Свеж
Семено работно капаче за спиење капа за капаци на капачиња Едноставно цветни цвеќиња црвена црна црна боја за жени, коса за глава на коса, ноќно обвивка

Семено работно капаче за спиење капа за капаци на капачиња Едноставно цветни цвеќиња црвена црна црна

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање. 【Удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс. 【Една големина одговара на повеќето】- Еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свежа и мека без фриз. 【Функционални прилики】- Погодно е за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работна капа, канцеларија за готвачи. 【Лесна грижа】- Машината што може да се пее, еднократно. 【Убави подароци】- Совршено за домаќинство, роденден, забава, Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба. Еластичен, полиестер, спандекс, сатен. Еластично затворање. 【Удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс. 【Една големина одговара на повеќето】- Еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свежа и мека без фриз. 【Функционални прилики】- Погодно е за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работна капа, канцеларија за готвачи. 【Лесна грижа】- Машината што може да се пее, еднократно. 【Убави подароци】- Совршено за домаќинство, роденден, забава, Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба. Работно капаче за спиење туш за коса капа за капаче за завиткување на копачки за жени со кадрава мрсна коса деца црни жени мажи 【удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс 【една големина одговара на повеќето】- еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свеж и мек без фриз- функционални прилики】- Погодно за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работно капаче, канцеларија за готвачи, лесна грижа】- Машински пеење, еднократно 【Убави подароци】- Совршени за домаќинство, роденден, забава , Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Application Si Chande Health За жени Силиконски заден лосион апликатор мини батерии за стапчиња за тело, ексфолирачк

Безбеден МАТЕРИЈАЛ : 316l Хируршка Челична Шипка, Висока Полирана Површина, Без Олово И Никел, Доволно Без�

СТАБИЛЕН ИЗЛЕЗНаправен со елитна техникаМашината за напојување со тетоважа може да обезбеди излез кој

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Пакет, вклучувајќи 1 мијалник (случајна боја), подолга од нормалното мијалник и да стигне до вратот и г

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Одржувајте притисок врз контактната завртка За обврзувачки пост 4мм дијаметар на навој дел Материјал : �

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Силиконски материјал за храна, обработен под услов од 4000 степени Целзиусови, нетоксичен и безбеден за у�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Количина и ГОЛЕМИНА 20 парчиња алатки за пирсинг за еднократна употреба, 10 парчиња тркалезни пирсинг фо�

Масло за тело 4пакет : Овој пакет за масло од телото доаѓа со шишиња од 44 мл кои вклучуваат лимонгас, лава�

Сунѓер за перење на тело : Помогнете на кожата да дише слободно и да апсорбира нова исхрана Чувајте ја ва

Она што ќе го добиете : збир на алатки вклучуваат мултифункционално шише за влакна од 200 мл, четка за коса

Бело Произведено од Ансел Земја на потекло : Малезија Произведено од Ансел Земја на потекло : Малезија...

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

●ВРВЕН КВАЛИТЕТПрофесионален медицински одделение пигмент со одличен квалитет кој дава совршена боја

Сунѓер со висока густина, нежен и мек Мека во вода, пријателски за кожата и удобно, широко користено Кате

ПРОФЕСИОНАЛНОErgономски дизајн Одлични костуми за тетовирање за професионални уметници за тетовирање и

Пакување На Хималајска Розова Сол Магнезиум Онсен Бања Впие Онсен Сару или мајмунот со топла пролет зна

Ултра долга големина : целосна покриеност со големина од 35 инчи х 4 инчи, подолга и поширока, само држете �

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Останете Цврсто Цела Ноќ квалитетот на свилената хауба за кадрава коса е неверојатен Ако имате груба к�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Столот За Туширање Лесно се Преклопува кога Ви Треба И Се Потпира на Ѕидот Кога Не го Правите тоа Ви Зашт

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Scroll