Свеж
Yalych 10 парчиња/лот хотел држач за салфетка тркалезна бисер тока Божиќна венчаница за салфетки за време на декорација на салфетка , декорација на салфетка

Yalych 10 парчиња/лот хотел држач за салфетка тркалезна бисер тока Божиќна венчаница за салфетки за време на декорација

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Единствена декорација на табелата : Со додавање, потрошете повеќе енергија за украсување на масата и импресионирајте ги гостите додека ги прави да се чувствуваат посебно Напорите за разубавување на трпезариската маса само го зголемуваат чувството на убов. Повеќенаменски од овие држачи на салфетка, широко применети во свадбени центри, Божиќ, Нова Година, годишнина од празници, роденден, Декорација на вечери на забави. Доверлив материјал : Компромитирањето помеѓу цврстата и мачна, рундата е направена од легура метал, анти-каша и траен, може лесно да се исчисти по употребата. Атрактивен изглед : Исклучително дизајниран со кралски стил, брадата ќе додаде елеганција на вашата маса поставување и ќе импресионира скоро секој гостин на вашата забава. Различни апликации : брадавици се прекрасни за празници, вечери, Божиќ, нови години, Денот на благодарноста, прославите, излетите, забавите, свадбите, итн. Единствена декорација на маса Чувствувајте се посебно. Напорите за разубавување на трпезариската маса само го зголемуваат чувството на убов. Повеќенаменски од овие држачи на салфетка, широко применети во свадбени центри, Божиќ, Нова Година, годишнина од празници, роденден, Декорација на вечери на забави. Доверлив материјал : Компромитирањето помеѓу цврстата и мачна, рундата е направена од легура метал, анти-каша и траен, може лесно да се исчисти по употребата. Атрактивен изглед : Исклучително дизајниран со кралски стил, брадата ќе додаде елеганција на вашата маса поставување и ќе импресионира скоро секој гостин на вашата забава. Различни апликации : брадавици се прекрасни за празници, вечери, Божиќ, нови години, Денот на благодарноста, прославите, излети, забави, свадби, итн. Рафинирани, мазната површина нема да ви наштети на рацете; the beautiful luster is an excellent decoration of the dining table This is a versatile accessory that can be conveniently stored and can also be used for multiple decorating ideas Premium Desktop Decoration Material : Alloypattern : plain Style : Western style Product packaging : 10pcs Applications : weddings, parties, celebrations, дипломирања, банкети, накит и. Може совршено да одговара на различни поставки и додатоци на табелата. Совршена декорација, погодна за Велигден, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките, Божиќната забава или кое било време на употреба, многу погодна за формални вечери или како дневен круг на салфетка за да се надополнат вкусни јадења.

За производот

Купувачите избираат и

Платно Enough quantity : you will receive 4 pieces teacher gift tote bags in our package, enough amount ideal for you to give teachers a pleasant surprise for teacher appreciation, Chr

●Материјал : Леан Алуминиум И Камен Од Мајфан Погоден за употреба На Индукција, шпорети за гас ●Каракте

Sleek & Cdurdy Целиот сет за вклучена чинија за чистење на врвот е изработен од квалитетен не'рѓосувачки чели�

●Издржлива Метална Жица● Изработена од тешко железо со прашкаста обвивка без БПА и безбедна за храна, �

Совршен за пластична обвивка, алуминиумска фолија и восочна хартија Држач за хартиена крпа со вградени

Порцелан Ова е множество од 2 чаши за изнајмување на изнајмување, изнајмувањедобро зачинето со рибини п�

Оксфордска крпа Најлонска обвивка Нема затворање на затворање Само миење на рацете Материјал 300d Оксфо�

Компатибилен со Black & Decker Blenders BL1110 BG / BL1110 RG / BL1120 BG / BL1120 SGM / BL1130 SGM / BL1131 SGM / BL1820 SGM / BL1820 SGP / BL1821 RGP / BL1830 SGM Ова се

Користете за украсување и донесување сјај и гламур на која било табела за одмор или забава Одлично за св

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Направени во Вермонт, САД од одржливо одгледувани и собрани северноамерикански дрвени предмети; Вклучу

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Погодно : За млеко, кафе, топла вода, ладна вода и чај Апликација : За ро�

Кора и стап нема неуредни пасти Лесно за инсталирање не бара посебни алатки Отстранлив излегува чисто

Бела керамичка кригла 15oz со сина внатрешност и рачка Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок с�

Зачинета тава од леано железо / тава Идеален за внатрешно готвење на шпорет или рерна и на отворено со к

Кутија за чај со акрилна чај со 6 прегради за торби со чај Прекрасен модерен акрилен дизајн...

Порцелан Материјал : порцелан Земја на производство : Јапонија Капацитет : 12,2 fl Oz (360 кубици) Материјал : п�

Пакет и димензија : Пакетот содржи Place Mats 18 x 12 инчи (45x30cm), пакет од 4 табели Дизајн и декорација : Печатено �

Многу прилики : Овие прстени од салфетка се погодни за свадби, вечери, Божиќ, нови години, забави за танцу

Големина (W X D X H) : 4,7 x 3,9 x 3,2 инчи (11,9 x 100 x 8,2 cm); Дијаметар : 3 Тежина на производот : приближно 0,6 фунти (0,30 кг)..

Вклучува 12 куки; 6 директно и 6 аголни повеќенаменски куки од 4,5 "тенџере Цврста рамка од не'рѓосувачки че�

Направено од висококвалитетен метал, здрав и издржлив Површината е насликана со еколошки процес на обл�

●ТриСлојна Конструкција Е Направена Со одговорно алуминиумско јадро врзано заедно со 2 слоја издржлив,

3 Метод на производство : Традиционално рачно изработено од професионален мајстор.Пакуван во прекрасна

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Одличен подарок за свадба, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста и годишнината Создадете среќно време

100% полиестер Полиестерска обвивка Супер силно, е тестирано оптоварување за да се одржат повеќе од 44 bs! Н�

Помогнете да ја организирате вашата кујна и оставата, чајната кујна : Замислете да се будите секое утро

Одличен подарок за пријател тато мама маж сопруга дедо баба чичко тетка брат, сестра, ќерка шеф соработн

Прстенот на салфетката е генерално поставен на масата, што не само што може да чува салфетки, туку и да ј�

Материјал : Водоотпорен 600 D Оксфорд Внатрешен материјал : Заштита на животната средина Алуминиумска фол

Со прекрасен дизајн на обликот, овој термички гумач изгледа стилски и уникатен Овој термички гулаб има �

Премиум керамичка кригла : Оваа керамичка кригла за кафе е машина за миење садови и микробранова безбед�

Шест чаши што висат дизајн на држачот на чашата Кука од типот G, не е лесно да се падне Процес на електроп�

Изработен од силиконски материјал, мек, издржлив Големина : калапот За Капаче за Дипломирање е околу 2,7*1,

Чаша чаша чаша чаша стојат оваа чаша решетката за сушење со прекрасен изглед и фино изработка, издржлив�

1 €3 Големини Ножеви Qкомерцијалниот секач за зеленчук доаѓа со 3 големини на сечила,1 / 2Инчен, 3 / 8Инчен и 1

♥ ️ решетката за зачини : решетката за зачини во кујната може да складира зачини, зачини, конзервирана х

Чагите се кул! Ова е кригла со кафе бела керамичка државна керамика Со својата удобна и совршена форма, �

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Одличен подароковаа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да и ’

Iga oribe sake cup базирана боја е беж.Материјал е порцелан Големина е W2x2, H1.Кога сакате друга чаша за саке, преба

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Scroll