Свеж
Xxxdxdp паметен термос чаша шише со вода 304 вакуум чаша од не'рѓосувачки челик дигитален дисплеј капа за отскокнување преносен пијалок кригла

Xxxdxdp паметен термос чаша шише со вода 304 вакуум чаша од не'рѓосувачки челик дигитален дисплеј капа

Достапност: Достапно.
DEN 2616.32

Преносно : Ова шише со вода е лесно за складирање и носење, погодно за патување, на отворено, возење, кампување, канцеларија, дом, училиште и други места Дигитален дисплеј : Термос чашата усвојува дизајн на дигитален дисплеј, кој може да ја прикаже температурата на пијалокот, да избегне да ве повреди и да го направи вашиот живот поудобен и полесен. 304 Не'рѓосувачки челик : Ова шише со пијалоци е изработено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, кој е безбеден, без мирис, силен и издржлив, ќе ви служи долго време без кршење или оштетување. Долготрајно : Шишето може да ја задржи температурата на водата 12-24 часа, доволно за вашите дневни потреби, за вашето омилено кафе, млеко, сок и други пијалоци. Капа за отскокнување со голем капацитет : Оваа чаша е 420мл, доволно за да ги задоволи вашите краткорочни потреби, капачето за скокање е лесно за пиење, погодно за деца и за постари лица. Преносно : Ова шише со вода е лесно за складирање и носење, погодно за патување, на отворено, возење, кампување, канцеларија, дом, училиште и други места. Дигитален дисплеј : Термос чашата усвојува дизајн на дигитален дисплеј, кој може да ја прикаже температурата на пијалокот, да избегне да ве повреди и да го направи вашиот живот поудобен и полесен. 304 Не'рѓосувачки челик : Ова шише со пијалоци е изработено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, кој е безбеден, без мирис, силен и издржлив, ќе ви служи долго време без кршење или оштетување. Долготрајно : Шишето може да ја задржи температурата на водата 12-24 часа, доволно за вашите дневни потреби, за вашето омилено кафе, млеко, сок и други пијалоци. Капа за отскокнување со голем капацитет : Оваа чаша е 420мл, доволно за да ги задоволи вашите краткорочни потреби, капачето за скокање е лесно за пиење, погодно за деца и за постари лица. Преносно : Ова шише со вода е лесно за складирање и носење, погодно за патување, на отворено, возење, кампување, канцеларија, дом, училиште и други места. Дигитален дисплеј : Купот на термос усвојува дизајн на дигитален дисплеј, кој може да ја прикаже температурата на Пијте, избегнувајте да ве повреди и направете го вашиот живот поудобен и полесен.304 Не'рѓосувачки челик : Ова шише со пијалоци е направено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, кој е безбеден, без мирис, силен и издржлив, ќе ви служи долго време без кршење или Оштетување.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Материјал : изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик со висок сјај, димензионално стабилен, ле�

Комплети за јапонски сакси : Пораки за убави чаши : Лесно за миење, лесен за употреба, лесен за чување, поу

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина (w x d x h) : приближно 6,5 x 5,5 x 4,9 инчи (16,5 x 14 x 12

Платно, полиестер Полиестерска обвивка Затворање на патент Голем капацитет : Големината на оваа торба з

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Ова е чаша заради јапонски јазик Направени се разни видови чаши за ради, затоа ве молиме додадете ги во в

Силиконски прибор? Креативна лопатка со ориз ; Оваа лажица ориз е изработена од врвни материјали, издрж

♥ држач за чаши под кабинетот : 2 инчи растојание на две куки, уредно држи до 4 големи чаши во зависност о

Нема потреба од батерија / електрична енергија / Само Рачно работење! Нанопресо е една од најдобрите и на

Убави, стилски, деликатни и нежни копчиња за салфетки за елки Алуминиумски материјал, издржлив Вечера

★ Висок квалитет на материјал, издржлив, лесен за чистење, здрав и еколошки ★ Контејнерите за складирањ

Купот за еднократно употреба : Tumbler Zenmo 30 Oz е одржлива алтернатива на пластични шишиња со вода и чаши за х�

【Ажуриран дизајн за поголема стабилност】 Овој прилагодлив организатор на тенџере и тава за кабинетот

Супериорен квалитет : 7 ”ножот за леб од Имори е нанесена со цирконија со висок степен, втор по цврстина �

Разновидно : Може да се користи не само како решетка за вино за кујни, барови, ресторани, туку и како скла�

Виси мултифункционални решетки за зачини Исклучителен изглед.Вероф и производство Тој усвојува дизајн

Внатрешната површина на тавата се третира со нелеплив слој, што го олеснува и похигиенски Со нелеплив с�

Убава комбинација : getе добиете пакет, вклучувајќи 12 парчиња душеци со шупливо розово злато и 12 парчиња р

Материјал : Природна бурап, добро ткаена да се скрие во шишињата Текст : Не можам да кажам дека правам без

Не'рѓосувачки челик Ова шише со вода е изработено од не'рѓосувачки челик, трајно и силно Дното усвојува �

Единечна единица вклучува 1 заграда за диспензери за чаши и 2 завртки од не'рѓосувачки челик Се вклопува

Држач за шише со вино Димензии : 10 7 / 8 "x 4 7 / 8" x 6 1 / 4 "Висока се разликуваат малку од она што е прикажано овд�

Не'рѓосувачки челик ракчиња линија нож ракчиња линија за девејнерска алатка риба скали, кора од ракчиња

Задржување на држачот на ролни, држачот на хартиени крпи може да заштеди простор, така што вашата бања ј�

Како да нарачате : кликнете на "Персонализирај сега" за да ги изберете опциите (големина на Tumbler) што би са

Антикаузата спречува корозија и 'рѓа, погодна за употреба во влажни околини како што се бањи и кујни Пог�

1 Цврст држач за стакло од вино, изработен од метална рамка, има силен капацитет на лежиште, не е лесно да

300d Оксфордска крпа Каиш, затворање на преклопување 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопи

Пол за складирање на чаши : држачот на кригла може да држи и поддржува различни чаши Забавувајте се пиет�

Големина на производот : приближно φ1,8 x 6,5 инчи (4,5 x 16,5 см) (по парче), максимален дијаметар : приближно 3,8 и�

*Апликација : Совршена за тинејџери, девојчиња, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмет�

Убави, стилски, деликатни и нежни копчиња за салфетки за елки Алуминиумски материјал, издржлив...

Материјал : алуминиумска фолија Доказ за масло, водоотпорен и отпорен на висока температура...

Scroll