Свеж
N/A 12 парчиња дијамантски грозје од грозје од салфетка ринстон прстен за салфетка од салфетка

N/A 12 парчиња дијамантски грозје од грозје од салфетка ринстон прстен за салфетка од салфетка

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на вашата маса Прстенот за салфетка за декорација на маса е направен од легура, издржлив и практичен. Издржлив, чисто наредено и јамка за елегантен, модерен изглед. Совршено за специјални прилики како свадби и др. Нашиот пакет доаѓа со 12 прстени од салфетка. Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на вашата маса. Прстенот за салфетка за декорација на маса е направен од легура, издржлив и практичен. Издржлив, чисто наредено и јамка за елегантен, модерен изглед. Совршено за специјални прилики како свадби и др. Нашиот пакет доаѓа со 12 прстени од салфетка. Карактеристика : Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на вашата маса. Прстенот за украсување на табелата е направен од легура, издржлив и практичен. Посебни прилики како свадби и сл. Нашиот пакет доаѓа со 12 прстени со салфетки. Color : Gold Material : Alloy Size : Еден пакет на Sizethe вклучува : 12 * РИНГСОТИ НА БЕЗБЕДНИЦИ : 1. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку различна од сликата. Ве молиме, оставете разлика од 0,5-2 см поради рачното мерење. Реалната боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од траен порцелан без олово Машината за миење садови, микробранова и безбедна рерна Златен фо

Носители на салфетки на Хаваи Материјалот е добар, изработката е во ред, тие се многу издржливи, не се ле�

GIFTS FOR WOMEN TURNING 80 : Printed with funny saying "MAKING THE WORLD A BETTER PLACE SINCE 1943" on the screen, you can take the coffee mug as tasteful birthday gifts for your colleague,

Служете паметни loveубовни хостинг забави, но нагласени од сите ѓубре и валкани јадења? Направете го расч

Квалитетен материјал : Направете кристално стаклоПремиум трајно кристално стакло гарантира цврстина и

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина с�

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок сјај Достапно во 11 мл...

【Компатибилност】 рачни миксерски мерачи компатибилни со бројот на делот Cuisinart : CHMBTR; Models Models : CHM3, CHM5, CHM5

【Држач за крпи од хартија од Rustproof】златна хартија е конструиран од не'рѓосувачки челик од премиум одде�

ТРАЈНИ е одличен подарок за денот на мајките, денот на татковците, дипломирањето, Божиќ, младоженците на

Материјал од не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија и издржлив Дизајнот на тужбата одговара на различ

Совршен сет за правење чај。 Лесна, компактна големина, лесна за носење 。 Најдобар подарок за вашите при

Бела керамика 11oz кригла Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок сјај Микробранова безбедна, ми

↛ 【Декор за привлечност】 Метална чаша за кафе wallид декорација е погодна за украси за домашни wallидови Н

Двострана печатена, водоотпорна облога, за да се обезбедат слики со висок квалитет што ќе останат живоп�

● Симпатична форма Трислојна Двојна долна Брза спроводливост на топлина; €Акции за домаќинство дебел 3

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка �

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Пакет од 16 зачини со капаци ; Направено од храна безбедна миленичиња пластика, БПА бесплатно Јасно е за у

Ирори сет од 2 чаши за доброто Материјалот е порцелан Големината е w1 Кога сакате друг сет од 2 чаши за сам�

Како да нарачате : кликнете на "Персонализирај сега" за да ги изберете опциите (големина на Tumbler) што би са

Решетката за сушење има воден сад што може да фати вода што капе и да ја задржи таблетата суво, додека ма�

Удобно за допир Елегантен и нежен цветен дизајн Совршен за свадби или семејни собири Прекрасна декорац�

◆ Големина : 5кг : 25,7*17см 10кг : 25,729см (Должина ширина висина) (5 кг, 10 кг) ◆ Материјал : Материјал од одделен

✔ Висококвалитетен лажица и заморен за одмор, вашиот идеален избор ✔ Направено од висококвалитетен ма�

【Елегантна и софистицирана】 Деликатес е зборот за овој прстен за салфетка Тие се рачно изработени и ун

Овие смешни подароци имаат печатење од двете страни и тоа е дома и ресторан, машина за миење садови и мик

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Филт француски нето пазар на торби од 2 средни бели Продавач на средна памучна мрежа...

Материјал : Отпорен на топлина чисто стакло Специфики : Капацитет : Одобрение 250мл; Вкупна висина : одобре

Платно, постелнина, премија памук Разновидна : мултиокација и повеќенаменска : оваа прекрасна торба за т

Стилски додаток за countertop, овој држач за густа хартиена крпа е изработен од висококвалитетна структура о

Држач за кригла кафе Произведен со квалитетен железен материјал што може да обезбеди долгорочна употре

100% памук Вклучува : 2 лимон пискави украсени дистови Модел : Се одликува со жолт лимон со зборовите „Лесе

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Material Материјал за чаша за кафе : 304 не'рѓосувачки челик Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Изолирани кар�

Материјал : леано железо Софистицирана занаетчиство : Чајник од леано железо е тешка котел за вриење што

【Стаклен мраз калап】 Силиконските калапи можат да направат иновативни очила за шут од чоколадо, бонбо�

Тенџере чај, доверник, зборувајте за животот, зборувајте за идеали Уживањето во животот на природен нач�

Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната страна Стилски дизајн

Scroll