Свеж
Wii Controller 2 пакет, далечински контролер Wii со силиконски куќиште и лента за зглобот компатибилен за конзола Wii/Wii U - црна и сина боја

Wii Controller 2 пакет, далечински контролер Wii со силиконски куќиште и лента за зглобот компатибилен

Достапност: Достапно.
DEN 959.84

Чекор 1 : Моќ на конзолата Чекор 2 : Отворете го задниот капак на далечинскиот управувач, а потоа ставете во две нови батерии АА. Findе најдете мало црвено копче за синхронизација покрај слотот за батеријата. Притиснете го копчето за синхронизација, ќе трепкаат четири светла (LED на плеерот) на контролорот. Чекор 3 : Отворете го слотот SD на конзолата, ќе најдете црвено копче за синхронизација до слотот SD. Потоа притиснете го ова копче за синхронизација. Чекор 4 : Почекајте неколку секунди, играчот предводен на контролорот ќе престане да трепка и ќе се запали кога ќе заврши парнирањето. Играчот LED го означува бројот на играчот на контролорот што моментно се користи. Те молам забележи : .Овој контролер е дизајниран од Јосикр не оригинален. За конзолата Wii/Wii U, отворете го менито и потоа следете ги упатствата на екранот и притиснете Sync на контролорот за да ја завршите постапката за спарување.

За производот

Купувачите избираат и

Комплетна аркадна игра џојстик сет : Овој кабинет за машини за игри DIY е опремена со аркада игра џојстик �

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

Идеална замена : проucирен случај, вклучувајќи гор, дното, контролорот за држач и модемот Ретро замена за

Официјално лиценциран од Sony Play Station Premium 3 M Ultraтетен материјал независно тестиран и одобрен од Sony Play Station �

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mignyskins за вашиот Nintendo Switch Pro Controller! Не

Додадете нови предизвици на вашите перформанси со Wii Balance Balue (Не е вклучена табла за биланс)...

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

Бидете свесни за фалсификувани продавачи со инфериорни производи (генерално од Кина, сега тие исто така

Во огромно интерактивните околини, играчите можат да ги разбијат или да ги разгалат непријателите во ра

✅ Уметник : Goolygooly Goolygooly, со седиште во Јужна Кореја, обично опфаќа топли, чувствителни и универзални тем�

Склоп на лајт со рачката е со добар квалитет во најлон, Ева и Кадифе, тој е лесен, преносен за патување Swith

>> Каблите работат за сите системи SNES >> Должина на кабелот : Компатибилен модел : За Nintendo SNES; за Супер Нинт

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Sony PSP! Не ми се допаѓа �

Вулверин со вистинитокарактерСупер херојот на ХМен е пристигна во своето прво искуство со вистинскока�

Над 200 нивоа на провоцирање на размислување ¿Повеќе од претходната титула на Меркур! Две што никогаш не �

Skyblazer 16bit, верзија на САД Овој кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна батер

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Играјте за конзола од 64bit N64 серија Забележително за нас конзолата за верзија NTSC Само за англиски јазик...

Надградете ја функционалностанадградете го вашиот комплет за поставување на простории за гејмер за ге�

Класичен борец Текен со нови режими за 3 DS Ги користи сите карактеристики на системот 3 DS Исто така, вклуч

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

16bit Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Може да се избере школка за кертр�

Официјално лиценцирана стока на Војна на Starвездите Кожни отпорни на гребење Лесно вклучено лесно, не о�

Налепницата против меурче е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без меурчиња во жлебо

Ултратенка, лесна заштита од винил декларална заштита Официјално лиценциран дизајн на колеџ...

N64 Опис на производот Без разлика дали сте еден од милиони обожаватели на серијалот Турок или се само де�

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата матна завршна облога на ов�

Над 30 различни сорти на картички : мост, џин руми, пасијанс, креветче, срца, лопати и многу повеќе Креирај�

100% сосема нов висок квалитет на тениски рекет за Sony PS3 Поместување далечински контролер Sport Pack ви подгот�

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

Боја : златен сингл Број на модел : За Samsung Galaxy A5 (2017) A520 A7 A720 Контрола на квалитетот : Секој е тест пред испо

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Силен и издржлив дизајн Прилагодлив затегнување Обезбедува лента до зглобот Може да помогне да се избе

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

Полначи за видео игри Адаптер за видео игри Доки за видео игри Пакет со батерии за видео игри...

28403315 Контролер на џојстик за ЦТехника Забележете дека некои списоци користат слики со акции како рефер�

【Тенок и преносен】 Полнач за батерии на конзолата за игри има тенок дизајн за да заштедите простор и да

Вистинска завршница на сјајот Оваа уникатна сјајна завршница додава искра и сјаен сјај на овој дизајн �

Модел за поддршка : PSP 2000 Пакет вклучуваат : 1 сет на целосна обвивка за куќиште Комплетен сет за замена на

Старомодни Играта „Тинејџерски мутант нинџа желки“ за системот за забава Nintendo е лабаво заснована на ц�

Scroll