна употреба.Оваа педала за тетоважа поврзана со мекиот и флексибилен силиконски кабел. Аголот на наклон одговара на ergономскиот дизајн, кој ве одржува да не се чувствувате уморни долго време. Компактен и пренослив, лесен и удобен за носење за секаде на работа. Овој лцд-дисплеј за напојување со тетоважа вграден магнет за лесно монтирање на метална површина. Ова напојување со тетоважа може лесно прилагодување на напонот и промена на напонот. 0-18v корисник одберете напон. СОТИЦА е бренд кој е специјализиран за правење производи за тетовирање. Таа е посветена на создавање висококвалитетни производи и се развива во полето за тетовирање повеќе од десет години. Ви благодариме за поддршката. ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ - Овој Комплет За Кабел за Ножни Педали за Напојување вклучува : 1 еез напојување, 1 парчиња педала за нозе и 1 еез кабел за клип.

За производот

Купувачите избираат и

✂Дизајниран Со Заоблени Краеви За Лесни Рачки Со Монистра Нерѓосувачки ЧеликИзработен Од Одличен Мате

Материјал со висок квалитет : Капаците за еднократна употреба на ленти на Окекон се без латекс, без дише�

Добро апсорбирајќи ја потта брзо за да не се навлажни вашите кошули и Маици Погоден за повеќето активно�

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

100% полиестер Затворање на вратоврска Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се ди

●Премиум Силиконски Материјал●нашиот чистач за тело изработен од силиконски материјал за храна кој е

❣ Premium сатенска ткаенина и хауба со двоен слој : мека и лесна, дишење и пријателка на кожата, целосно го з�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

Мерења 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели...

Сува четка за телото : Сувото четкање има корист од кожата затоа што промовира лимфна дренажа, затоа пре�

USB дизајн : го прави поудобно за употреба, можете да го поврзете со компјутер, банка за напојување, адапте

?®ГЛАВЕН ПАРАМЕТАР Тип : Работна Станица;Материјал : Железо;Боја : Црна;Големина : Десктоп : 33 * 47мм;прилаго

Капаците за туширање се совршени и се држат во целата коса И нашето капаче за туширање е доволно еластич

●ПРАКТИЧНО ЗА УПОТРЕБА рамките за Пот под Пазувите можат да се залепат на кожата и не е лесно да паднат,

Капа за туширање за повеќекратна употреба овие капачиња за туширање се изработени од висококвалитетен

Двојни слоеви Водоотпорна : Капа за туширање во Микимини е двослоен дизајн со водоотпорен EAV внатрешен с

Борби против влажноста и мирисот на пазувите Патентирана формулација со долг рекорд на перформанси...

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

8 / 9 / 10 ВОЗБУДЛИВИ МИРИСИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ БОМБИ За КАПЕЊЕ или РАЧНО ИЗРАБОТЕН САПУН : Како Лубеница / Ја�

Лесно за чување : Топката за бања е лесна за сушење, само закачете ја на некои куки за туширање или кутии �

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Мравките можат да се Преклопат : Преносливиот Грб Е Склоплив (Се Преклопува) за Лесно Складирање, Трансп�

Пејте и ексфолијација : Груба текстурирана површина може да ја ексфолира и отстрани мртвата кожа, длабо�

Scrubber за туширање едноставен облик дизајн го прави овој сунѓер за бања да се примени за групи Четка за ша�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

полиестер и памук Затворање на влечење Со копче Ако растојанието е премногу далеку, каишот нема да биде

[Силиконска четка за капење] Фенси капење, произволно, може да се наполни со сапун, главата на четката е м

Есенцијално Масло Од Лаванда Гераниум Есенцијално Масло 3 Пакување Од 2 килограми Плус Лажичка : Добиват

ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ НА ТЕЛОТО Меките силиконски влакна ја чистат и масираат вашата кожа во исто време ЧЕТК�

Капаците за туширање за жени што можат да се користат : Може да се навлажни вашата коса кога ќе се искапи�

Материјал : изработен од силикон, издржлив, флексибилен и не е лесен за деформација Помага добро да се на

???? ????? : Во кутијата има 12 типа бомби за капење, имате повеќе избори додека сакате да уживате во различни �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер [100% полиестер за ладна удобност] : Капа за еднократна употреба за нешто стилско и долготрај�

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и уд�

Чистење Двострана од 12 пакувања : 1 страничен сунѓер и 1 странична подлога за чистење супер апсорпцијаго

Материјал : мастилата за Тетовирање прифаќаат 100% суштина на чисти растителни екстракти и 100% органски Ви

Уживајте во терапевтските придобивки од ароматерапијата со овој 8парче сет На Пароброд За Ароматерапиј

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

Scroll