Свеж
Hemoton 3 парчиња од не'рѓосувачки челик зачин Шајкер со перфориран врвен зачинувач за зачинување шишиња со шишиња со сол шејкери за кујна на отворено скара

Hemoton 3 парчиња од не'рѓосувачки челик зачин Шајкер со перфориран врвен зачинувач за зачинување шишиња со

Достапност: Достапно.
DEN 528.00

Го прави готвењето лесно и многу вкус на вашите јадења со асортиман на зачини што може да ги држи Соодветно со големина и лесен за држење и посипете ја точната количина на зачинување што го сакате во вашата храна. Може да се користи за да се одржат најразлични мирудии : бибер, шеќер, сол и многу повеќе. Овие шишиња за складирање се. Помошник за складирање на кујнски лек. Направени од високо квалитетни материјали за безбедна и издржлива долгогодишна употреба. Го прави готвењето лесно и многу вкус на вашите јадења со асортиман на зачини што може да ги држи. Соодветно со големина и лесен за држење и посипете ја точната количина на зачинување што го сакате во вашата храна. Може да се користи за да се одржат најразлични мирудии : бибер, шеќер, сол и многу повеќе. Овие шишиња за складирање се. Помошник за складирање на кујнски лек. Направени од високо квалитетни материјали за безбедна и издржлива долгогодишна употреба.

За производот

Купувачите избираат и

【Висококвалитетни материјали за EVA】 Полки за полици се изработени од висококвалитетен материјал EVAоце

Име на производот : Преносна торба за платно Материјал : платно, големина : 19,7 x 5,1 x 15 x (должина на дното : 13,

Удобен зафат на рацете за да се спречи скалењето Устата на чашата е заоблена за да одговара на формата н�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува0 x 1,4 инчи (7,7 x 3,5 Тежина : 0,6 фунти (0,3 кг) Материјал : �

КАМПЕР КРИГЛА : Уживајте во вашето кафе или чај во овој прекрасен Детски 20оз Керамички Кампер Кригла...

Едноставно за инсталирање : Ова под решетката на стеблото на кабинетот е целосно собрано и подготвено з�

Секогаш подготвени за рака : Со држачот за ролна кујна Магна од Венко, ја имате кујната на дофат Придавај

Увезени торби за ручек 715 дена за стандардна испорака, 512 дена за забрзана испорака Направено од високок�

Држач на ткиво ?? Погоден за тоалет, бања, кујна, дневна соба , Дрвената стока за ткиво ролна хартија е лес�

300d Оксфордска крпа Каиш, затворање на преклопување 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопи

1,5 "дијаметар на јадрото Може да држи една 8" широка ролна и 4 "никулци Долг век на траење на батеријата...

Премиум Плута нашите тривети од квадратна плута се направени од природна дабова плута со висока густин

Направено од силикон за храна Извонреден нелеплив силикон, повеќе нема нелеплив слој и спреј Замрзнува�

Складирање на оставата, чајната кујна Погодно е за мали кујни или ресторани, барови, кафулиња, мали рест�

Носи до 44 фунти Поголема големина ви овозможува да носите повеќе намирници, книги и многу повеќе! Достап

Поздрава пржена храна : Dash Compact Air Fryer користи технологија Air Crisp (наместо масло) за да помогне во намалувањ

Направени во САД или увезени ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ Време на испорака : 512 дена (бродови директно од САД) ✈ ✈ ✈ ✈...

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

★ Материјал : Не'рѓосувачки челик ★ Големина : 19 x 11,5 x 6,5 см ★ Држачот на ролна хартија одговара на повеќе

[Рачка и брод ОД САД] Висококвалитетна, 100% Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, одличен подарок з

Совршена идеја за подароци и исто така може да биде декорација и украс на таблети Направено од високо бо

Cet 16 парчиња кујнски ножеви во кујни вклучуваат】 Нашите комплети за ножеви за кујна вклучуваат : 1 x 8 "Нож

Вклучена пластична стража : ножиците доаѓаат со заштитен капак на сечилото, за безбедно складирање или �

пластика Држач за лепило за сунѓер изработен од квалитетен пластичен материјал, издржлив и лесен за упо

【Ажуриран дизајн за поголема стабилност】 Овој прилагодлив организатор на тенџере и тава за кабинет мо

Големина : приближно Дијаметар 2,6 x висина 1,9 инчи (6,7 x 4 Материјал : Керамика Земја на производство : Јапон�

90% памук / 10% рајон Решетката за капаци на тенџере е и има современ украсен стил, може да биде подолго врем

Многу корисно на многу начини : 5 нивоа решетката за кујнски садови е погодна за кујнски јадења, табли за

Пријатно за око, генијална работа Чистата колекција ви овозможува да доживеете поинаков шарм...

Функционален и декоративен држач за хартиени крпи Цврст и тежок рачно изработен од леано железо Еден фу

Единствена форма, висина инсталација, лесна инсталација Стандардниот бум од 3060 см е безбеден и сигурен,

● СОЗДАДЕТЕ ОБРОЦИ СО НАЈДОБАР ВКУСзачинета тава од леано железо / тава Идеален за внатрешно готвење н

Современ стил : Чистата црна боја, како и класичниот дизајн, го прави да изгледа едноставно, но стилски д�

Замислете ја насмевката на лицето кога ќе ја добијат оваа торбичка Професионално печатено на издржлива

Многу практично и цврсто, долго користење време, тешко и не е лесно за деформирање Одлично за кујната за

Оригинален дел за замена на OEM Пико произведува опрема за пржење водечка во индустријата со рекорд на из

Деликатната керамичка текстура е полирана и мазна, и е пријатно за допир и не ја повредува устата Олекра

Материјал : Виолетова глина Додадете шарм и елеганција во вашиот дом! Апликација : Декорација, уметничка

Ова е внимателно дизајниран котел за гушавост Од самиот почеток, сакавме да направиме поинаков тенџере

Scroll