Свеж
Розова Безжична Микропигментација Пенкало За Полнење Машина За Ламинирање На Веѓи За Шминка За Веѓи Ајлајнер Усна Фризура Опрема За Пигменација На Веѓи

Розова Безжична Микропигментација Пенкало За Полнење Машина За Ламинирање На Веѓи За Шминка За Веѓи Ајлајнер

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Функција мала тежина Лесно за контрола. Прилагодување на брзината, должината на иглата може да контролира. Непосредно полнење, веднаш достапно. Користете за тетоважа со мала шема, веѓи и усни. Во мирување околу 10 секунди за да бидете сигурни дека електричната спроводливост е добра пред употреба. Ве молиме зашрафете го врвот за држење и ќе ја видите цевката за игла. Ве молиме направете ги иглите малку свиткани пред да ја вметнете иглата. За да избегнете прегревање на пенкалото, престанете да користите околу 10 минути по целосна тетоважа веѓа. Ротациона стабилност. Одлично електрично ниво. Одличен дизајн и работа. Роцес на формирање на напојување, напојувањето го постигна стандардот НА ЕУ, на меѓународно ниво (100v-240v). Поправената стапка е околу 1%. Безжичен (БЕЗЖИЧЕН) - Работи безжично или Со Адаптер. ВРЕМЕ НА РАБОТА : Прибл. ~ 2 часа со целосно полнење за да ви овозможат повеќе од доволно време без напор да работите на клиент. ТИВКО РАБОТЕЊЕ : Машината е многу ефикасна и многу низок шум. ПРИЛАГОДЛИВА брзина-3 контрола На Брзината и прилагодување на иглата. Мода Дизајниран Микропигментација Шминка Пенкало Машина : матирана легура тело, специјални designономија форма дизајн. Безжично Пенкало За Хена За Веѓи : Моќно лежиште на литиумска батерија, Континуирана употреба 2 часа. Полнење за секојдневна употреба. Моќна Машина За Микропигментација на моторот, 3 брзини, лесна за контрола на брзината.000 вртежи во минута. Дизајн на КОПЧЕТО ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ за да се избегне притискање на несреќи, лесен за употреба, безбеден и чист. Одлично за пигментација на линијата за очи, веѓите и усните. се користи за практикување на различни техники за хиперпигментација на веѓите. Ние сме професионални продавачот во убавина производ за 6 години. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме и да го подобриме вашето искуство за купување.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Затворање на копчињата Материјал за миење на машини Затегнатиот материјал нема да ви даде

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Турбански капи за жени овој вид ноќ може да го намали триењето помеѓу косата и перницата Womenенски лента �

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Материјал : Ткаенина што ја отповикува водата (полиестер) + Поставата на Пева Нема повеќе загриженост за

100% полиестер Затворање на влечење Материјали за машини Работа удобно : Нашите работни капачиња имаат вг

【Дизајн на еластичен опсег】 Дизајнот на еластичниот опсег, не премногу тесен или премногу лабав, може �

Новиот природен сунѓер е исто така погоден за кожата на бебето За разлика од синтетичкиот сунѓер, тој не

Ја осветлува и измазнува кожата со Витамини А, Ц И ЕГи Лекува проблемите со кожата како псоријаза и егзе�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс 【Една големина од�

Тетоважа Касети Иглите НА кертриџот ИЗИ213 се дизајнирани да ги направат иглите да работат исклучително

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

ЧЕТКА ЗА ТУШИРАЊЕ за ТЕЛО чистачот За Сунѓер за Грб е Совршен за промовирање на циркулацијата на крвта и

Дизајн на форма : школка од алуминиумска легура на пенкалото за тетовирање, силна и издржлива Ergономски �

Висок квалитет : истиот квалитет како и висококвалитетната кожа за вежбање на микро сечилото за тетовир

Чистење и ексфолијација на целото тело : Какуи ексфолирајќи ја најлонската пешкир за бања е најдобриот �

Висококвалитетна мека свилена сатенска ткаенина супер удобна свиленкаста сатенска ткаенина, хипоалер

100% полиестер Земја како етикетирана Може да ги зголеми влажките на косата и да го зголеми сјајот на сјај

Одржливи, еколошки растителни влакна Ткаени сисални влакна овозможуваат чистење со двострани...

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

【Ексфолирај лесно и брзо】 Супермекиот сунѓер за бања се користи за длабоко ексфолијација, отстранувањ

?СевоЕдно Целосен Комплет За Стартер За Микроблејдинг ! Одликувајќи се со нашата револуционерна Двостр�

Бања Совршена чистота и зрачен изглед Ефект на ексфолијација не ја гребе или оштетува кожата Совршена ч

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина ш�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Задолжително Во Вашата Рутина За Убавина : Без разлика дали се борите со егзема и други заболувања на ко�

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Четка за грб за капење со долга рачка против лизгање, без напор за да стигнете до сите делови од вашето т�

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

Исцрпници од бричење од бричење? Loveе ја сакате единствената лесна, водоотпорна, ексфолирачка четка со 4 �

Изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во неговото користење Во исто време, о

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

Водоотпорен материјал може да ја направи косата подобро заштитена : капачето за туширање е изработено о

Scroll