Свеж
Слатиом свирка чајник од не'рѓосувачки челик чајник чајник со чајник со рачка кујна алати

Слатиом свирка чајник од не'рѓосувачки челик чајник чајник со чајник со рачка кујна алати

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

1 Удобно : Удобно дизајнирање на рачката што ја изолира топлината, трајно и анти-скалинг. Автоматски звук : Свирчето ќе звучи автоматски кога водата врие, што е безбедно и сигурен. Материјал : Материјал од оценка на храна, отпорност на висока температура. Безбедност и хигиена : Излез за вода со голем дијаметар може директно да инјектира вода, што е заштеда на време, брзо, безбедно и санитарно. Отпорност на топлина : Дното има добра отпорност на топлина и е погодно за индукциски шпорети, печки за гас, итн. Автоматски звук : Свирчето ќе звучи автоматски кога водата врие, што е безбедно и сигурен. Материјал : Материјал од оценка на храна, отпорност на висока температура. Безбедност и хигиена : Излез за вода со голем дијаметар може директно да инјектира вода, што е заштеда на време, брзо, безбедно и санитарно. Отпорност на топлина : Дното има добра отпорност на топлина и е погодно за индукциски шпорети, печки за гас, итн. Автоматски звук : свирежот ќе звучи автоматски кога водата врие, што е безбедно и сигурна. Материјал : Материјал од оценка на храна, отпорност на висока температура. Безбедност и хигиена : Излез за вода со голем дијаметар може директно да инјектира вода, што е заштеда на време, брзо, безбедно и санитарно. Отпорност на топлина : Дното има добра отпорност на топлина и е погодно за индукциски шпорети, шпорети на гас, итн. Спецификација : Име : чајникматеријал : не'рѓосувачки челик : 2lpacking список : котел за свирки * 1 NOTE : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видов�

Држач за хартиени пешкири погоден за дом, стан, кондо, канцеларија, хотел, трговски центар, ресторан и мн�

2 пакувајте дигитални тајмери за кујна со голем дисплеј и 3 копчиња, супер лесни за читање и поставување �

Специјалот на тавата е нелеплив и лесен за чистење Тоа ќе биде чувајте го оригиналниот вкус на храна дод

Издржлива челична конструкција со замрзнат финиш на никел Корпите се лизгаат независно на слајдовите с

【Уживајте во здрав ручек】 Оваа кутија за ручек во јапонски стил е еднократно, херметички и изработен о�

Комплетен сет : Доаѓа со 3 чинии за сервирање со капаци, 3 лажици и држач што ги воздигнува чинијата Одлич�

Оваа смешна кригла со патување со кафе, држејќи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмо�

1 Кригата „Yehopt Caffe“ е издржлива вакуумска колба од не'рѓосувачки челик со изглед на традиционална чаша �

●Големина : 33,5*12,2 см; (Л * Ч) (1500МЛ) € Тенџерето е многу погодно за семејни оброци, топли садови, ориз од гли

Врвниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да држи чаша храна, додека долниот сад може да с

Цврсти чаши кои долготрајни со капацитет од 11 мл, оваа керамичка кригла со кригла од плевел може да издр

Платно, полиестер Полиестерска ткаенина со висока густина, отпорна на солза, силен дизајн на бод, издржл

Торбите за тотари за подароци од 4шише јута се направени од 100% материјал за влакна од влакно Екопријател

Бела керамичка кригла со сина внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Микробранова печка �

Котел за чај од порцелајн, без разлика дали е дома или во канцеларија, можете да уживате во вашето време �

Она што го добивате : 50 парчиња американски пласмати со хартија со знаме, измерете 11 x 17 инчи во димензија

Азиски чајник искористете го за да направите чај, да уживате и да се опуштите, да помогнете да го намалит

полиестер Погоден и компактен дизајн : Целосно пакување торбички торбички во вградена торбичка за удоб�

Направено од здрав материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив Нежните и полирани шевови, дизајнот на дн�

100% памук Поставена памучна обвивка Нема затворање на затворање Екопријателски : Нашите торбички за пла�

Бренд нов и висок квалитет Оваа алатка е добро складирање за капакот на тенџере, табла за сечење, и др...

Тоа е елегантен сет што колеги со чистачи на табели со тркалезна маса постави кујнски трпезари за трпез�

Забавувајте се подолго Коози 3 во 1 изолирано може да се лади, го одржува вашиот пијалок ладен до 12 часа и

Чајната чаша* Тоа е во согласност со националниот стандард во Кина, еколошки* различни обрасци за да изб�

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видов�

Стаклен штанд решетка изграден од врвен материјал од јаглероден челик кој е отпорен на 'рѓа база за стаб

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за

Не јадете јастог на јастог, нашата чистач на јастог ви овозможува да уживате во свежа и чиста морска хра�

Не барајте повеќе за вашите потреби за пијалоција најдовте совршената чаша! Криглата е керамика отпорн�

Супериорен и лесен швајцарски швајцарски нож со високојаглерод не'рѓосувачки челик Лесно за чистење, е�

Rack Rock Rack Rack : држач за хартиена крпа : убаво одговара на нашите тела за бања и ефикасно обезбедува место з�

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Scroll