Свеж
Тркач на маса, светло сина мермерна текстура со златна линија за трпезарија, кујна, дневна соба, декор за табели за одмор и забави 13 x108

Тркач на маса, светло сина мермерна текстура со златна линија за трпезарија, кујна, дневна соба, декор за табели

Достапност: Достапно.
DEN 540.80

Памучна постелнина [Совршен за повеќе прилики] : Овој тркач на маса е супер погоден за трпезарија маса, масичка за кафе, кабинет, ТВ конзола, фустан, бар во дневната соба или кујна или додадете малку боја на вашиот камин, ја осветлува областа што ја имате ставете го. [Живописна шема на фармата печатена] : Светло сина мермерна текстура со златна линија одговара на вашата кујна, дневна соба или добро трпезарија, печатење со живописни модели, совршени за пролет и летна забава, собирање на семејство или секојдневна употреба. [Меки материјали] : 100% полиестер, мек за допир и удобно против вашата кожа, одговара на вашите плакати, прибор за јадење, добро вечера. [Мулти-големина за избор] : Обезбедете повеќе големини : 13 "*70", 13 "*90", 13 "*108", 13 "*120", 14 "*72", 16 "*72" и 18 "*72". Ако сакате декор на маса доволно долго за да се обеси, ве молиме изберете ја големината што е подолга од вашата маса. [Водич за перење] : Машинско миење со торба за перење, не користете белило. Ако оваа ставка пристигне со малку брчки, ве молиме пеглање со ниски температури или закачете ја 2-3 дена пред да ја поставите на масата. Памучна постелнина. [Совршен за повеќе прилики] : Овој тркач на маса е супер погоден за трпезарија маса, масичка за кафе, кабинет, ТВ конзола, фустан, бар во дневната соба или кујна или додадете малку боја на вашиот камин, ја осветлува областа што ја имате ставете го. [Живописна шема на фармата печатена] : Светло сина мермерна текстура со златна линија одговара на вашата кујна, дневна соба или добро трпезарија, печатење со живописни модели, совршени за пролет и летна забава, собирање на семејство или секојдневна употреба. [Меки материјали] : 100% полиестер, мек за допир и удобно против вашата кожа, одговара на вашите плакати, прибор за јадење, добро вечера. [Мулти-големина за избор] : Обезбедете повеќе големини : 13 "*70", 13 "*90", 13 "*108", 13 "*120", 14 "*72", 16 "*72" и 18 "*72". Ако сакате декор на маса доволно долго за да се обеси, ве молиме изберете ја големината што е подолга од вашата маса. [Водич за перење] : Машинско миење со торба за перење, не користете белило. Ако оваа ставка пристигне со малку брчки, ве молиме пеглање со ниски температури или закачете ја 2-3 дена пред да ја поставите на масата.

За производот

Купувачите избираат и

Многу лесен и удобен за чистење, само користете топла вода и мека крпа за да ја измиете по употреба Тоа е

ЧУВАЈТЕ ГИ БАНАНИТЕ СВЕЖИ ПОДОЛГОдали сакате вашите банани да останат посвежи подолго? Уморни од потро�

ЦВРСТА КЕРАМИКА КОЈА ТРАЕ : нашата висококвалитетна и долготрајна керамичка кригла е изградена за да се

Отстранливата 8 "мешавина рака со фиксирани брави на сечилото во моторното тело за лесно работење Фиксн�

Големина : приближно Материјали : Направено од вештачки цвеќиња и плетенка со плетенка со јаже Уникатен

Овој дизајниран комплет за кафе, дава елегантен изглед за да го помине Божиќниот дух кога имате чаша топ

Необложена здрава железна тава Подебели тенџере ѕид е потрајни Силните челични уши од тенџере се фалси�

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Финансирањето на кујната на countertop е изработено од јаглероден челик, кој е лесен и издржлив, водоотпорен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% сосема нов и висок квалитет Со решетката за зачини, можете да чувате зачини на практичен и заштеда на

12 мл чаша за патување од не'рѓосувачки челик покриена со вода што е докажано, неопрен материјал Покривка

Со капацитет од 11 мл, можете лесно да уживате во омилениот пијалок Направено од керамички материјал, ова

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

☕ [Постојано печатење од обете страни] Ние користиме најквалитетна керамика, а нашите слики се отпечат�

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате хр

Материјал : Квалитетна конструкција од не'рѓосувачки челик Вклучува ограничена гаранција за живот на О�

Направено од алуминиум Лесен за употреба и чистење Работи на врвови на електрични и шпорети на гас...

не'рѓосувачки челик Држач за пешкири за бања : За домашна употреба или бања на хотел, ресторан Држач за р�

Рачно изработено печатено шише за дизајн за вода за пиење Направете прекрасни подароци за мажи и жени, о

Алуминиумска легура за храна : материјал од легура на алуминиуммангантитаниум за храна, едноделно тело

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

Едноставни и елегантни прстени од салфетка можат да ја направат вашата маса за формални настани или оби

Материјал на производот : леано железо свинско железо, емајлпроизвод карактеристики : продлабочување и

Држач за кујнски прибор може да биде да се организираат кујнски прибор, материјали за бања, додатоци за �

Лесно за инсталирање, расклопување и миење по волја, погодно за расклопување и миење, чистење на чисто в�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот [Чувајте ја храната топла] : Топлот�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Материјал со врвен квалитет : изработен од Sне'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа и издржлив Погоден дизај

Совршено вклопување : Наменето да се вклопуваат поголеми лименки или шишиња со пит шишиња од 22 мл до 24 мл

Се користи како сад со шеќер, може да се користи и за складирање на колачиња, брашно, чај, кафе, зачини и д�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Овој список е за сет од 5 димензии по парче [10,2 x 20cm 1000cc 405g] Во зависност од производот, бојата и формата на

Применливи места : Семејство, бар, кафе, хотел, ресторан, канцеларија, кујна, комерцијална визба и разни к

Спецификација : Материјал : бакар, тежина : 225 грам, висина : 8,3 "инч, ширина : 2,75" инч, волумен : 800 ml, боја : �

Организатор на сода може изработен од врвен материјал, безбедна храна, издржлива и отпорност на абење О

Име : вакуум чаша Тежина : Околу 400гр Капацитет : 530ml Големина : φ74x285mm3 Материјал : Чаша : 304 несакан челик / �

Лична големина презентација Кошница со бакарна завршница и занаетчиска естетика Совршено за презентир

Метален чај котел убав подарок за вашиот пријател и семејство Вода котел стопизработен од не'рѓосувачк�

Нагоре вашата игра за складирање во кујната со оваа решетка за складирање на зачини од четири нивоа Цвр�

Scroll