Свеж
Зеродеко 3 парчиња зачинети кутии шеќер сад за садови за садови за винтиџ кујна храна канистер зачинет сад со капак и лажица за бонбони колачиња мед тегла златно

Зеродеко 3 парчиња зачинети кутии шеќер сад за садови за садови за винтиџ кујна храна канистер зачинет сад

Достапност: Достапно.
DEN 407.20

метал Организатор за сезони во кујна; Зачинувачка кутија, сад за складирање сол шеќер, садови за зачинување 18oz со покривка и, тегли за контејнери за складирање за материјали за готвење во кујна. ??? контејнер за зачинување сол : може да се одржи најразлични мирудии : бибер, шеќер, прашок од пилешко супа, скроб итн. (Не ставајте сол). Отстранлив капак и визуелно про transparentирно калено стакло, ви помагаат лесно да ја гледате внатрешната содржина. ??? контејнер за кондимент; Овој производ е изработен од високи материјали, тој е издржлив и лесен за употреба. Одлична изработка, посветувајте максимално внимание на сите детали за да му дадете стилски и привлечен изглед. ??? тегла за зачинување на кујната; Теглата за зачини е погодна за складирање на разни зачини, што ви го олеснува и практично да направите вкусна храна. Мултифункционалниот и практичен дизајн го прави готвењето поудобно и пријатно. ??? контејнер со бибер; За шеќер, сол, бибер и други зачини ќе ви требаат за готвење. Идеално за големи забави, кафе рано наутро и секојдневна употреба. Може да биде и во ресторани, кафулиња и вашата кујна. Организатор за сезони во кујна; Зачинувачка кутија, сад за складирање сол шеќер, садови за зачинување 18oz со покривка и, тегли за контејнери за складирање за материјали за готвење во кујна. ??? контејнер за зачинување сол : може да се одржи најразлични мирудии : бибер, шеќер, прашок од пилешко супа, скроб итн. (Не ставајте сол). Отстранлив капак и визуелно про transparentирно калено стакло, ви помагаат лесно да ја гледате внатрешната содржина. ??? контејнер за кондимент; Овој производ е изработен од високи материјали, тој е издржлив и лесен за употреба. Одлична изработка, посветувајте максимално внимание на сите детали за да му дадете стилски и привлечен изглед. ??? тегла за зачинување на кујната; Теглата за зачини е погодна за складирање на разни зачини, што ви го олеснува и практично да направите вкусна храна. Мултифункционалниот и практичен дизајн го прави готвењето поудобно и пријатно. ??? контејнер со бибер; За шеќер, сол, бибер и други зачини ќе ви требаат за готвење. Идеално за големи забави, кафе рано наутро и секојдневна употреба. Може да биде и во ресторани, кафулиња и вашата кујна.

За производот

Купувачите избираат и

Нашите производи се дизајнирани во стилски и едноставен стил, што може да обезбеди максимален простор з

Квалитетна акрилна чаша со двојно идови со 16 унца со слама од еднократно користење БПА бесплатно и пред�

Размислен дизајн додава лажица и основна лента за да се спречи влагата и прашината Единечна тегла без л�

Наопаку дизајн, без преостаната вода и прашина, чиста и хигиенска Густ материјал, издржлив Рачката е удо

Издржлив полиран, без облога, лесно чистење Погоден за индукциски шпорет, електрична печка, керамичка п�

(2) солзи на заштитниот филм Душичка басен метална кујна држач за четка за четкички вертикално складирањ

♦ Функционален елегантен : Направено од полиран хром Оваа решетка за матични софтвер додава допир на ел

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Оваа смешна парамедичко кафе за патување со кафе држи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка со лес

Памучна постелнина [Совршен за повеќе прилики] : Овој тркач на маса е супер погоден за трпезарија маса, м�

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Сет за садови за вечера PLA : Материјалот за чаша за кафе на Лекох е направен со полимеризирачка млечна ки�

Перфект за свадба, вечера, роденденска забава и прием на фестивал Овие модни прстени од салфетка ќе бида

Грнчарство, направена во Јапонија, Мино Веер Ширина : 10,6 x 8,5 инчи (27 x 21,5 см), висина : 1,0 инчи (2,5 см), тежина :

Изработено е од не'рѓосувачки челик и нема да 'рѓа или дамка Therthermal изолација и задржување на температур�

Алуминиумска легура за храна : алуминиумманганматеријал од легура на храна, парче тенџере, добар матер�

Големина : Дијаметар 3,8 x Висина 1,3 инчи (97 х (W X D X H) : 3,8 x 3,8 x 1,3 инчи (97 x 97 x 33 mm); капацитет : јануари : 4977642917248 *�

Домашен пакет вклучува : 1 фиока и лагерна големина на лагер 17,5 во 10 метри беж и 1 рачно држено може да се о

Здрава пржена храна Оваа рерна за пржење на воздухот создава храна крцкав, вкусен пржен слој користејќ�

Оваа фиока во форма на срце изградена од премија дрво од багрем Димензии : долга 8,25 "инчи, ширина 6,75"...

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка �

Класични божиќни елементи : Оваа прстена на елен салфетка е внимателно дизајнирана од квалификувани за�

★ Материјал : Метал и пластика ★ Големина : околу 26x10x8cm ★ Направено од врвен материјал за квалитет, здра�

Воведете јапонски стил на Зака ​​за украсување на вашиот дом : Едноставен дизајн на мазни линии и кросо

Висок квалитет : Направено со висококвалитетно каменување, оваа кригла е издржлива и еколошка, осигурув

ЦВРСТА ДОБРА КРИГЛА ЗА ГОТВЕЊЕ КОЈА ТРАЕ ЦЕЛ ЖИВОТсо капацитет од 15 метри, оваа керамичка кригла готвач

Мултифункционално : Едноставно работење, мултифункционална употреба, може да нацрта торба за компресиј

Направено од спреј од ковано железо, не е лесно да се 'рѓа, црно бело може да се нареди, а партицијата се к�

Самостојни ленти за лепило : Заменски лепила ленти компатибилни со држач за хартија за хартија, држач за

Не'рѓосувачки челик, алуминиумска легура Ножици на KelpМоже да го намали заморот предизвикал долгорочна �

Висок квалитет : Секое шише за зачини е направено стакло без олово и има подебело дно, така што е безбед�

Капакот на тенџерето има воздушен отвор, и нема да биде жешко Дома, во канцеларија, на отворено, можете д�

Свежа и удобна боја Модерна и шик, исклучителна изработка Парови убаво со деликатни чинии за вечера...

Scroll