Свеж
Заборавена Нега На Кожата Оригиналниот Крем За Дезодоранси За Осветлување На Пазувите За Третман На Темни Пазуви, Елиминатор На Мирис на Телото за Жени &засилувач;

Заборавена Нега На Кожата Оригиналниот Крем За Дезодоранси За Осветлување На Пазувите За Третман На Темни

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Оригиналниот крем за осветлување на кожата без вегани и суровост е темно средство за отстранување на пазувите направено со екстракт од витамин ц и мечкино грозје Не вашиот просечен крем за белење на пазувите. Што е тоа? Користете го овој третман со темни пазуви за нежно осветлување на пазувите наместо белење на пазувите. Формулиран без груби хемикалии. Како функционира? Салицилната киселина (бха пилинг) делува како елиминатор на мирис на телото кај жените и мажите. Нежен отстранувач на темни дамки за телото и специјално формулиран како осветлувач на пазувите. Чисти состојки : овој крем за осветлување на пазувите се-во-едно е направен со чисти состојки како што се алое за смирување на изгореници од брич и масло од јојоба за смирување на вродената коса и испакнатини на брич. Што да очекуваме? Резултати во 8-12 недели. Различни фактори како колку често се бричите, кои други производи ги користите или вашето ниво на хиперпигментација на пазувите ќе влијаат на резултатите. Препорачуваме да фотографирате пред да започнете со Користење На Заборавена Нега на Кожата. Резултатите може да варираат, но ако користите според упатствата, може да доживеете некои резултати како помека, помазна кожа за две недели. За осветлување на потемната боја на кожата, видливите резултати траат помеѓу 2-3 месеци (8-12 недели) со секојдневна употреба. Различни фактори како колку често се бричите, кои други производи ги користите или вашето ниво на хиперпигментација придонесуваат за тоа колку време е потребно за да започнете да покажувате резултати. Препорачуваме да фотографирате пред да започнете да користите Заборавена Нега на Кожата, а потоа слика по две недели, еден месец и три месеци за да можете да го следите напредокот.

За производот

Купувачите избираат и

Крпи за лице + Тело (2 во 1) : крпа за перење СО ПИЛИНГ СО ЗОМЧИ може да се користи за миење на лицето и телот�

Мек Материјал хируршка капа користете хуманизиран дизајн и изберете мек, удобен, пријателски за кожата

Редовното ексфолирање и масажа може да помогне да се исчисти и зацврсти кожата Специјален дизајн на дол

1 Големината на нашите капачиња за бања е разумно дизајнирана, што може да одговара на повеќето деца...

Изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во неговото користење Во исто време, о

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Загарантирана Чистота Р В Есенцијално Чисто

Материјалот од нерѓосувачки челик има одлична стабилност и помалку вибрации, што е издржлив и безбеден

ОВАЛЕН СТИЛКонечно! Картонски дезодоранси контејнери во класичната овална форма ТОППОПОЛНЕТЕЛесен за

Ноќна капа на жени има доволно простор во хаубата за да ја задржите косата да не биде каша Сатенска хауб�

Благ ексфолирачки сапун со 2% алги од брегот на Бретања Секоја лента доаѓа индивидуално завиткана и етик

【Текстурата на четката е многу мека може да ги отстрани мртвите клетки на кожата, да ја затегне кожата,

Сунѓер на бања од мрежа : Силно извадете го телото и нема да ја повреди вашата кожа Направете да се чувст�

【Дизајн на еластичен опсег】 Дизајнот на еластичниот опсег, не премногу тесен или премногу лабав, може �

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

Овој сет за подароци за бомби од 12 парчиња е убаво дизајниран и внимателно составен како подарок подгот�

Повеќето познат бренд 100% чисто и природно Сертифициран квалитет Терапевтско одделение Загарантирана ч

Изработени од врвен материјал, издржливо и удобно носење Апсорбирајте ја потта брзо и спречете ја вашат

2 парчиња големи сатенски капачиња за спиење : Вклучува 2 парчиња свилена хауба Должина 23,6 инчи, голема г�

Големина : Секоја чаша има дијаметар од 0,47 инчи и висина од 0,39 инчи, додека големината на теглата е 4,33 инч

Широко Се Користи за Калеми и Ротирачки Машини за Тетовирање Прилагодлив Напон со различни бои што укаж

Дизајн на висечки дупки : Складерот за грб на тушот дизајниран со висечка дупка на рачката е лесно да се �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Овој 4% лидокаин, 2% тетракаин, 12% бензокаин крем локален анестетик е за употреба ПРЕД ЧУВСТВИТЕЛНА ПРОЦЕД

Прилагодлив мек еластичен опсег : Омраза главоболки или ознаки на главата? Нашата мека еластичност ве п�

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

Поставете еднократно и издржлив, лесен за чистење и суво, вклучително и прав од 4 парчиња од пакетот Одл�

Подобар материјал : Изработено од висококвалитетна ткаенина што ја отповикува водата (полиестер) + мате�

Формулата за гел за брзо сушење не остава трага од неуредни бели остатоци на вас или вашата облека Клини

●Нов чистач за туширање за тело q : нашата силиконска четка за тело е двострана со бамбусово дрво и силик

Прилагодлива висина : висината на потпирачот за раце за тетовирање може да се прилагоди од 64 на 94 см, а пе

【Мека силиконска стругалка на телото】 Нашата силиконска четка за бања е изработена од силиконски мате

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Scroll