Свеж
3drose кафе пијалок Белгиски уметност Нову 1897 година - шишиња со вода

3drose кафе пијалок Белгиски уметност Нову 1897 година - шишиња со вода

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама. Висок сјај обложен со бела надворешност; Слика отпечатена од обете страни. Одговара на повеќето држачи за чаши, капацитет 21 унци. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Пијач за кафе Белгиска уметност Nouveau 1897 шише со вода е еколошки начин да го носите омилениот пијалок на училиште, работа или каде и да одите. Ова шише со вода од не'рѓосувачки челик од 21oz се одликува со прелистувач со отстранлива слама. Слика со висок сјај, отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина. Слика од обете страни. Бојата нема да работи или избледи со употреба. Препорачано миење на рацете.

За производот

Купувачите избираат и

Таа одговара на табелата што ја користат повеќето семејства Направете ја вашата трпезариска маса уште �

€Чувајте Ја Храната Свежа Q Надградена Изолирана Нетоксична алуминиумска фолија (БЕЗ БПА) е совршена за

Големина : 8 седишта 13 x 104 инчи; 6 седишта 13 x 72 инчи Ткаенина 100% крпа од памучна патка во средна тежина од

Нерѓосувачки челик ТУРСКИ КАФЕ ТЕНЏЕРЕ дизајнот на устата за пренасочување го олеснува истурањето на с

Gifts за мајки : Ова е криглата за кафе што ќе ја натера мајка ти да се смее секој пат кога ќе ја користат Зна

Кујна за висина на кујната : Направено од железо и не лесно оштетен Метална чаша решетка : Тие можат да се

Боја на производот : црна Големина на производот : 85*33*58см Материјал за производи : 304 не'рѓосувачки челик

[По продажбата] : ве Молиме контактирајте не навреме ако имате какви било проблеми по добивањето на сток�

Уживајте во убавината на животот со нежен и убав инструмент Попладневното кафе, бранувајќи во срцето, с�

Големина : 20 "x 20" Сетот вклучува 4 компјутери Дизајнот не е реверзибилен Памукот е мек и издржлив за дневн

Алуминиум Преносен и лесен со рачка, погодна за носење и држење Функцијата на зачувување на топлина и за

Супата е мазна и лесна за седење на седиштето Почувствувајте го дијалогот помеѓу предметите и чајот, сл�

Ароматично и чисто кафето приготвено со балансирање на производителот на кафе Siphon е опишано како чиста

Порцелан Големина (w x d x h) : приближно 2,4 x 2,2 x 1,2 инчи (6 Материјал : порцелан Земја на производство : Јапониј

Материјал : полиестер Големина : 20,5 x 7,3 x 15 инчи, 0,6 инчи удобни ленти Карактеристики : Пространа главен од�

Платно Нашата торба за тота? Мерки 17,7 "x17.7", дизајн на миленичиња Материја : Платно торбички торби, печате�

Дебел метал држач за чаша од вино под кабинетот злато Многу е цврсто и практично да се чуваат чаши за вин

Дизајн на десен аголПолицата со агол од 5 нивоа усвојува уникатен дизајн на десниот агол и може многу до�

Висококвалитетни материјали : Виното решетката е изработена од висококвалитетен метал, здрав и издржли

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Идеално за угостителство, услуга за храна, излети, свадби, бифе, семејни собири и секојдневна употреба М�

【2 Пакувајте држач за хартија со голема големина】 Капацитетот на тежината на големиот решетка за ролна

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Челик со висок степен ✅ : линијата Misono 440 е конструирана од челик отпорен на дамки со висока оценка на мо�

Држачи на салфетки за декор Формални прилики како што се семејни вечери, свадбени забави, собири, забави

Висококвалитетен материјал : ова тенџере со сос е изработено од висококвалитетна шкурка од нерѓосувачк

КУГ КПД : Подароците за татковците не мора да бидат скапи, но оригинални, смешни 11 унци со големина на каф

Тежина на бродот : 1,32 килограми Тип На Садови За Готвење : Тава За Сос Дебелина На Метал : 2 Мерач Метал Тип

Декоративен дизајн Користете во пантолоните, плакарите Опфаќа несовршености на полиците Додава триење

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Прекрасен сјаен сатен полиран од не'рѓосувачки челик и елегантен дизајн Отстранлив инфузер од чај од не

Погодно, не зазема премногу простор, тој е многу погоден за loversубителите кои сакаат да печат зрна кафе в�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Совршено вклопување : Нашата конзерва или шишиња со шишиња е дизајнирана да се вклопи во секоја стандар�

Овие корици на прибор за јадење се изработени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и практиче�

ОСТАНУВА ТОПЛО ИЛИ ЛАДНО : технологија НА термос вакуумска изолација за максимално задржување на темпе�

【Две големини】 : S 11,4 x 7,9 x 7,5 инчи, погодни за тостер од 2 парчиња; М 12,4 x 106x 8,2 инчи, погоден за тостер од 4 п

Scroll