Свеж
Европско дрво што виси шише со шише со вино, wallидно монтиран чаша чаши кафе чаши за складирање на садови за складирање на лебдечки полица за домашна кујна D L120XW28CM

Европско дрво што виси шише со шише со вино, wallидно монтиран чаша чаши кафе чаши за складирање на садови за складирање

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Карактеристики : Заштеда на простор, двојно складирање на голем капацитет, анти-апсорбирачки и лесен за чистење, може да се чуваат разновидни вино, чаши за вино, чаши за кафе Дизајн на пријателски корисник : Лесно за чување, превртено вино за вино и чаши е полесно да се справи, безбедно за поставување предмети, е висококвалитетна, економична полица за виси. Материјал : Направено од висококвалитетно железо и цврсто дрво. Цврсто и издржливо. Разновидно шише и стаклена полица, совршено за loversубителите на вино и лесен за склопување. [Прилагодливо решетка за вино] : Ширината на пол може да се прилагоди за различни ситуации. [Ве молиме имајте предвид] : Поради недоволниот капацитет што носи оптоварување на таблата со гипс, клиентите со гипс табла на таванот не треба да го купуваат. Таванот е клиенти на цемент или дрво, ве молиме бидете сигурни да ги купите. Карактеристики : Заштеда на простор, двојно складирање на голем капацитет, анти-апсорбирачки и лесен за чистење, може да се чуваат разновидни вино, чаши за вино, чаши за кафе. Дизајн на пријателски корисник : Лесно за чување, превртено вино за вино и чаши е полесно да се справи, безбедно за поставување предмети, е висококвалитетна, економична полица за виси. Материјал : Направено од висококвалитетно железо и цврсто дрво. Цврсто и издржливо. Разновидно шише и стаклена полица, совршено за loversубителите на вино и лесен за склопување. [Прилагодливо решетка за вино] : Ширината на пол може да се прилагоди за различни ситуации. [Ве молиме имајте предвид] : Поради недоволниот капацитет што носи оптоварување на таблата со гипс, клиентите со гипс табла на таванот не треба да го купуваат. Таванот е клиенти на цемент или дрво, ве молиме бидете сигурни да ги купите. Семејни и бар за вино со индустриски ретро стил. Ова е вашиот најдобар избор. Оваа решетка за складирање на вино лесно може да складира шишиња вино за да ви помогне да ја организирате и чувате вашата нова колекција на вино со заштеда на простор во барот или шкаф во вашата кујна, оставата, чајната кујна или винарската визба. Карактеристики : Должината на раката може слободно да се прилагоди. Насликана рамка со цврсто дрво, отпорност на висока температура. Може да се постави слободно.

За производот

Купувачите избираат и

Овие алатки можат да складираат капаци на тенџере, табли за сечење, итн Тие се многу издржливи и можат да

Назабен раб нерѓосувачки челик, безбеден, удобен за контрола на јадрото на пиперките и многу повеќе, а х�

Бренд : Валас Состав : Стерлинг сребро Саксон од Валас Стерлинг Сребрен мраз Тонг прободена лажица и кан�

Совршено вклопување : Нашата конзерва или шишиња со шишиња е дизајнирана да се вклопи во секоја стандар�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

★ Големина : 170x350mm (WXH) ★ Задачател на ролна, држач за хартиена крпа може да заштеди простор, така што ја п�

Трајни 7oz 100% памучно платно со мала тежина Димензии : 17,5 x 16,5 x 5 инчи супер големи Совршен за носење намирн

【Големо миење на шише само и нема абразиви; Не за сув мраз или безалкохолни пијалоци; Не може да се корис

Пластика Држач на кујнски плочаЗадебелен пластичен материјал, отпорен на абење и здрав, решетката за ск

100 % памук Голем капацитет од 18 литри со рачки долги 26 см Печатено од едната страна Силен и издржлив Одлич

1 Едноделно обликување, заштеда на енергија и брзо загревање Дното на телото на тенџерето прифаќа еднод�

●ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ЗА БОБА т двоумете се да не контактирате и ние ќе понудиме поврат или замена што е мож

★ Големина на производот : 192х105мм ★ Голем калибар чаша уста за лесно вметнување и отстранување на храна

【Аплицирајте на】 Одличен подарок за секоја празнична пригода како роденден, свадбена церемонија, дома

Устата на устата, водата е отсечена уредно Широка рачка за удобен зафат и антискалинг Внатрешен филтер �

Четка за кожа на рибалесно да се користи и чисти, и нема да заземе многу простор во вашата кујна Алатка з�

Пурпурен чај од песок Сурова руда пурпурен песок чај домашно милениче Декорација на сад за чај со пурпу�

Материјал : Изработен Од Висококвалитетна Пластика За Храна, Висока Јачина, Отпорност, Отпорност На Вис�

Направено од здрав материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив Нежните и полирани шевови, дизајнот на дн�

Сара Милер Лондон Колекција Тахити Плоча за торта со нозе со дизајн на зебра Дијаметар 27 см...

【Материјал】 : Торба за купување на еднократна употреба : Направена од полиестерска влакна Памук и пос�

Држачи на рачки со котел за чај добар и огноотпорен материјал за крпа, што е практично и издржливо за дол

Погоден за млеко, тестенини, супа итн Мултифункционалниот дизајн во голема мера ќе ја задоволи вашата п�

Ј чаша Изолирани Епс Пена Храна Контејнери Изолирани за двојна употреба (топла и ладна) апликации Оџако�

360 ° ротирачки мозоци, можете да ја прилагодите положбата по волја Боја : Сина, розова, зелена Име : Рак за

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Платно, памук Материјал : 100% материјал од памучно платно Печатено со висококвалитетно мастило за ткаени

Повторувач за миленичиња мијалник, телескопска корпа, корпа за кујнски решетки, корпа за зеленчук , ово

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [5 x 3,7 см 40сц 50g] Во зависност од производот, бо

Десертната фиока може вашата храна да биде загадена од нечистотии Исто така, може да биде да се покрие р�

ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : Направен Со притиснат алуминиумски метал и инженерски силиконски слој, можете да бид�

Смешна саркастична лекарска фармацевт медицинска медицинска професија Травел Тумблер прави совршен п�

е сè чисто завршено и краевите се заокружуваат малку, вашите капаци нема да бидат изгребани од Prongs Не са�

Заштеда на простор : ви нуди уредна и модерна кујна во стил, кабинет или мини бар Нашата решетка за вино с

1 3 PCS XMAS Elements Party Party Cutter Tags Takes Scharts Sheards Shopters (разновидна боја) Одлична изработка и фини детали ја обезбеду�

Овој не'рѓосувачки челик масала даба (кутија за складирање на зачини) е традиционален сад што може да се

Дечко подароци од девојка : Оваа моја девојка е потопла од мојата кафе кафе ќе биде романтична подароци �

Дијаметар 2,0 x Висина : 1,5 инчи (3,7 см) Земја на производство : Јапонија Дијаметар 2,0 x Висина : 1,5 инчи (3,7 см)...

Тенкиот Колстер ЈЕТИ е добар за : Тенки Лименки од 12 мл, Шилести Селцери, Конзервирано Вино, Викенди во Ка

Долгата рачка е лесна за држење Тенџере нелепливо готвење, брзо пржете, користете помалку масло, поздра�

Двојно лежење / РС дизајн Тоса / ВЕ МО / РЕСКИ ПРОСТОР ЗА ПОВЕЕ за секое домаќинство Бруто тежина : 1620g CHRO / M

Совршена големина : 7 слотови околу 28 × 8,8 × 2,3inch, може да се обесат до 14 чаши за вино, 8 слотови околу 31,9 × 8,8

Рачката е толку задебелена и удобна што може да биде цврста и лесна за носење И може да складира многу пр

Гаранцијата на производителот не смее да се применува [2,2 x 2,7 инчи (5,6 x 6,8 см), 1,8 fl oz (50 cc), 2,5 мл (70 g), врвна сл�

Пластичниот меур од кристално чист е дизајниран за употреба за време на работата со машини за памучни б�

Scroll