Свеж
Каспари животински топирики хартија за коктел салфетки, 40 по кутија

Каспари животински топирики хартија за коктел салфетки, 40 по кутија

Достапност: Достапно.
DEN 884.80

Вклучени се 40 салфетки за коктел Доаѓа во позлатена кутија за подароци со ацетат капак. Големина од 5 x 5 инчи, 10 x 10 инчи кога е отворен. Материјалот со тројно нуди погодност и издржливост. Печатено во Германија користејќи нетоксични, растворливи во вода бои. Каспари со тројно-салфетки се впечатливи во дизајнот и издржливи во функција. Размислено дизајнирани да ја воздигнат секоја пригода, тие имаат уметнички дела и дизајни од музеи и уметници ширум светот. Секоја е изработена од тројно ткиво и се печати во Германија со нетоксични, растворливи во вода бои и мастило безбедни за храна. Тие се сертифицирани и се прават со употреба на еколошки свесни суровини, што гарантира дека тие се и биоразградливи и компостабилни. Нашите салфетки носат еколошки стил и погодност на вашиот таблет. 40 салфетки вклучени во позлатена кутија за подароци со ацетат капак. Салфетки за коктел во боксот Каспери прават одлична и корисна ставка за подароци.

За производот

Купувачите избираат и

Полипропиленска рамка Сито со голема вредност што треба да се користи во кујната Не'рѓосувачки челик мр

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

Шпатула од ориз за домаќинствоРајс од ориз Иако шпатулата за готвење е многу едноставна во дизајнот, та

Сет на керамички ради Дизајнот е убав и ќе биде уникатен вкус на секоја просторија за бар Керамички ради

Започнете го патувањето до уредно складирање со подлога за фиока за мијалник за мијалник Заштедете про�

со највисок квалитет од 18 / 10 нерѓосувачки челик и смола направена со најлон и фиберглас со највисок ква�

Индивидуални Контејнери За Кекси : Нашите кристално чисти контејнери се совршени за прикажување кекси,

Стр Направени во САД или увезени ✿ Направено од дрвен материјал и ПП материјал ✿ Дизајн на двојно с

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

Вклучува : овој комплет вклучува режач на паела, тава за паела и потпорни нозе Употреба : оваа популарна �

100 % памук Голем капацитет од 18 литри со рачки долги 26 см Печатено од едната страна Силен и издржлив Одлич

❦ Единствена рачна работа држач за крпи за хартија од никел со механизам за тресење Ако сакате да корис

Забавувајте се подолго Коози 3 во 1 изолирано може да се лади, го одржува вашиот пијалок ладен до 12 часа и

Сурова руда застоена виолетова глинеста песок сад чисто изработено рачно изработено долгогодишно чајн

Вклучува 43унца цевки Од Жолта, Розова, Сина И Зелена Гел Храна Бои Одлично за тесто, глазури, замрзнати д�

[Материјал за квалитет и совршена големина] : Трката за сервисирање на бакарот е изработен од високо ква�

100 % памук, платно Поставена памучна обвивка Затворање на патент Димензија на голема торба : Голема голем

Направено од висококвалитетен метал, сликарски финиш, нема да 'рѓа или кородира Супер силен и здрав магн

[Транспарентен капак] Пријавата на садови во кутијата со садови може да се види преку транспарентен кап�

Под организатор на мијалник за бања максимизирајте го вашиот простор за складирање со организатор на л

❤ 【Чувајте ја храната на совршена температура】 : Поставувањето на вклучена за садови за чистење го под

Смешни Кафе Кригла навистина Се Сомневам Дека Сите Се Бореа Со Кунг Фу Оваа Шолја За Кафе Прави Одличен �

Рачно Изработена Керамичка Кригла За Кафе, само За Миење Раце Печатени Од Двете Страни Висококвалитетн�

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака...

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Совршен подарок за домаќинство за вашите пријатели, покажувајќи ја вашата loveубов и грижа Направено од д

1 Усвојување на врвни материјали, тие се цврсти и за долгорочна употреба Оваа практична и преносна торба

Изолира топло и ладно пијалоци Не'рѓосувачки челик Подготвен капак Нелизгачка база Вклучена пакување з

Нашите Термолонски Минерали Про здрава керамичка обвивка е безбедна за метален прибор, рамномерно се з�

? Голем капацитет од леано железо чајниксет за чај од јапонски стил во јапонски стил, вклучен 1*парчиња 120

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Оваа смешна кригла за патување со кафето за кафе, држете течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рач�

Тропските калапи за лисја се направени од пластика за храна, лесни за чистење и употреба Овие хавајски л

Држи 16 мл Вградена генерација на ладење Земја на потекло еКина Вградена генерација на ладење...

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Пченица влакна +стр Двоен слој бенто кутија со лажица и вилушка Големината на кутијата Бенто е : 7,1 инчи L3

Едноставни и елегантни прстени од салфетка можат да ја направат вашата маса за формални настани или оби

Да бидат изработени од челична рамка, цврста и издржлива Вклучувајќи 4 големи фиоки (1 сина, 1 зелена, 1 пор

Големина (Дијаметар х Висина) : 7,1 х 3,7 инчи (18 Материјал : 18 / 10 нерѓосувачки челик Во 1896 година, Џовани Бати

Материјал : Керамика дизајн : сподумен + висока територија Лонгјан + отпуштање од глина чаожоу со висока �

Добро за користење во многу различни прилики, за пиење чај, вода, вино, мали порции супа, секаков вид топл

Scroll