Свеж
OLEWIT HOT PAT 1.8L Мултифункционален електричен топол тенџере, шпорет на ориз, погоден за дом, студентски дом, канцеларија и патување, 110V

OLEWIT HOT PAT 1.8L Мултифункционален електричен топол тенџере, шпорет на ориз, погоден за дом, студентски дом,

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

? Големина и квалитет Our rice cooker is designed with stainless steel and non-stick coating material, plus frosted black appearance, which is stronger and better looking than other traditional plastic electronic cookers, and the black design is not easy to get dirty, mini size plus removable design for Лесно складирање (долги 6,8 инчи * високо 7,5 инчи). Лесно за ракување : Овој механички мини -финју тенџере користи традиционален прекинувач за копче, што е полесно да се работи од паметната верзија. 300 W во една опрема (рамен, јајце, житни култури, итн.) И 700 W во два брзини (пржено бифтек, мешавина од пржење, тестенини, фондови, итн.), Со што е многу лесен за работа. ? Мултифункционално електрично топло тенџере : тенџере со капацитет од 1,8 L (може да се сретне со 2-3 лица кои користат) додека се опремени со мултифункционален дизајн, пржење, мешавина, пареа, пржење, фонд, готвење ориз и така натаму за да го исполнат вашиот голем број на Потребите за готвење, идеални за студентски дом, канцеларија, патување, нелепливо обложување, лесна за чистење, многу погодно за носење. Дизајн на детали за производот : визуелно стакло покритие за да се разбере состојбата на готвење, дизајнот на раката против скалацијата (дрвена рачка), изолацијата за готвење со висока температура за да се спречи изгореници, дното на тавата има дупки за дисипација на топлина, брза дисипација на топлина, тава за пржење со Долга рачка мешавина од пржење не е лесно да се согоруваат рацете. Услуга по продажба : Почитувани клиенти, ако нашите производи се оштетени или други проблеми, ве молиме контактирајте не по е-пошта, ќе одговориме што е можно поскоро, благодарам!. ? Големина и квалитет. Our rice cooker is designed with stainless steel and non-stick coating material, plus frosted black appearance, which is stronger and better looking than other traditional plastic electronic cookers, and the black design is not easy to get dirty, mini size plus removable design for Лесно складирање (долги 6,8 инчи * високо 7,5 инчи). Лесно за ракување : Овој механички мини -финју тенџере користи традиционален прекинувач за копче, што е полесно да се работи од паметната верзија. 300 W во една опрема (рамен, јајце, житни култури, итн.

За производот

Купувачите избираат и

Платно, памук Поставена памучна обвивка Материјал и големина на машина : памук, 13 Задебелена чанта, ја за

Забележете дека затоа што таблата со гипс има недоволен капацитет за оптоварување, клиенти кои имаат ги

КомерцијалноОдделениеИзработено од пластичен материјал со висока густина што нема да пукне, искриви и�

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши...

Удобно за допир Елегантен и нежен цветен дизајн Совршен за свадби или семејни собири Прекрасна декорац�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Главните карактеристики на пукање на мраз на печката на печката : Глазурата е жито од желка, внатрешно з�

Водата е мазна, а виното се истура, и не е лесно да се капе и да се отсече водата Загревањето на виното е п�

Увезени Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за ош

Мулти цел дизајн 2 или 3 полици можат да се користат заедно како едно, или може да се користат одделно Диз

Флорални метални прстени со салфетка : ? Безбеден материјал за легура со добра изработка ги прави овие п�

ПЕЧЕТЕ ЗАДОВОЛСТВА во ФОРМА НА СВИНЧЕ : Направете свои Свињи во Ќебе дома со помош на свинче поп силикон�

Свежа и удобна боја Модерна и шик, исклучителна изработка Парови убаво со деликатни чинии за вечера Пре�

Поддршката е дизајнирана да чува мелници со сол и бибер кога не е во употреба Исто така ќе фати вишок мел

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Не

Квалитетна 16 унца акрилик со двојна wallид со ладно патување со еднократно слама БПА бесплатно и предлог 6

Разиграна и симпатична, модерна и живописна, може да се користи за украсување на маса за кафе, дома, биро

Квалитет на издржлив 300 D водоотпорен најлон материјал со двојно фино шиење, оваа торба за купување е дов

Таа одговара на табелата што ја користат повеќето семејства Направете ја вашата трпезариска маса уште �

Не'рѓосувачки челик Организатор на капакот на тенџере со тава : Производот може да биде широко за склади

Полиестер Одлично за употреба на табели или како акцент над цврста крпа; Облекува градите или бирото ил�

Материјал : Направено од материјал од памучно платно, издржлив и еднократно Голема торба за тота : Мерењ�

● ПРЕМИУМ 100% БАКАРНИ ЧАШИ СОВРШЕН ДИСПЛЕЈ ЗА ДОМАШНА ЛЕНТА : Многу издржлив и добро изработен за да издр

Произведено во САД : Гордо произведено во САД од материјали со врвен квалитет на храна Секое купување ги

❤ ❤ larger површина изложена на воздух, брзо сува вода Нема лесно да се прелева ако случајно фрлите тон вод

Големата табела за складирање е безбедна и стабилна Тој е висок степен во атмосферата Памукот што не се

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Рачно изработен вок од леано железо користејќи Кинеска традиционална стара техника на леење железо во �

【2 слоевит】 Кујната зачини за зачини е дизајниран за складирање на зачини уредно Ова е слоевит решетка

[По продажбата] : ве Молиме контактирајте не навреме ако имате какви било проблеми по добивањето на сток�

Самолепливи марамчиња чисти со влажна крпа или сунѓер Повеќенаменска употреба и декорација : Одлично з�

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

Scroll