Свеж
Фиока за послужавник послужавник со послужавник со рачка не-лизгачка мултифункционална порцеланска фиока за ресторански забави за кафе Табела 11,8 инчи

Фиока за послужавник послужавник со послужавник со рачка не-лизгачка мултифункционална порцеланска фиока

Достапност: Достапно.
DEN 2632.48

Оваа послужавник е изработен од силен и издржлив материјал и може да се користи повторно Удобниот дизајн не само што може да има многу работи, туку е и погодно за употреба. *Вклучете 1 пакувања за правоаголни фиоки за сервирање. *Направено од порцелан, силен и издржлив. Големината е 11,8 ''. *Не-лизгачки раб Заштитете ги вашите работи што се лизгаат од послужавникот. *Лесно за миење. Тој е многу погоден за семејства, забави, ресторани, ресторани Име на производ : послужавник, материјал за сервирање на фиоката Материјал за производи : Porcelain Product Големина : 11,8 инчи Пакување на производи : 1 Pieceprompt : 1. Ве молиме, проверете ја големината пред набавката, големината се мери рачно, ве молиме разберете за некои мали грешки. Нема други предмети освен производот во фотографиите на производот. Поради екранот на екранот, амбиенталното светло и другите причини, перцепцијата на светлината во боја е малку поинаква. Ако најдете проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта, ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

За производот

Купувачите избираат и

【Скријте ја дамката кафе Мат】 Ако пиете многу кафе дома, и областа каде што кафето секогаш се обојува с�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : приближно 0,6 x 7,9 x 0,08 инчи

◆◆ Одлично за секоја пригода : Рустикалниот дрвен дизајн ќе ја направи вашата дневна соба или кујна пов

Омилен висококвалитетен железен материјал, издржлив, високомода Висина инсталација, инсталацијата е е�

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

Капацитет од 14oz Направено од не'рѓосувачки челик Рачка со лесна зафат со одмор на палецот Лизгајте го ка

Материјал : Направено од материјал од памучно платно, издржлив и еднократно Голема торба за тота : Мерењ�

Засилениот дизајн на ребра спречува да паднат предмети, и не е лесно за децата да се соберат и безбедно е

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

PP+TPR Фарма куќа кујна мијалник Кади има прекрасен и моден изглед дизајн, елегантен и убав Држач за сапун �

Направено во САД Доволно издржлив за секојдневна употреба Безбедно да се оди од замрзнувач во рерна ре�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Материјал за сечилото : не'рѓосувачки челик v kin 5 Сечилото се зачукува затемнето за да се намали вшмукува

[FreeshippingWorldwide] Стандарден брод од Сал : Нема број за следење и осигурување Може да ја добиете предметот за

Богата со боја : Сет од 120 магнети за притискање, вклучуваат 8 различни светли бои добиени од природата Бо

●Нерѓосувачки Челик, Нашиот Шпорет Под Притисок Е Одличен Апарат За Секоја Модерна Кујна ●Шпорет под п

Пилинг на скала : Секач за ракчиња од не'рѓосувачки челик, изненадувачки, изненадувачки ефикасен Корач н

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче : 5,5 x 4,3 инчи (14 x 11 cm), 33,8 fl oz (1 Производите со кр

Фалсификувани Супериорна острина и фино сечило на работ Контрабалансирани, ергономски рачки...

Големина на Roduct : капацитет 3 L / 100oz; Дијаметар на ледена цевка 5,5 см, висина 17,5 см; целокупна висина 56 см; Ди

1,100% сосема нов и висок квалитетСе дизајнирано специјално за домашна кујна и бар Моден дизајн и удобен з�

Дизајнирано да ги одржува кујнските крпи чисти, суви и на рака Прави чистење на излевање толку брзо и ле

【Брза брзина на дренажа】 шуплив дизајн за декорација на мијалник во кујната и оставете ја водата да се

Платно, памук, кожа Трајно, памучно платно Тоте : Идеално за секојдневна употреба со оригинални кожни ра�

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Подготовка на повеќеслојно складирање за складирање Преносна и надредена, не е лесна за мирис, транспар

ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА Нашата шолја за кафе од 15 метри има издржлива конструкција, чист и префинет изглед, с

●Приборот од леано железо е традиционален прибор за готвење и е добар медиум за готвење за состојките з

? ? Декоративен прстен за салфетка широко се применува на свадба, забави, прослави, дипломирања, настани �

КОМПЛЕТ за голема ВРЕДНОСТ : комплетот за облоги За Кекси Селизо доаѓа со 600 парчиња хартии за кекси спак

【Два креативни и симпатични стилови на шише со вода】 уникатен облик на бисквит и форма на мобилен теле�

Прекрасен природен мермер камен Секое парче е почестено, запечатено и има заоблени рабови Мекиот допир

Овие садови се погодни за шпорет за индукција на гас Долгата рачка е лесна за држење Готвењето значи пов

Стр Направени во САД или увезени ✿ Направено од дрвен материјал и ПП материјал ✿ Дизајн на двојно с

парче, алуминиумска легура со висока јачина : телото на парчето и дното на садот можат брзо и рамномерно

【Компатибилност】 RVMZA321 Магнеттрон 2 M226160 GP за микробранова печка Miele M82602 Делови за поправка за остри 2 M226

Карактеристики : Креативниот телескопски мобилен телефон стои, додека слушате музика додека правите до

Изолиран дизајн на двоен wallид Се спротивставува на кондензацијата Завртки на капакот со слама за еднок�

пластика Совршена кутија за складирање на кујнски лек Кутијата е практична и декоративна Направени од �

Производ : Ова е кујнска решетка што може да смести чинии со ориз, чинии, стапчиња за јадење, кујнски ноже

Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната страна...

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашиот Шпорет За Тестенини е изработен од нерѓосувачки челик за храна 201 е многу отп�

Scroll