Свеж
Tbiiexfl 10 парчиња златна вентилатор салфетка легура легура прстен кинески класичен модел просторија уста крпа тока тока

Tbiiexfl 10 парчиња златна вентилатор салфетка легура легура прстен кинески класичен модел просторија уста крпа

Достапност: Достапно.
DEN 5049.92

Модна и дарежлива изработка Поклопете ја плочата за да ја направите целата маса уредна и убава. свежи и удобни бои. Прекрасен украс за дома. Апликација : Свадби, забави, прослави, дипломирања, банкети, итн. Мода и дарежлива изработка. Поклопете ја плочата за да ја направите целата маса уредна и убава. свежи и удобни бои. Прекрасен украс за дома. Application : Weddings, parties, celebrations, graduations, banquets, etc. Describe : Fashion and generous workmanship Match the plate to make the whole table neat and beautifulfresh and comfortable colorsbeautiful home decor Application : Weddings, parties, celebrations, graduations, banquets, etc.Specification : Тип : РИНГМАТЕРИЈА ЗА ЗДРАВЈЕ НА БЕЛЕК : Алудолер : Како што е прикажано Димензии : Технологија на површината на дијаметар : Електропресирање на пакетот Вклучува : 10* прстени за салфетка (други демо производи што не се вклучени) Белешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинска работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

За производот

Type:
Napkin Ring
Material:
Alloy
Color :
as shown
Dimensions:
Diameter
Surface Technology:
Electroplating
Package includes:
10* napkin rings (other demo products not included)
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Купувачите избираат и

Стакло со пареа чајничка единечна домаќинство Електрично греење цвеќиња и билки за да запали чај 玻璃 蒸

Дома, уживајте во чај, чаша чај и подеми и падови на животот Нека цвеќињата цветаат и паѓаат, гранките се

Цврста конструкција и еколошкиОвие висококвалитетни торби за еднократно користење се изработени од пл

1 Материјал : Котел од не'рѓосувачки челик, 3,5 L варен еднаш, може да ги задоволи потребите на целото семеј�

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

Подарок за пријателство за жени : Оваа кригла од новини за пријателство прави совршени идеи за подароц�

Материјал : изработен од метал, антикорозија и антикара, wallидна полица / решетка за вино долг сервисен ж

【Полицата за зачини со голем капацитет】 3 Ниво за зачини за зачини за зачини Обезбедете многу простор з

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Совршен подарок за секоја пригода Фасцинирајте ги секој пат со откривање на тајна или изненадувачка сл�

770425 висина плоча и решетката за чаши Оваа уникатна решетка може да задржи плоча со дијаметар од 11 инчи с�

Внатрешниот слој на чашата е изработен од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, кој е еколошки и без �

Кора и стап нема неуредни пасти Лесно за инсталирање не бара посебни алатки Отстранлив излегува чисто

Состав : Стерлинг сребро Производител : Вуд и Хјуз Состав : Стерлинг сребро Производител : Вуд и Хјуз Вене

①Совршен Метал За Храна Овие лажици не се силиконски и пластични лажици, не се грижите за БПА Нашите мер

Оваа практична перфорирана решетка за пешкири е направена од високо одделение не'рѓосувачки челик за и�

Зачувување на топлина : Материјалот со двојно слој од не'рѓосувачки челик го одржува пијалокот ладен 16 ч

Премиум здрав материјал : висококвалитетен не'рѓосувачки челик, производ остар и цврст, издржлив, без 'р�

Порцеланот е силен и топол, погоден и за ладно и топло, загревање на стомакот и срцето Изгледа поубаво и �

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Лажицата за чај lубовник е најдобрата подароци за годишнина за неа, роденден за пријатели, соработник, п�

1 Безбедносен материјал : Квалитет од прва класа, овој долен капак е изработен од силиконски, мек, флекси�

Штали за чеша таблата за сервирање на бифтек доаѓа со посебен камен камен Можете да го користите со ком�

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Слоевиран дизајн : Слојд складирање има слоеви и е лесен за пристап Позиција на научна картичка : Позици�

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Палм Бич, Флорида Прави одличен по�

Сај дегустација Поставете идеално за ладно вино од ориз Сет : 1 чаша, 1 тенџере, 1 чинија Чаша : 2,3 x 2,3 x H1.0 мл,

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Чај од чај од билки, чај од недиспензирање, чај од камен што не се расчистува, чај што не е камен草本 驱石茶 �

Златото е благородно и полно со шарм Процес на рачно заварување, целиот е цврст и стабилен, деталите се г

ЗАПОЧНЕТЕ ГО ДЕНОТ МРЗЛИВ НАЧИН Испратете ја пораката гласно и јасно "Денес нема да направам апсолутно �

❤Пректна големина 11 унци (330 ml) Нежните на врвот, уредно и безбедно Цврст чаша дно, дизајн против лизгање

Чувајте ладно или топло 6 ~ 12 часа Конструкција со вакуумизолирана вакуум може да ги задржи топлите / лад

Оригинален дел за замена на OEM Вулкан Харт има долгогодишно искуство во индустријата за комерцијални ус

Боја : сива Материјал : Памук Направено во САД Погодно за секојдневни или специјални прилики Овие салфет

Овој производ е изработен од одлични материјали, не е лесен за деформиран и оштетен Користено во врска с

Рачно изработено ножеви со целосен тен, фалсификувани од тесни зрнести, x50crmov15 германски челик за неверо

Нашите најполски полици за книги Извадете ја вашата прибор за готвење од фиоката и на wallидот; Погодно се

ВРВЕН КВАЛИТЕТ И ЗДРАВ Олово и кадмиум бесплатен висококвалитетен керамички одмор со лажица БЕЗБЕДНА М

Scroll