Свеж
Јас bkgoo бела голема послужавник, меламин послужавник со рачки, сет од 2 правоаголни послужавник за организатор на храна, појадок, ручек, вечера 15,5 x 12,2 x 1,6 инчи

Јас bkgoo бела голема послужавник, меламин послужавник со рачки, сет од 2 правоаголни послужавник за организатор

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Модерен стил : Белиот меламин послужавник мазни рабови и површината, дизајнот на трапезоиден изглед на послужавник за да ги земете предвид различните места што удобно складирање на преклопување не заземаат вселенски концепт - дизајн на доказ за да го зачувате вашиот дом од хаос Голем капацитет : големината на правоаголникот од 15,5 x 12 инчи го прави фиоката доволно голем за да носи комплети за садови и плочи ефикасно. Цврст и материјал што е пријателски за животната средина : Направено од 100% меламин со висок степен, фиоките за сервирање се полесни од керамичките со нежен порцелански изглед и чувство, малку тешка во споредба со пластичните, повеќе гребнатини и отпорни на распарчување. Повеќенаменски : Никогаш не грижете се за кршење и чипс, совршено за употреба на домаќинства, забави на отворено или скара, јадење покрај базенот, забавно внатрешен двор, исто така избор за пикник, кампување, патнички приколка, моторница, РВ и кампер. Лесно за грижа за : Безбедно за чистење во горната решетка на машината за миење садови, отпорни на топлина и ладно изолирано, но не и микробранови. Поддржано од ТП 1-годишна нормална гаранција, 3-годишна гаранција за отпорност на пауза и чип и нашата целокупна услуга за клиенти. Модерен стил : Белиот меламин послужавник мазни рабови и површината, дизајнот на трапезоиден изглед на послужавник за да ги земете предвид различните места што удобно складирање на преклопување не заземаат вселенски концепт - дизајн на доказ за да го зачувате вашиот дом од хаос. Голем капацитет : големината на правоаголникот од 15,5 x 12 инчи го прави фиоката доволно голем за да носи комплети за садови и плочи ефикасно. Цврст и материјал што е пријателски за животната средина : Направено од 100% меламин со висок степен, фиоките за сервирање се полесни од керамичките со нежен порцелански изглед и чувство, малку тешка во споредба со пластичните, повеќе гребнатини и отпорни на распарчување. Повеќенаменски : Никогаш не грижете се за кршење и чипс, совршено за употреба на домаќинства, забави на отворено или скара, јадење покрај базенот, забавно внатрешен двор, исто така избор за пикник, кампување, патнички приколка, моторница, РВ и кампер. Лесно за грижа за : Безбедно за чистење во горната решетка на машината за миење садови, отпорни на топлина и ладно изолирано, но не и микробранови.

За производот

Купувачите избираат и

▲ Издржлива конструкција : Оваа заграда за прилагодување на висината на држачот на тенџере е изработен�

Пакет : тенџере за кафе, 6 чаши кафе, 6 чинии, 6 лажици, 1 резервоар за млеко, 1 сад со шеќер; керамички произв�

Материјал : Метал Тип : држачи за хартија Материјал : железо Погоден начин за чување на вашата кујна ролн�

Закачалка за вино : направено од врвен материјал, издржлив од долгорочна употреба Носител на стакло за д

Преносен француски печат : Материјал од не'рѓосувачки челик од одделение за храна чува оригинални течни

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка �

Елегантни прстени со салфетки Златниот бисер цвет и зелениот лисја од салфетка создаваат прекрасен из�

Задебелен Sне'рѓосувачки челик, табли за сечење на различни форми може да се постават и продолжат Исцеде

Забавен и уникатен начин да уживате во омилениот топол пијалок Заврши со висок сјај Направени во Соедин

ЕКОЛОН КЕРАМИЧКИ ПОВЕЌЕСЛОЕН НЕЛЕПЛИВ СЛОЈЕколон е уникатен нелеплив, керамички слој од професионално

Пакетот вклучува : златен спирален прстен за салфетка 1 компјутер Елегантен дизајн : Овие прстени од сал

Силен долготраен : И лесно се одржува, убаво се вклопува и со современ и со класичен декор После продажба

Материјал : Керамика Користете : Дневни употреби, црн чај, подароци, кафе, канцеларија, свадба, церем...

Квалитетна 16 унца акрилик со двојна wallид со слама од еднократно користење БПА бесплатно и предлог 65 во с

Не'рѓосувачки челик Тоалет монтиран во wallидОвој држач за тоалетна хартија е изработен од не'рѓосувачки

Сместени големи или џамбо ролни хартиени крпи фит хартиени крпи до 7 "(175мм) надвор дијаметар Погоден за

Tervis Tumblers имаат изолирана конструкција со двојни wallидови што ги одржува пијалоците топло или ладно подо�

Парови убаво со деликатни чинии за вечера Модерна и шик, исклучителна изработка Направете ги вашите сем

Стилска торба за тотали од платно : Мерење на 14 ”x14” x3 ”со рачки од 18 инчи, нашите 100% природни вреќи со то

Платно полиестер ? Материјал : Мерење на 15 x 16 инчи и изработено од ткаенина со убав квалитет, овие торбич�

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Големина : 11,7"(Ширина) х 8 "(Висина), погоден за торта со дијаметар помал од 11 инчи Изработена од 100% меламин�

Метал Закана за ролни за ткива : Едноставен и елегантен дизајн, да обезбеди долго време на услугата за ва

неткаени Topper за шише за дипломирање? Повод за употреба : Погоден за украсување на церемонии за дипломира

Природен материјал за хартија за хартија за хартија Бамбус дрвен држач за хартија од дрво користи бамб�

Материјал со врвен квалитет : изработен од Sне'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа и издржлив Погоден дизај

2 Дизајн на ниво за да заштедите простор : Организаторот на корпа за мрежи може да се собере на двојни еди

П : Може ли да се користи за мед или џем? П : Дали се безбедни овие машини за миење садови? О : Да П : Дали е ле

♦ Материјал : торбите со плажа се изработени од трајни мрежи, што е дише и лесен Мрешката торба за тушира

Најлон Најлонска обвивка Димензии : 8,75 инчи x 10,25 инчи x 4,75 инчи Материјали : Постпотрошувачки материјал, �

пластика КОРПА за ОТПАДОЦИ од 11х8х6 инчи : Корпа за Отпадоци измерете 11 инчи долга, 8 инчи широка и внатре �

【Компатибилност】 рачни миксерски мерачи компатибилни со бројот на делот Cuisinart : CHMBTR; Models Models : CHM3, CHM5, CHM5

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

Не'рѓосувачки челик Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив Дизајн на капаче

Специјален за сирење 420 Вода од не'рѓосувачки челик молибден ванадиум шпански со слична цврстина на 440 и�

ПЕРСОНАЛИЗИРАН ПОДАРОК ЗА КРИГЛА : оваа керамичка шолја за кафе е внимателен подарок за Роденден / Дено

Тегла за вкус на кујна : тенџере со кондименти, изработен од убав материјал со стабилни перформанси и до�

Држачот на хартиени пешкири е изработен од висококвалитетен железен материјал, а дното има цврста стаб�

Scroll