Свеж
Womenенски и машки хируршко капаче со лак за коса со ласкава вода, векторска шема за работа со една големина

Womenенски и машки хируршко капаче со лак за коса со ласкава вода, векторска шема за работа со една големина

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Меки материјал - Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожата, лесен, дише полиестер Капчето за чистење е супер затегнување што нема да ви даде главоболка. Можете лесно да го носите ова 14 часа директно. Ова работно капаче ги прави вашите долги работни денови многу поудобно. Скриен за коса на косата е изработена од полиестер, гумен опсег . содржат коса - оваа буфантна капа ја покрива косата и останува на место дури и кога сте активни и носите штит за лице. Има многу Малку лизгање, нема нишки што ви се лизгаат во лицето. Не ви треба капа за прилагодување на копчињата цел ден . одговара на која било глава - не премногу голема и одговара на која било глава совршена, оваа прилагодлива работна капаче има одличен еластичен завој на задната страна и дизајнот на копчето, вие може едноставно да ја прилагоди затегнатоста за да се вклопи во различни форми на главата и типови на коса мажи и жени . Дизајн на копчиња и дизајн на џемпери : Можете да ги прикачите лентите на копчињата наместо ушите, што може да ви обезбеди поудобен начин за носење маска . Повикајте ја болката на ушите. Sweatband низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржите челото чисто суво и свежо долго време . Широко апликации : Нашата работна капа е широко користена во секојдневниот живот, како што се спа -убавина, салата, теретана, теретана, теретана, теретана, теретана, теретана, теретана, теретана Готвач, нега на лицето, заштита од домови, готвење и друга работа. Може да работи како хируршка капа, хирург капа, капаче за чистење анестезија, ноќна ноќ, глава, исто така е одличен подарок за медицински сестри, стоматолог, пациенти, готвач, колеги, пријатели, членови на семејството, и др. и изберете мека, удобна, пријателска за кожата, лесен, дише полиестер. Капчето за чистење е супер затегнување што нема да ви даде главоболка. Можете лесно да го носите ова 14 часа директно. Ова работно капаче ги прави вашите долги работни денови многу поудобно. Скриен за коса на косата е изработена од полиестер, гумен опсег . содржат коса - оваа буфантна капа ја покрива косата и останува на место дури и кога сте активни и носите штит за лице. Има многу Малку лизгање, нема нишки што ви се лизгаат во лицето. Не ви треба капа за прилагодување на копчињата цел ден . одговара на која било глава - не премногу голема и одговара на која било глава совршена, оваа прилагодлива работна капаче има одличен еластичен завој на задната страна и дизајнот на копчето, вие може едноставно да ја прилагоди затегнатоста за да се вклопи во различни форми на главата и типови на коса мажи и жени . Дизајн на копчиња и дизајн на џемпери : Можете да ги прикачите лентите на копчињата наместо ушите, што може да ви обезбеди поудобен начин за носење маска .

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Цврста Еластична Лента●еластичната лента на задна�

Оваа формула обезбедува деликатно чистење додека ја внесува кожата со основните хранливи материи Ова л

Интензивна нега и меко масло за капење за чувствителна и сува кожа на бебиња и деца Идеален за атопични �

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Терапевтско Одделение Загарантирана Чистот�

Доаѓа во 2 големини : Мало одговара на помала големина на главата со долг или краток стил на коса, локали �

Двослоен Водоотпорен : Печатеното Капаче За Туширање На Мостот На Инките Содржи Два Слоја, Вклучувајќи �

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и уд�

3 слоеви : тетоважа маса крпа е комбинација од 3 слоја, еден слој на ЈП водоотпорна мембрана на површината

Полиестер спречува прашина и мирис да останат на коса, да го намалат бројот на миења на косата; Ветроупо�

Широко Се Користи за Калеми и Ротирачки Машини за Тетовирање Прилагодлив Напон со различни бои што укаж

Скратете го времето на сушење на косата, намалете го оштетувањето на косата предизвикано од прекумерно

Про Комплетен Пакет Со Вредност На Комплетот : пакетот содржи 1 ротациона машина за пенкало за тетовирањ

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе у

✨ Нашиот силиконски сунѓер е двојна еднострана ексфолијаторска четка мора да има додатоци за туш Силик

Ви овозможува да го измиете грбот без да ги кревате рацете над главата, погодни за стари лица, инвалиди и

[Чистач За Грб Од висока Класа За Туширање] грижете се за вашето тело за време на испотената летна сезона

✅ 【【Ергономска рачка против лизгање】 Долгата четка за закривена бања За разлика од другите апликатор

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Цврста Еластична Лента●еластичната лента на задна�

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

Може да ги запечати влагата на косата во најголема мерка и да ги зголеми сјајот и сјајот Може да спречи к

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

✂Дизајниран Со Заоблени Краеви За Лесни Рачки Со Монистра Нерѓосувачки ЧеликИзработен Од Одличен Мате

Реверзибилна и Разноврсна : оваа свиленкаста сатенска хауба го намалува триењето за разлика од претход�

Шарен чистач на телото : ќе добиете 18 сини парчиња мелести за туширање, доволно количество доволно за да

€Led Дигитален Дисплеј●led дигитален дисплеј голем екран, можете точно да го видите напонот, преостаната�

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

Мулти намена Можете да го користите ова еднократно капаче за туширање за нега на лицето, бањи, готвење, �

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјали : Направено од висококвалитетен п�

100% полиестер Затворање на влечење Дишењето џемпери : капачето за чистење е изработено од полиестер, диш�

Материјал : силикон Големина : 12x7x4cm Разумниот ергономски дизајн го олеснува и ефикасно Дизајн на точка

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

Ексфолирачки сунѓер : Постојат ракавици за капење 2 парчиња, со способноста за деконтаминација лесно да

【2 Функции】 Двоен дизајн, едната страна може лесно да се залепи и да се изедначи, другата страна може да

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

90% памук, 10% рајон Може да ја задржи косата мазна додека спиете Може да се користи и за шминка, миење на ли�

За еднократна употреба, лесен за употреба и удобен за носење самолеплива на облеката, погодна за мажи, ж�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина ш�

Комплетен Комплет За тетовирањекомплетот за машина за тетовирање почетник ги вклучува сите материјали

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : КОМПЛЕТ ЗА ТЕТОВИРАЊЕ CINRA, вклучувајќи 1 парчиња ексклузивен држач за игла, 10 парчиња

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

Scroll