Свеж
Чурборо 2 пакет магнетна решетка за зачини со 24 тегли за зачини, 366 етикети за зачини, инка и пенкало за креда, организатор на полица за фрижидер, црна

Чурборо 2 пакет магнетна решетка за зачини со 24 тегли за зачини, 366 етикети за зачини, инка и пенкало

Достапност: Достапно.
DEN 431.84

Чурборо - дајте ви го одлично искуство за купување, направете ја вашата кујна или оставата, чајната кујна и организирана, поедноставете го вашиот животен стил, затоа сме тука Оваа магнетна решетка за зачини со поставени тегли може лесно да се прикачи на фрижидерот. Побрзајте да доживеете сами!. Премиум квалитет метал и супер силен магнет. Дизајн на вентилацијата на дното на дното. Мазен раб, безбеден и удобен допир. Не е потребно дупчење или склопување, одвојлив дизајн. Чувајте ја вашата кујна поблиска и пријатна!. Може да одржи до 24 тегли зачини. 2 x Голема решетка за магнетски зачин (11,12 "L x 4. 24 x 4oz стаклени тегли за зачини (1,73" x4. X создавач и инка. Тегли за зачини од 24 x 4oz (1,73 "x4. Етикети со квадратни 181x; 185 x тркалезни етикети; 1 x список со етикети за зачини. 1 x производител на креда и инка. [Mgnetic Spice Rack Set] - 2 големи лавици за магнетни зачини, 24 стаклени тегли за зачини, етикети со зачини од 366 од 2 различни типа, 1 инка и 1 производител на креда. [Супер магнетски] - Со супер силни магнети на задниот дел, нашиот единечен организатор на решетката за зачини може да одржи 12 тегли за зачини, носејќи до 11 килограми и нема да се лизне со времето. Лесно за инсталирање и без дупчење!. [Магнетна решетка за зачини] - Трајните магнетни полици се изработени од здрав метал, со црна мат финиш, докажана од 'рѓа. Тие можат лесно да се прицврстат на фрижидерот, металниот фрижидер, микробрановите печки, ја прават вашата кујна добро организирана, уредна и заштеда на простор. [24 стаклени тегли за зачини] - Нашите празни контејнери за зачини се изработени од трајно стакло без олово и имаат капацитет од 4 унци на течности. Металните капаци се херметички, што можат да ги задржат зачините свежи подолго. [Комплетни додатоци] - Со 320 етикети со презаситени етикети за обични зачини, исто така имаме 46 празни етикети за еднократно користење, за да можете да го додадете името со маркер за креда. Инката го олеснува додавањето на нови зачини во вашите тегли за зачини. [Mgnetic Spice Rack Set] - 2 големи лавици за магнетни зачини, 24 стаклени тегли за зачини, етикети со зачини од 366 од 2 различни типа, 1 инка и 1 производител на креда. [Супер магнетски] - Со супер силни магнети на задниот дел, нашиот единечен организатор на решетката за зачини може да одржи 12 тегли за зачини, носејќи до 11 килограми и нема да се лизне со времето.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : чајник 4,7 x 6,6 x 5,3 инчи (119 x 168 x 135 mm) / чај со мерење 1,3 x 3,3 инчи (32 x 83 Материјал : Тритан смола / 188 Не'�

❥ Материјал за торба за ручек : 300d Оксфордска ткаенина, ткаен појас, кожа од праска Материјалот е сигуре�

ღ 【Хопер за ориз】 Диспензерот за жито има бункер со ориз на дното на диспензерот за ориз за да се осигу�

Носи до 44 фунти Поголема големина ви овозможува да носите повеќе намирници, книги и многу повеќе! Достап

Контејнер за складирање на ткива : Избран материјал, антиFADE, нема да 'рѓа и нема лесно да се оштети Држач �

1) Висок квалитет чинијата / чинија е направена од прекрасно квалитетно дрво и скара е направена од 100% ле

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

Совршен подарок за мама : Нашата исклучителна кутија за подароци и кригла од 20 мл со уникатен дизајн „#1 �

Платно Направени во САД или увезени Големина : Мерење на 16,1 "x15", купувајте ги вашите купувачи што сакате �

Направено во Италија со највисок квалитет од 18 / 10 не'рѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови...

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Совршен избор за секоја прослава : Аледо тортата стои прикажува помали третмани, современи колачи и ста�

Ексклузивно дизајнирана и произведена од Нобл Фудс, однесете ја тортата на следното ниво со нашиот лебд

Метални држачи за салфетка 4 парчиња банкет со салфетки за салфетки држачи за салфетки за салфетки Деко�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Предметот прикажан на сликата е збир од 10...

Комплети за складирање на торта од 3 : Чувајте ги вашите печени креации свежи и стилски складирани со ово

Висок квалитет : Направено од висококвалитетна керамика, барајќи кригла со кафе? Оваа симпатична кригла

Изглед : Убава, антискалинг и санитарна, создавајќи елегантни вински прибор со срце Традиционалната тех

Материјал : Дебела тешка тешка BPA PVC табела подлога, горниот заштитник на мебелот, чиста пластична обвивк

Надграден уникатен дизајн за безбедност : Операцијата со едно копче го прави овој личен блендер брз и ле

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Ова тркалезно тенџере за печење емајл е направено од емајл и фино железо, површината е мазна, со нелепли�

Иватани ЦБВА35 Мијаби Готвење Шпорет На Гас Режач Дизајнот е полн со луксуз и е совршена касета за вашето

Минималистички стил : Сет од 48 прстени од салфетка се изработени од тежок, цврст и елегантен брадавид, ед

Дебела 304 држач за капаци од не'рѓосувачки челик Може директно да се смести во машината за миење садови з

Надворешни Димензии : 7,6 инчи( 192 мм), Дијаметар На Дното : 5,9 инчи (150 мм), Внатрешни Димензии : 7,1 инчи (18 см), �

Увезени Полиестерска обвивка Отворено за брзо ставање и вадење на затворање на нешто Pls преклопете ја т�

Име : 7парчиња сет на чисти садови со цветна обвивка со рачно насликани Занает : рачно насликан под глазу�

Направено од професионален мерач од не'рѓосувачки челик и дрвена рачка : Овој ножеви за сирење е совршен

*Со решетката што може да се повлече, може да се прошири и скрати според вашите потреби, силни и стабилни

Полиестер Полиестерска обвивка Голема торба за тота, изработена од водоотпорен полиестер со висока гус

Трајни и стабилнинаправени од висококвалитетен јаглероден челик, овој организатор под кујнски мијални

Стабилниот центар на дизајнот на гравитација од 45 ° произведува стабилно и лесно оптоварување со лежиш�

Комплетот вклучува 4 индивидуални ленти за сервирање, секоја долга 6 "широки и 10" Од 1975 година, Вуард и Чар

Состојките на кујнски ножици побрзо и ви заштедуваат време, и секоја кујна треба да ја има Име на произв�

Најдобри подароци за Папа : Нашата ако Папа не може да ја поправи, сите ние сме зашрафена кригла е специј�

не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Големина : Ова сопствено шише со вода доаѓа во една гол�

Платно, полиестер Големина : 33 см x 40 см (13 инчи x 16 инчи) Класификација : торба, обична, шопинг, платно Карак

Изработено е од висококвалитетно одделение за храна ABS Погодно за големина на торта 10 инчи и подолу, што

Состав : Стерлинг сребро Производител : Доминик во шемата стара англиска античка од Доминик Хаф Не е мон�

【Отстранувач на ослободување на пареа】 : Совршен додаток за инстант садови и шпорети на притисок, може

【5 во 1 мултифункционална алатка за ракчиња Девејнер】 Отстранување на навои од ракчиња, разделување, ск

Овој котел е рачно насликан од обучени уметници на Патахитра Идеално да се задржи како табела, централн�

Scroll