Свеж
Unum сет од 4 wallидни организатори на решетки за зачини- метални лавици за виси за врата од кабинетот или врата од оставата, над шпоретот, кујнскиот шкаф или под кабинет

Unum сет од 4 wallидни организатори на решетки за зачини- метални лавици за виси за врата од кабинетот

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Организирајте и декласирајте ги шалтерите за кујната, орманите и оставата, чајната кујна Лавиците ќе држат зачини, мирудии, оцети, азиски сосови и зачини. Рачно изработено од екстра-венчано црно железо обложено со прав; Ве молиме, забележете ги димензиите : 11 9/16 во x 3 во (2,5 "употребливи) x 2 in. Висат на wallидот, вратата на кабинетот или местото на countertop - Вклучен е 2 големини што висат хардвер. Поставете лавици заедно, или користете одделно; единечен степен Дизајнот ви овозможува да го контролирате растојанието помеѓу полиците за да соберете повисоки предмети или да ја запрете конфигурацијата. Забелешка : Ве молиме проверете ги димензиите на длабочината : решетката има 2,5 "користен простор за контејнер за зачини, но е вкупно 3" длабоко; доаѓа во хром во Unum ASIN B01 LZWUORU. Организирајте и декласирајте ги вашите кујнски бројачи, ормани и оставата, чајната кујна. Лавиците ќе држат зачини, мирудии, оцети, азиски сосови и зачини. Во (2,5 "употребливи) x 2 in. Висат на wallидот, вратата на кабинетот или место на countertop - Вклучен е 2 големини што висат хардвер. Ставете лавици заедно, или користете одделно; Дизајнот со единечен степен ви овозможува да го контролирате растојанието помеѓу полиците за да соберете повисоки предмети или да ја запрете конфигурацијата. Белешка : Ве молиме, проверете ги димензиите на длабочината : решетката има 2,5 "корисен простор за контејнер за зачини, но е вкупно длабоко 3"; Доаѓа во Chrome кај unum asin b01lzwuoru. Сет од 4 црни единечни нивоа за зачини за зачини од unum Овој сет од 4 единечни полици метални лавици обезбедува ефикасно решение за складирање во вашиот дом - извадете ги вашите работи од шалтерот за кујна, бања countertop и биро и ставете ги сите на овие wallидни монтирање лавици. Карактеристики на производот : Рачно изработено металопрерадница во класичен, компактен дизајн се меша со беспрекорно со кој било хардвер за украси во стилот вклучен за висечки полици на wallидот, но единиците исто така седат строго на вашите бројачи, биро, биро или суета направено од железо од тешки (5мм), железо, железо, железо, железо од 5 мм), железо, железо, железо од 5 мм), железо, железо, железо од 5 мм), железо, железо, железо од тешки (5мм), Прашок обложена во мазна црна завршница марамчиња лесно со мијалник и топла вода Екстра цврста конструкција со димензии на железо дебело железо од 5 мм : 11/16 инчи ширина x 3 инчи длабока (2,5 “употреблива длабочина) x 2 инчи талунум дизајн и квалитет што го посветуваме Голема грижа за да се обезбеди висок стандард на квалитет во нашите рачно изработени колекции, почнувајќи од нашата потрага по најдобрите фабрикувачи.

За производот

Купувачите избираат и

Шише од порцелан за ради Избран керамички материјал, безбеден за да го користите Производот е, и ефтин...

✅ Заштедете време и пари : 150пакет бенто кутии се одликуваат со 3 прегради во еден контејнер Секој контеј

Сад за складирање на мијалник за миење садови за сушење на ракчиња од овошје од зеленчук, Коландерс, куј�

Смешни Роденденски Подароци За Мажи Жени од 1953 Година : незаборавен роденденски подарок 70 за вашето сем�

Нелизгачки абсорбента на пијалоци : Кажете му збогум на излевања, капе, дамки и прстени од пијалоците со

Платно Нашата торба за тота? Мерки 17,7 "x17.7", дизајн на миленичиња Материја : Платно торбички торби, печате�

Задебелен Sне'рѓосувачки челик, табли за сечење на различни форми може да се постават и продолжат Исцеде

【Шише за вино и решетката за матични софтвер】 ги чува вашите омилени шишиња со вино, чаши, чаши и многу �

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина с�

Клипови лесно до секоја количка за погодност Голем капацитетДимензии 14,6 "x14 Клипови до количката за куп�

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Отворен врежан дизајн со шупливи стапчиња за јадење на дното за да се одржи сув и вентилиран Тава за одв�

Овој список е за сет од 5 димензии по парче : 7,9 x 5,1 x 4,7 инчи (20 x 13 x 12 cm) / 33,8 fl oz (1 Производите со кружни стре�

【Гарантирајте】 Нашите гаранции за 24месечен производ без загриженост и пријателска услуга за клиенти �

Карактеристики : Трајни, солидни, можат да висат три капаци за тенџере, лесни за чистење, доаѓаат со лепа�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

Quage содржи qu : 80pcs 8oz епоксидна смола мешање чаши и 80pcs дрвени мешање стапчиња Пп Material подобрен чист полиет

【Спецификација】 : 100пакувања коктели, 4,7инчни чепкалки за заби за коктел се совршени за вашите потреби �

Гаранцијата на производителот не смее да се применува0 x 1,4 инчи (7,7 x 3,5 Тежина : 0,6 фунти (0,3 кг) Материјал : �

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок сјај Достапно во 11 мл...

Цврста конструкција од не'рѓосувачки челик : Кади за мијалник во кујната е изработена од 304 не'рѓосувачк�

Керамички сос чинија јапонски сад за натопување странични садови мали сос сос зачинети садови за мезе з

5 Тркач на трпезариска маса : Декорирајте ја вашата трпезарија со овој уникатен сезонски тркач на маса...

Трајни и силни Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на

Големина : Дијаметар7cm Ширина 7cm Висина59см Гвиноми чаша изработена од Тохру Фунасаки Хаги Јаки јапонска

1 Кутијата за зачини е совршена алатка што го прави вашиот китен чист и уреден 4 Секој поединечен тенџере

Чај Со стабилен и рамен дизајн на основата, може да се постави стабилно на работната површина без лесно �

Производител : Меѓународно сребро Тип : маслиново лажица прободена долго Состав : Стерлинг сребро Возра�

【Уникатни идеи за подароци зборови】 тргување со мојата опашка за превез 【Совршена големина】 9.8inch (Сов

полиестер Полиестер поставата Затворање на врвка.5" пад на рамото Без машинско перење Соодветна големин

▶ Безбедност : Транспарентната пластика ја реплицира убавината на кревки стаклени врвови без опасност

Служење садови за забава : сет од 4 послужавник за сервирање, чинија за сервирање од 12 x 6 x 1,3 инчи, овие пло

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИТЕ Нашиот љубител на стрелаштво тамблер е совршен подарок особено ако се

Диспензерот за ролни за ткива : Едноставен дизајн и дизајн на формата, стилски и шик, многу добар декорат

Scroll