Свеж
Тешка памучна платно торба за тота

Тешка памучна платно торба за тота

Достапност: Достапно.
DEN 224.00

Едноставен дизајн со висок квалитет Направено од трајно платно со облога на ткаенина, затворање на патент. Торба со повеќе намени со 1 внатрешни торбички ,; 1 Мијан прегради; 1 Внатрешна торбичка за патент. Доволно пространа за да се сместат цели денови за целото семејство!. Персонализирана торба за тота, персонализирана торба за тота, типографија за срцев дизајн платно, торба за пазарот, роденденски подарок, торба за теретана, торба за училишта, торба за книги, торба за одмор,. Едноставен дизајн со висок квалитет. Направено од трајно платно со облога на ткаенина, затворање на патент. Торба со повеќе намени со 1 внатрешни торбички ,; 1 Мијан прегради; 1 Внатрешна торбичка за патент. Доволно пространа за да се сместат цели денови за целото семејство!. Персонализирана торба за тота, персонализирана торба за тота, типографија за срцев дизајн платно, торба за пазарот, роденденски подарок, торба за теретана, торба за училишта, торба за книги, торба за одмор,. Цврстото платно на Линџун доаѓаат во сет од три кои вклучуваат два основни и еден модерен тоте. Овие разноврсни и силни платно може да се користат за секоја пригода. Овие торби со платно се совршени за намирници, шопинг, училиште, плажи, излети, земјоделци и многу повеќе. Овие торби за еднократно платно се исто така неверојатни училишни кеси, димензиите од 18 х 17 го прават тоа едноставно и лесно да се држи и да го носи вашиот лаптоп насекаде. Пространи цврсти 100% од 100% памучни кеси од 10oz може да соберат до 30 килограми за да сместат најразлични намени. Овие торби за платно се одлични за да ги задржите во багажникот на вашиот автомобил за погодност. Моделот на сликање на слика нема да избледи.

За производот

Купувачите избираат и

[FreeshippingWipperwide] Стандардниот превоз за оваа ставка е ЕМС (забрзан брод) Ве молиме, проверете дали ќе избере

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : 200x65mm Тежина : 2,1 мл (60 g) Материјал : Не'рѓ�

Овие корици на прибор за јадење се изработени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и практиче�

? Добар асистент за да ги одржувате додатоците за бањата уредно ? Автоматскиот дизајн е во состојба да го

Материјал : ПП пластика Големина : Должина 13,5 см, ширина 6,7 см, висина 8 см Понудете место на вашиот секојд�

[Три поставки за готвење] Ниско високо топло три поставки за да се осигурате дека вашите оброци се подго�

За употреба со : 5 GRA6, 5 GRA7, 5 GRD6, 5 GRD7, 1 ZTG7, 1 PGF6, 2 KPU2, 2 KPL7 Материјал : пластика / боја : чиста Предмет : Порака за

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

Прстен на хавајски салфетки : Направено од врвен материјал, не е лесен за деформирање и избледување, што

Овој празничен чаршав е изработен од памук и постелнина Нема да се држи до вашата кожа додека јадете, не

Изолирано спортско шише со вода : Нема потење! Изолацијата со двојни wallидови ја прави најстудената без п

Тие се погодни за домови, ресторани, чајни куќи, хотели и други места Надворешното дизајниран со цветна �

Не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Направено од високо квалитетен материјал, оваа поладн�

Изолирани вакуум : шишињата со вода од не'рѓосувачки челик се со двојни wallидови и вакуумски изолирани, н�

Оваа кригла со кафе 11oz има печатење со висока дефиниција од обете страни, совршено или за корисници на д�

Секое пластично шише има отстранлив ентериер што ви дава херметички заптивка кога шишето е цврсто запе�

Се вклопува 750 мл вино или други шишиња со пијалоци Одговара на 24 мл лименки или шишиња со пинти...

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Има 4 мали или големи чаши за кафе Современ дизајн со т

*Апликација : Совршена за тинејџери, девојчиња, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмет�

Висококвалитетен нелеплив замрзнат филм кој е одличен за приватност, додека сè уште дозволува да блесн�

Не е компатибилен со заптивките за заштеда на храна Користете со вакуумска заптивната смеса (не компати

Овој список е за сет од 5 димензии по парче : 7,9 x 5,1 x 4,7 инчи (20 x 13 x 12 cm) / 33,8 fl oz (1 Производите со кружни стре�

Квалитет : Овие етикети се печатат на висококвалитетен водоотпорен материјал, водоотпорен и издржлив ш�

1 Вертикалниот држач за виси за виси може да додаде софистициран стил во вашата кујна или трпезарија Опс

Направен од врвен материјал, овој производ е носење и корозија и, и нема да се деформира по долгорочна у�

Решетката за складирање на обвивката за тенџере, едниот е направен, удобен живот, жлебна тава за вода, бе

неплетено Не ткаени постава Шопинг, забави, трговски ревии, училница, итн Што ќе добиете пакетот доаѓа с

Домашен пакет : Вклучува 1 лепила со големина на лепило 11,8 од 10 и 1 големина на лагер за мазни фиоки 17,5 до 20

【Поставете облоги од 78 QT Crockpot】 2 пакет дебели и цврсти облоги на силиконски садови за садови се многу ле

Мал термос : Оваа тегла за храна со двојни идови од не'рѓосувачки челик ја одржува храната топла 5 часа и �

Погодно за различни прилики, може да се користи за пиење чај, вода, вино или топли и ладни пијалоци Тие се

Scroll