Свеж
Исклучување на тушот назад силиконски чистач крпа за миење на крпи, био сунѓер со рачка за четка за бања, ексфолирачко тело, лесно чистење подлога Еко пријателска, д

Исклучување на тушот назад силиконски чистач крпа за миење на крпи, био сунѓер со рачка за четка за

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

✨ Нашиот силиконски сунѓер е двојна еднострана ексфолијаторска четка мора да има додатоци за туш Силиконските марамчиња се суви, значително го намалуваат опстанокот на микробите. ✨ Нашето ексфолирање на задниот појас длабоко чиста и ја поттикнува вашата кожа долго и трајно чисто чувство, одржувајќи го вашето тело свежо цело долго. ✨ Нашиот двоен сет на странични страни има силна расправија за расчистување на тушот, масажи и го ексфолира телото, овој Tawl може да послужи како ваш душек за чистење додека ги чисти нозете без да се наведнува, и можете да уживате во меко и удобно тело. Оваа алатка можете да ја користите за деца, мажи бремени жени, постари возрасни кои имаат потешкотии да се свиткуваат во бањата за да стигнат до тешко до достигнувањето на телото. ✨ Флексибилна рачка, добра цврстина, силна сила на затегнување, може да се суспендира, заштедува простор и да се обеси на идот. Може да се користи за рачно лице на нозете на лицето чисто. СИДА во здрава циркулација, честа употреба. Достапно во виолетова, зелена, сина и розова во нашиот убав пакет. -Изработено од силиконски јазик, здрав и еколошки, без БПА и без штетни материи. Висока температурна отпорност, безбедни и издржливи алатки за основни потреби за нашето тело. Нашиот силиконски ексфолирачки грб е изработен од силиконски материјал со висок квалитет, тој е здрав и еколошки не содржи штетни материи. Отпорен на висока температура, не прави простор за градење на мувла или мувла заради неговата силиконска природа. Погоден за различни групи на луѓе, како што се деца, стари лица, мажи и жени. Тоа се двострани линии, со дизајн на испакнатини, можат ефикасно да ви донесат ефект на чистење. Одржување на целото тело чисто и микроби што предизвикуваат мирис на телото, како и инфекција на кожата. Површината на четката е дизајнирана со глава од четка со дебела 1 см за да ги продлабочи порите за чистење на нечистотија. Силиконските марамчиња се суви, во голема мерка ја намалуваат стапката на преживување на бактериите. Нежно триење може да ви помогне да создадете многу пена. Направено од силиконски храна, здрав и еколошки, без БПА и нема штетни материи. Нашиот силиконски чистач се справува со добра цврстина, силната сила на затегнување може да се суспендира, заштедувајќи простор.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

€Пакет И Големина QПродадени од 80 парчиња кертриџ игли за секое пакување Овие игли за касети вклучувајќ

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

Лесен за ракување, неговиот анти лизгање за да можете да го користите погодно Еластичен растителен мат�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

[Висококвалитетен материјал] 100% сосема нов и квалитетен, термичкиот копир за тетоважа е изработен од ви�

Брза ексфолијација Уникатен дизајн на површината Лесен за користење Нашиот сунѓер за ексфолијација на

? Висока полирана мазна површина, убава боја и удобна за носење ? Главно вклучува прстен за јазик, лента з

Богата Со Пена Заедно Со Брилијантни Виножита И Подсвиркване, Бомбата За Капење Продолжува Да Маршира Н

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС Материјал Тип : Полиестер Број На Модел : Dbb34Sq16 Димензии На Пак

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

? Висококвалитетни материјали : Бањата и сувото четка за тело се изработени од природни влакна, што е без

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

Природно влакно Коњак Природно влакно Коњак 100% природен коњак сунѓер е основен производ во секојдневна

Природни : Производите за поими се што е можно поприродни, вегански и органски Имаме на ум квалитетот на

Полиестер спречува прашина и мирис да останат на коса, да го намалат бројот на миења на косата; Ветроупо�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Цврста Еластична Лента●еластичната лента на задна�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

●МЕК СИЛИКОН за ХРАНА од типот на ХРАНА : овој силиконски чистач за тело е изработен од силиконски матер

Затворање на копчињата Само миење на рацете Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн

Мини Лажица Глава : алатка за мешање лажица од нерѓосувачки челик може да се користи во мастила за тетов�

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Трајни Алатки За Шминкање на Веѓите : иглата е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик Остар

Измамнување на личноста на лицето длабоко чистење на лицето : чистење на мијалници може нежно да го исце

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

Столот За Туширање Лесно се Преклопува кога Ви Треба И Се Потпира на Ѕидот Кога Не го Правите тоа Ви Зашт

Лесен за употреба : Силна еластичност, цврст и силен врв на иглата, умерена мекост и цврстина, погоден за

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Scroll