Свеж
Sony PlayStation 5 Digital Edition PS5 Конзола. - Дополнителен контролер

Sony PlayStation 5 Digital Edition PS5 Конзола. - Дополнителен контролер

Достапност: Достапно.
DEN 1379.20

Зачудувачки игри - зачудувајте се на неверојатни графики и искуство со нови карактеристики на PS5 Зачудувачко потопување - Откријте подлабоко искуство со игри со поддршка за хаптички повратни информации, адаптивни предизвикувачи и 3Д аудио технологија. Брзина на гром - Искористете ја моќта на сопствен процесор, графички процесор и SSD со интегриран I/O што ги преработува правилата за тоа што може да направи конзола Play Station. 4 K ТВ игри - Играјте ги омилените игри PS5 на вашата зачудувачка 4 K телевизија. Зачудувачки игри - зачудувајте се на неверојатни графики и искуство со нови карактеристики на PS5. Зачудувачко потопување - Откријте подлабоко искуство со игри со поддршка за хаптички повратни информации, адаптивни предизвикувачи и 3Д аудио технологија. Брзина на гром - Искористете ја моќта на сопствен процесор, графички процесор и SSD со интегриран I/O што ги преработува правилата за тоа што може да направи конзола Play Station. 4 K ТВ игри - Играјте ги омилените игри PS5 на вашата зачудувачка 4 K телевизија. Интегрираната i/ote прилагодена интеграција на системите на конзолата PS5 им овозможува на креаторите да ги повлечат податоците од SSD толку брзо што можат да дизајнираат игри на начини никогаш порано. Ултра-висока брзина SSDMaximize вашите сесии за игра со скоро непостојани времиња на оптоварување за инсталирани игри со PS5. HDR технологија со HDR TV, поддржани игри со PS5 прикажуваат неверојатно живописен и животен опсег на бои. Зголемување на играта PS5 конзолата може да игра над 4. Уживајте во побрзи и помазни стапки на рамки во некои од најголемите игри на конзолата PS4. До 120 FPS со игра со стапка на рамка со висока рамка од 120 Hz Mopeen Joy Mope Nojey Mople и флуид со висока рамка до 120 FPS за компатибилни игри, со поддршка за излез од 120 Hz на 4 K дисплеи. Tempest 3 D Audiote Chimmerse се во звучни звуци каде се чувствува како звукот да доаѓа од секоја насока. Преку вашите слушалки или ТВ звучници, вашата околина навистина оживува со Tempest 3 D Audiotech во поддржани игри. Haptic Feed Backexperience Хаптички повратни информации преку безжичниот контролер на Dual Sense во избрани наслови на PS5 и почувствувајте ги ефектите и влијанието на вашите активности во играта преку динамичката сензорна повратна информација.

За производот

Купувачите избираат и

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

Ford Galaxy 1,5 TDCI 120 PS Дигиталните перформанси се зголемуваат до 35% Намалување на потрошувачката до 25% Обработ�

Дизајн Скиз компатибилен со Nintendo Switch само OLED пристаништето : Оваа кожа се вклопува како ракавица на крив

За ограничено : купете две или повеќе кожи од вини дизајни на кожата и добијте 30% попуст на целата нарачк�

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Сите касети за игри имаат правилно лого и налепница со висок квалитет Ја тестираме картичката пред да ј�

Замена за батеријата на полначот Nintendo HAC002 Единица по продажба : 1 Замена за батеријата на полначот Nintendo HA

Отпорен на гребење Заштитете го вашиот Nintendo 3 DS од прашина Не трајно лепило за поддршка што ви овозможув�

Пиштол NAC Играјте за 8 битни 72 пински 8 битни конзола за видео игри Играјте за 8 битни 72 пински 8 битни конз�

Само диск (и) плус тврда пластична заштитна замена Состојбата на дискот се движи од беспрекорна до изгре

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

Целосното тело на Techskin Full Body + Contect Contibtival со Nintendo 3 DS XL (Nintendo 3 DS LL, 2015) е специјално дизајниран со употреба н

Користете ја оригиналната обвивка за Sega Genesis Megadrive Game Carduse Flash Kit MD Electrales Gold PCB картичка, врвен квалитет, су�

ПВЦ отстранлив лепило Оваа налепница е со добар квалитет и може да се излупи постојано без да остави ост

Боја : Црн кабел Должина : 10ft / 3 Meters (2 пакувања) Адаптер : До 5 V / 2 Aproduct Карактеристики : Дополнителен 3М долж

16 бит HD игра стап со безжичен контролер од 2,4 G *Изградени во 926 класични игри во SD картичка...

Безбедно и безбедно држат касети со 60 игри во пена пената е прецизно намалена за да одговара на игри за P

Применливи модели : Замена на екранот на LCD на играта е широко достапна за PSP2000 2001 2002 2003 2004 година, професи

Флекс кабел за копче за напојување со врвен квалитет за еден x Ова копче за напојување се користи за вклу

Оваа обновена игра може да дојде препакувана во генерички случај Се чисти, тестира и покажува минимално

Предупредување; Многу добра состојба нема оштетување на дискот! Предупредување; Многу добра состојба �

? Некои игри може да се повторат или јазикот не е англиски, можете да изберете да ги избришете, преземете

Дајте му на вашиот систем нов изглед! Оваа винилна кожа се држи на вашиот систем и му дава нов дизајн! Нап

Сосема нов и најдобар квалитет Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е

Белешка за компатибилност】 Оваа варијанта е компатибилна со изданието на Disc на Play Station 5 и контролорите

Вклучува : Killzone (Remastered во 720p HD), Killzone 2 и Killzone 3 ги вклучува сите пакети со мултиплеер Killzone 3 и Killzone 3...

Бурн пост апокалиптичен свет како доминираат машините на овој свет и која е нивната цел? Што се случи со

Уживајте во вашето спортско искуство во Play Station Move како никогаш досега со овој генијалец насекаде околу

★ Revive Поправете ги трепкањето или пржените екрани за игри Оживејте го вашиот NES систем! ★ Лесно Дајте и

? , што го прави идеална замена за официјалното пристаниште за прекинувачи (Забелешка : Само производот е

Сосема нов и најдобар квалитет Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е

Копче : Висока чувствителност, исто така со цврст отпор на влез Кабли за продолжување : 3М / 10ft секоја долг

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

1 CN74549 Контролер на џојстик за EPW Забележете дека некои списоци користат слики со акции како референца за

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

Забава за риболов за целото семејство Над 100 риби кои се движат од пастрмка од слатководна вода до митск�

Scroll