Свеж
Sotolan туш loofahs за жени -2 пакувања Еко рециклирани туш -пуфси и сет

Sotolan туш loofahs за жени -2 пакувања Еко рециклирани туш -пуфси и сет

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Лесно за чување : Топката за бања е лесна за сушење, само закачете ја на некои куки за туширање или кутии со топки во бањата; Лесна тежина, лесна за чување и носење, лесно може да се стави во вашата торба, погодна за употреба на патувања; И, долгиот дизајн на лента го олеснува обесете и суво, да го одржувате сунѓер -сунѓер сунѓер сув и чист долго време Getе добиете 2 парчиња сунѓер за туш во 2 диференцирана боја, вклучувајќи розова, сина, златна , везена црвена боја - доволно количина е идеална за семејна дневна употреба или споделување со други. Материјал : Ловскиот туш за бања главно е изработен од PE материјал, пријателски за кожата, мека и мазна, миење и еднократно, без лош мирис, не е лесен за кршење. Уживајте во бањата : Секое тело сунѓер Lofah тежи околу 60 g/ 1,8 мл и мери околу 5 инчи/ 12 см, мека и густа без да остави гребнатини на вашето тело. Убав ефект на пенење : Густата и меки структура на решетката на сунѓер на лофумот го олеснува производството на пена, а само треба да користите мала количина на миење на телото или сапун за да произведете богата пена. Посетете го поудобното време на бања. Лесно за чување : Топката за бања е лесна за сушење, само закачете ја на некои куки за туширање или кутии со топки во бањата; Лесна тежина, лесна за чување и носење, лесно може да се стави во вашата торба, погодна за употреба на патувања; И, долгиот дизајн на лента го олеснува обесете и суво, да го одржувате сунѓер -сунѓер сунѓер сув и чист долго време. Getе добиете 2 парчиња сунѓер за туш во 2 диференцирана боја, вклучувајќи розова, сина, златна , везена црвена боја - доволно количина е идеална за семејна дневна употреба или споделување со други. Материјал : Ловскиот туш за бања главно е изработен од PE материјал, пријателски за кожата, мека и мазна, миење и еднократно, без лош мирис, не е лесен за кршење. Уживајте во бањата : Секое тело сунѓер Lofah тежи околу 60 g/ 1,8 мл и мери околу 5 инчи/ 12 см, мека и густа без да остави гребнатини на вашето тело. Убав ефект на пенење : Густата и меки структура на решетката на сунѓер на лофумот го олеснува производството на пена, а само треба да користите мала количина на миење на телото или сапун за да произведете богата пена.

За производот

Купувачите избираат и

полиестер и памук Затворање на врвка Машинско Перење СО КОПЧЕАко растојанието е предалеку, ременот нем�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

[Силиконска четка за капење] Фенси капење, произволно, може да се наполни со сапун, главата на четката е м

Наменето за пирсинг на уши : Напреден дизајн, едноставна работа, едноставно како степлер, можете да го на

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Позлатени Девојки Со Ограничено Издание Розови Чевли Мотив 6мм Мерач / Дебелина : 0,8 мм (20 мерач) Должина �

€ПАКЕТ и ГОЛЕМИНА ● комплетот игла содржи 3 RS 9 M1 7 RM, вкупно 3 големини, 20 парчиња по големина За безбедно�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ●Работни Капачиња За дишење ● Изработени од врвна пол�

Четката е изработена од најлон волна брановидна волна, која може потемелно да ја исчисти и да ја масира �

Тоа е ergономско слабеење и затегнат грб дизајниран да го обликува телото, Прекрасен грб, фиксен тип на гр

Изработени од висококвалитетна пева, издржливи, практични и нема да носат лесно коса третмани шапка...

Дизајн На Самолепливи Стапчиња За еднократна употреба : Влошки За Пот На Вратот, Само излупете ја и нане�

?ШИРОКО ПРИМЕНЛИВО : подлогата за сунѓер за луфа за пилинг е дизајнирана во симпатична тркалезна форма, �

Како да се грижите за скапа машина за тетовирање? Изборот е поважен : иглата е лесно компатибилна со пого

●Доволно Простор И Дебелина ● кожата за вежбање тетоважи е долга 8 инчи, широка 6 инчи и дебела 0,04 инчи, о

Исто така е одлична идеја да им дадете четки за туширање на пријателите и семејството како подароци ? Со

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Спецификација : Карактеристики : пигментот за тетоважа се користи за тетоважа на телото, со добра апсорп

Рачно изработена мрежа за сапун изработена од материјал, издржлив и безбеден за употреба SOAP NET Има јаже �

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

Подобрен дизајн против лизгање Препорачајте им на сите лица кои не се лесни за преклопување или пресврт

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина ш�

6 уникатно дизајниран сет за убавина, рачно изработена топка за бања со есенцијално масло Секој е околу 3

ИНСТРУКЦИИ : Наполнете ја тетоважата за напојување за 23 часа Држете (играј) копче за 8 секунди за да го вк�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Комплет за клипчиња за патувања изработен од врвен материјал од не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив А�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Точка Вклучуваат : 1207 M1* 10pc ,1209 M1* 10pc, 1211m1* 10pc ,1213 M1* 10pc, 1215 M1* 10pc Безбедносна МЕМБРАНА Безбедносна мембрана в

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и уд�

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Бебе миење на мијалници богато пенење, и само треба да го ставите кремот за туширање на ракавиците и да с

Подобар материјал : Изработено од висококвалитетна ткаенина што ја отповикува водата (полиестер) + мате�

Двоен Слој Водоотпорна капа за туширање е направена од 2 слојна добра сатенска ткаенина, спречете ја кос

Столот За Туширање Лесно се Преклопува кога Ви Треба И Се Потпира на Ѕидот Кога Не го Правите тоа Ви Зашт

Изработен Од Здрав Хируршки Нерѓосувачки Челик од 316 литри, Никогаш Не Ја Повредувајте Кожата На Вашето

Scroll