Свеж
Emoyi цвета чај рачно изработен чист отпорен на топлина боросиликатен чајник и инфузер, 25oz/750ml

Emoyi цвета чај рачно изработен чист отпорен на топлина боросиликатен чајник и инфузер, 25oz/750ml

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

100% боросиликатно стакло Дизајн на чајник значи дека вашиот пијалок останува топол или ладен многу подолго. Изработено од отпорна на топлина, лабораториско стакло без олово од лабораториско одделение, без метални или пластични делови. Прекрасно еспресо/чај стакло. Комплетен дизајн на стакло за да се задржи чисто и безбедно. Современ и убав сет на чај. Двоен wallид конструкција на овие подучувања му овозможува на еден да ја држи чашата удобно помеѓу прстите дури и кога чашата содржи свежо сварено топол чај. Направено од јасно стакло отпорен на топлина. Забележете дека овие чаши држат околу 1,6 унци и се дизајнирани за давање чај на начин на кинеската церемонија за чај во стилот на кунг-фу. Овој стил на пиење чај овозможува помалиот волумен на чај во чашата да се олади до температурата на пиење побрзо од поголема количина чај во поголеми чаши. Овие чаши би биле со големина на чашите за чај што се наоѓаат во вашиот локален кинески ресторан.

За производот

Купувачите избираат и

Квалитетна 16 унца акрилик со двојна wallид со ладно патување со еднократно слама БПА бесплатно и предлог 6

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка �

Овие прстени од салфетка се направени од легура материјал со висок квалитет, многу силен и нема лесно да

*【Прекрасен изглед】 мазна глазура, јасно печатење, елегантно и уникатен изглед, убава и дарежлива Цела�

Паметна чаша за изолација на паметна температура Функции : Редовни, домашни, преносни, вакуум, топлотна �

Направено од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

Порцеланска конструкција Се одликува со две крпи, еден за соја, и еден за оцет и послужавник за да ги зад�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

1 Без машина за миење садови, кригла со керамички кафе, само миење на рацете 2 двострано печатење...

Брзо ЗАГРЕВАЊЕ НА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Садовите за Готвење имаат бази со целосни капачиња со нерѓосувач

Поништи Фината изработка и креативниот изглед ја обезбедуваат нивната популарност и практичност Соврш

Совршен подарок : уникатна идеја за подароци за вашите пријатели и семејство Изненадете ги на Денот на в

Совршен подарок за секоја пригода Фасцинирајте ги секој пат со откривање на тајна или изненадувачка сл�

Околу 40 фази на работилницата за да се постигне овој оптимален резултат, вклучително и ласерско сечење,

201 Површина од не'рѓосувачки челик црн третман со борба против кара, широко користен во кујнски прибор и

Доаѓа со доволно количини, овие корици за прибор за јадење можат да ги задоволат вашите потреби за декор

S9882 замена на гарнитура за гарнир за метро за притисок за Mirro M0512 / M051211 / M0522 / M0312 / M0406 / M0416 / M0526 Дијаме

✔Size l : diaabout 12 ~ 14cm / high : 15cm / 6inch ✔material : Раката исечена природна свеж бамбус ✔Qty : 1pc бамбус цевки.about 12 ~ 14

Материјал : 201 не'рѓосувачки челик, големина : (lxwxh) 85x32x52cm / 33,5x12 Со најразлични корпи за виси, можете да пос�

Големина : 13,4 x 19,7 x 19,7 инчи (34 Земја на производство : Јапонија Големина : 13,4 x 19,7 x 19,7 инчи (34 Земја на произв

Пијалоците остануваат ладни до 24 часа или топло до 10 благодарение на вакуумската изолација од не'рѓосув

Премиум керамичка кригла : Оваа керамичка кригла за кафе е машина за миење садови и микробранова безбед�

✅ Десерт е големина : Висина 32 см / 12,5 во, плочи 21 см / 8,26 in и 24 см / 9,44 in и 27 см / 10,62 ин Plate Плоча за прикажувањ�

Оваа ставка е голема вредност! Патриотска партија Избор на храна за празнични прилики Оваа ставка е гол�

Тоа е збир на токуури 1 поен и 4 точки на сладост Големината на Swallowtail е W 4.5 x 4,5, H 5,5 см Капацитетот на Токуу�

Платно, свила Поставена памучна обвивка Само миење на рацете Направено од 12 платно со висока густина на

Краткиот чај инфузер престанува да се спушта откако ќе се истури првата чаша Направено со безбедна кера

【Цврсти прстени од салфетка】 : Направено од трајна легура на цинк Квалитет и исклучителна изработка...

【Здрава и безбедна за подобар живот】 : Оваа електрична кутија за ручек за греење има роман и убав изгле�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Направено од материјал од не'рѓосувачки челик со стабилни перформанси и долг животен век Безбедно и не �

Yixing Clay Ware / Tea Pot е уникатен занаетчиски занаетчиски производи во Кина Материјалот е јишан глина и песок, �

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка �

Китинг Копче за термостат RX Копче за термостат RX Спецификации Надворешен дијаметар : 2 ", 51 мм боја : црн м�

Мултифункционален додаток на храна млечна тава, додаток на храна за бебиња, тестенини за готвење, топло

Поддршка за ролна хартија : Користење дрво, кое е потрајно, украсно и цврсто Задолжител на крпи за хартиј

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Модерна и шик, исклучителна изработка Прекрасен украс за дома Направете ги вашите семејни собири повеќ�

Тешка мултифункционална кујна ножици погодни за многу кујнски работи Сечење месо, мисирка, пилешки кос

Донесете допир на радост во вашиот дом со нашата 3 D кригла Гилберт тиква Загарантирано е да се израдува �

Тава За Топење на Чоколадо : едноставна во дизајнот и практична во употреба, ви дава пријатно искуство с�

Хранаодделение 18 / 8 нерѓосувачки челик, машина за миење садови безбедно Нема метален послевкус, непласт

Scroll