Свеж
Хукаи Тетоважа Машина Во Собата Ротирачки Пиштол Тетоважа Пенкало Касети Игли Поставува Постојана Шминка Машина Тело Уметност Тетоважа Материјали

Хукаи Тетоважа Машина Во Собата Ротирачки Пиштол Тетоважа Пенкало Касети Игли Поставува Постојана Шминка

Достапност: Достапно.
DEN 819.20

Моторот е 10w направен Во Тајван, моќноста е стабилна и излезна, а секантот е повеќе од доволно за намалување; - структура на парче пенкало, менување на иглата, прилагодување на должината на иглата, едноставна и удобна;. интерфејс - легиран заштитен слој, цврсто поврзан, поотпорен на абење;. Нов дизајн против лизгање на рацете, удобно држење на пенкалото, добро чувство на рацете, не уморни за долготрајна употреба;. Сите касети може да се користат. Карактеристиканет тежина : 177.2 g Size : Целосна Големинаконфигурација : Машина за Тетовирање*1бој : Црна, Црвена, Златна, Sliver Parameters : 1. Интерфејс : интерфејс 2. Материјал : алуминиумска легура 3. Процес : струг процес 4. Почетен напон : 6v 8. Работен напон : 8-10 VSwitching фреквенција : 55-165 Hz, мозочен удар : 3,5 mm, 0-4mm прилагодлива длабочина на иглата. Моторот е 10w направен Во Тајван, моќноста е стабилна и излезна, а секторот е повеќе од доволно за намалување;2. - структура на парче пенкало, менување на иглата, прилагодување на должината на иглата, едноставна и удобна;3. интерфејс - легиран заштитен слој, цврсто поврзан, поотпорен на абење; 4. Нов дизајн против лизгање на рацете, удобно држење на пенкалото, добро чувство на рацете, не уморно за долготрајна употреба;5 Може да Се користат Сите Касети Список на пакување : 1x ротирачко пенкало СО RCA кабел1x напојување со кабел10x касети игла мешан1x нога педал1x зафат за тетоважа завој2x Гумени ракавици Црна 4x мастила за тетоважа.

За производот

Купувачите избираат и

* Додаденото есенцијално масло и путер можат да помогнат во меланинот на вашата кожа * За , газирани лукс

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

? ИСКУСЕТЕ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ ЗА БАЊА И ТЕЛО ДОСТАПНИ! Рачно изработени во мали серии со б�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерс�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Затворање на копчињата Само миење на рацете Меки материјал Хируршка капа Користете хуман�

Големината е доволно голема за многу големини на главата и долга коса, како и кратка коса Целосно заштит

Пакувањето за овој производ може да варира од она што е прикажано на сликата погоре Воведен во 1995 Година

тетоважа со змеј ТЕТОВАЖАСТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : Стабилно празнење на иглата со фреквенција од 25000 вртеж

Сунѓер за чистење бања направено со исклучително изработка, е еластична, нежна и нежна и може безбедно д

Сплит на половина : линијата за разделување првично е прилагодена за нашите клиенти од Pop Chose Можете лесн

ГАЗИРАНА БОМБА ЗА КАПЕЊЕ ШТО ГО ЛЕКУВА ВАШИОТ УМ И ТЕЛО : Подобрување на ефектот на топла бања, промовира

●Ефикасно Чистење На Кожата●Отстранете Ја Мртвата Кожа, влакната од сунѓер може нежно да ја масираат к

Најлон четка за бања : Оваа четка за туширање е погодна за употреба на нога, раце, нозе, градите, грб, Тело

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Одрекување : Содржината на оваа страница е за референтни цели и не е замена за совет од лиценциран профе�

Комплет од 3 слатки задоволства бомби за капење натопени со навлажнувачки кокосови масла Секоја бомба е

Моторот е 10w направен Во Тајван, моќноста е стабилна и излезна, а секантот е повеќе од доволно за намалув�

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе у

Меки материјали : Четките за бања се изработени од мек силикон Тие се доволно меки нема да ја повредат ва

Додаток на одредена антиперспектива на DRI Произведува олеснување од прекумерно потење Се состои од пос�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Удобно вклопување Перницата за када е дизајнирана со поддршка за грб за да одговара на кривата на грбот

Qustrame multifunce употреба : оваа машина за тетовирање има мултифункционална употреба, која може да се користи

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Ушна Капа за Боја На Коса : домашна лична употреба или деловна фризерска салонска употреба Капа за Уши З�

Донесете добро искуство : Додека децата се капеат во када со фенси бои, уживајте во бањата, исто така ужи�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% памук Направено во САД Затворање на влечење Само миење на рацете Памук со мала тежина удобно со часов

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС Украсете го вашиот дом со оваа украсна перница за фрлање акце

Пријателска за кожа : Оваа четка за сунѓер за бања е чистење на телото во тушот затоа што ние дизајнирав�

Висококвалитетен МатеријалИзработен со супериорен метал, еколошки и пријателски за кожата, избегнува �

100% памук Затворање на патент Машинско Перење Детали за производот : Дизајниран, рачно изработен и испор�

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Тип На Производ : Додаток На Вода За Капење Точка Пакет Димензија : 13 Точка Пакет Тежина : 1 Земја На Потек�

џоџо сива лиценциран производ 5 одлични производи во забавни, овошни мириси за уживање за време на капењ

НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТНИ ПАРИ МОЖАТ ДА КУПАТ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО И ЧИСТОТАние, производителот, Де�

Борби против влажноста и мирисот на пазувите Патентирана формулација со долг рекорд на перформанси...

Scroll