Свеж
Гарнек Пластични ленти за сервисирање на елката елка 3-пресек за сервисирање на пластери, мезе десерт закуска чинија за еднократна употреба на садови за сервирање ?

Гарнек Пластични ленти за сервисирање на елката елка 3-пресек за сервисирање на пластери, мезе десерт закуска чинија

Достапност: Достапно.
DEN 415.68

Послужувањето на послужавник може да ви помогне добро да ги чувате повеќето видови закуски и е многу практично Свежиот и удобен дизајн на новогодишни елки ги прави сервисните ленти повеќе украсни и многу убави. Платичката за сервирање е изработено од лесен и безбеден пластичен материјал и, и одличен во текстурата. Пластична послужавник за сервирање може да се користи за разни настани и забави, како што се, тушеви за бебиња, свадби, Божиќ, Денот на благодарноста, итн. Исклучителна занаетчија, исклучителен изглед, не е лесен за бледнее или оштетување. Послужувањето на послужавник може да ви помогне добро да ги чувате повеќето видови закуски и е многу практично. Свежиот и удобен дизајн на новогодишни елки ги прави сервисните ленти повеќе украсни и многу убави. Платичката за сервирање е изработено од лесен и безбеден пластичен материјал и, и одличен во текстурата. Пластична послужавник за сервирање може да се користи за разни настани и забави, како што се, тушеви за бебиња, свадби, Божиќ, Денот на благодарноста, итн. Исклучителна занаетчија, исклучителен изглед, не е лесен за бледнее или оштетување. Карактеристики Колор : Пинк, сива, сина, бела.Материјална : пластика. Големина : околу 26. Пакуван и фиоки за пластично сервирање.

За производот

Купувачите избираат и

Карактеристики црна пакет на гуми во форма Капацитет и мерки приближно 14унца (400 ml), 4,92 "3,15" инч (h x d) Забе�

Големина на производот : приближно φ1,8 x 6,5 инчи (4,5 x 16,5 см) (по парче), максимален дијаметар : приближно...

✅ Комплетен систем на lipavi sovide ние сме посветен тим на sovide ентузијасти, кои бараат да го оптимизираат ва�

Декорацијата на фестивалот ви покажува чувство за Божиќ Избор на високо квалитетен материјал, толку из�

Финиот Порцелански мини Крема За Млеко за дизајн На Хик Кујна за сервирање крем и млеко на секоја услуга

Тенџере чај, доверник, зборувајте за животот, зборувајте за идеали Уживањето во животот на природен нач�

Широк Спектар На Употреба : Совршен За различни вообичаени кујнски задачи, вклучувајќи бланширање зеле�

Радијан е природен, а производите од ковано железо се неизбежни, со мали недостатоци, гребнатини, испакн

◇ [Модерно складирање на кујната] Воведување на вас Hivexagon под складирање на стакло за вино од вино! Со ел

Гаранцијата на производителот не смее да се применува8φ x 4,9 см] Термосет смола Во зависност од производо

【Преносен електричен котел】 0,8 L капацитет котел, компактна големина, 1,7 фунти лесна, погодна за 12 лица, �

Елегантна боја и гроздобер јапонски стил Сите завршувања се нетоксични, безбедни и еколошки...

Сет од 3 организатор на капаци Чувајте ја вашата прибор за готвење организирана со овој иновативен орга

Квалитетна 16 унца акрилик со двојна wallид со слама од еднократно користење БПА бесплатно и предлог 65 во с

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Сетот на 6 чаши од морска храна служи индивидуални делови сос за натопување, облекување и уживање во вку�

Направено од висококвалитетен материјал од ковано железо од 0,2 инчи, модерен стил на дизајн додава допи�

Направено од железен метален материјал Издржлив, водоотпорен и долготраен Брза инсталација без дупчењ�

300d Оксфордска крпа Каиш, затворање на преклопување 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопи

Чист клип за чај од чај против чај чај чај чај 纯 铜 夹 防 滑 茶杯 茶叶 茶 Семејни здравствени материјали, среќ�

Коктел измешани лажици : 5 парчиња лажица лажица од не'рѓосувачки челик лажички десерт лажици кујнски га

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : за да се осигурате дека ќе добиете најдобар квалитет, Патувањето Со Кригла

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Оригинален дел за замена на OEM Нашите капацитети за производство на светска класа, иновации и оптимизир�

Оваа кригла е прекрасна вашата нова кригла со патувања 14 Oz е најкул работа од исечен леб Со својата удоб

Дизајн на двоен слој, школка PS, во внатрешноста на квалитетот 304 не'рѓосувачки челик Хуманизиран дизајн,

Моќен магнет : Само ставете го магнетот назад на која било магнетна површина како што се фрижидер, микро�

Телото од кригла од не'рѓосувачки челик е изработено од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, кој е е�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Има компактен и лесен дизајн, но многу практичен во употреба Идеален за топење чоколадо, путер, бонбони,

Платно, памук, кожа Трајно, памучно платно Тоте : Идеално за секојдневна употреба со оригинални кожни ра�

Чајник за стакло во домаќинството : ? Добро изработка, издржлива и цврста, не е лесна за носење или солза,

Одлично за одржување на забави, третира, закуски, украси, уметност и занаети, материјали за настани и мно

Лесно за чистење : висока температура, завршена со мазност и сјајност што не е лесно да се обои со чај, и м

Шпатула од ориз за домаќинствоРајс од ориз Иако шпатулата за готвење е многу едноставна во дизајнот, та

Чаша за вино со чаша, јас само ги откачувам loveубовните жирафи смешно 10oz мерки за чаша за вино 7 "H 2,5" D...

€_Премиум Материјал Q : смешната кригла за кафе е направена од висококвалитетен керамички материјал кој

Површината е третирана со топлина за да се направи мазна и лесна за чистење Подигнете го вашето искуств�

100% пластика Може да држи секакви храна, како бонбони, зрна, ориз и така натаму Малите контејнери со конди

Материјал : , широко користен во кујнски прибор, водоотпорен и искривен искривен, за да се обезбеди негов

Висококвалитетни фиоки за пластична служба : Подигнете ја вашата забава и декор со ленти за сервирање н�

Карактеристики : Заштеда на простор, двојно складирање на голем капацитет, антиапсорбирачки и лесен за �

Пченица влакна +стр Оваа бенто кутија е изработена од еколошки пченични влакна + PP материјал Структурат�

Scroll