Свеж
Орхидеја од меѓународен сребрен чај со сребрен чај 6 п.п.

Орхидеја од меѓународен сребрен чај со сребрен чај 6 п.п.

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал. Орхидеја од Меѓународниот модернистичка орхидеја од меѓународен сет на 6 парчиња Стерлинг Сребрена. Сетот за чај од 5 парчиња е обележан со #C322, а послужавникот е обележан со #W300-23. Комплетот вклучува : тенџере за кафе : има 10 чаши, мерки 9; висок x 11; широко (со рачка), и тежи 23,71 мл. Так за чај : има 3 питки, мерки 7 1/2; Висок x 11 1/2; широко (со рачка), и тежи 21,41 мл. Шеќер сад : мерки 6; висок x 9; широко (со рачки), и тежи 11,85 мл. КРЕМЕР : Мерки 5 1/4; висок x 6; широко (со рачка), и тежи 8,5 мл. Отпад : мерки 4 1/4; висок x 5; широко, и тежи 8,3 мл. Послужавник (Стерлинг) : мерки 24; долг x 16; широко, и тежи неверојатно тежок 112,18 мл. Парчињата не се монограмирани и се во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

За производот

Купувачите избираат и

Висококвалитетната текстура го прави овој приказ над остатокот Висококвалитетната текстура го прави о

Висок квалитет : Екопријателски ПВЦ материјал со карактеристики на водоотпорен, не лизга, отпорен на то�

Чагите се кул! Ова е кригла со кафе бела керамичка државна керамика Со својата удобна и совршена форма, �

Големина : 8,3 x 2,6 x 2,2 инчи (21 x 6,5 x Материјал : 188 не'рѓосувачки челик Земја на потекло : Јапонија (Tsubame Sanjo) Гол

Бела керамика 11oz кригла Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок сјај Микробранова безбедна, ми

Тип : Кујна полица Стил : Едноставен и модерен Материјал : Не'рѓосувачки челик Структура : 1 кат Бојата е п�

Платно Направено во САД Памук, винилна постава ? [Изработено во САД] : Овие тешки платно празни торбички с

Не само што овој Tumbler е нешто за убавина, туку ќе ги задржи вашите топли пијалоци топло, а ладните пијалоц

Свежината на храната трае подолго свежината ќе трае со недели не денови Воздушните канали на слојот на

Материјал за тело : Керамика Исклучително дизајнираното и добро изработено јапонско стакло е одличен и�

Обезбедете совршена декорација на трпеза за Божиќна вечера и дневни оброци Зголемете ја фестивалската

Димензии на држачи за сушење на стакло за вино : Висина 10,5 инчи, должина 9,5, ширина 9,5 инчи, вкупна тежина 1,

[Лесна За Употреба]Предна кука за да спречите лизгање, двојно истурете ги изливите двете страни, рачката

100% памук Торба за тотална торба оваа торба со тота од 14,5 x 16 инчи е изработена од памучно платно со капац�

Големина (приближна) : Шпатула Крајната ширина : 4,3 инчи (11 см), должина на рачката : 14,4 инчи (36,5 см) Тежина : �

Чувајте под области за мијалник организирани и достапни со овој организатор на лизгачки кабинет Направ

Совршена идеја за подароци : Совршен подарок може да биде тешко да се најде, но со оваа уникатна, непрода�

Мерења : (L X W X H) : 1243" x 6,88 / 7,67 / 8,4 инчи, одговара на повеќето ормани и шкафови Осигурете се дека организатор

Платно, полиестер, памук Полиестер, памучна обвивка 【Торба за плажа на плажа стилски за жени】 торбата з

Железо Countertop Curg Tea RackОва е мултифункционална решетка за складирање, што може да биде како држач за полиц�

Модерна, дарежлива и исклучителна изработка Поклопете ја плочата за да ја направите целата маса уредна

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Парови убаво со деликатни чинии за вечера Модерна и шик, исклучителна изработка Направете ги вашите сем

Стилски може да се ладиме големина 10 Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени Изо

Одводната решетка над мијалникот во кујната е изработена од пластика Другите дренажни лавици се лесни �

Направен од каменувач Микробранова безбедна Безбедна машина за миење садови Опфатено преку ветувањето

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Диспензерот за хартија за пешкири изработен од 201 не'рѓосувачки Steelstrong и отпорен на абење Видливиот проз

Секогаш совршен избор : Без разлика дали сакате да го измерите внесот на вода, да останете хидрирани во с

Рачката за одвод е изработена од не'рѓосувачки челик, што го олеснува чистењето, така што оваа решетка з�

Scroll